FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 727 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
pomocy! 
[powiadom znajomego]    
Autor "pomocy!"   

aneta109
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 14:24        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Wiem, ze jest tu juz baardzo duzo tematow dotyczacych prezentacji maturalnej itd, ale mimo to nie moge sobie poradzic z napisaniem planu ramowego... moj temat to Swiat i czlowiek przedstawiony w tworczosci Brunona Schulza. Mam juz pelna bibliografie ale nie wiem jak sie zabrac za ten plan... jesli jest tu ktos kto jest w stanie pomoc mi chocby postawic teze to bede niezmiernie wdzieczna.. pozdrawiam

POMOCY!

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 15:08      [zgłoszenie naruszenia]

Może najpierw napisz prezentację i potem dopiero ułóż ramowy plan wypowiedzi

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

aneta109
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 15:23      [zgłoszenie naruszenia]

no zaczelam pisac prezentacje i mimo wszystko mam problem z tym planem...
chodzi glownie o to ze majac ten temat nie wiem jajka postwic teze

POMOCY!

Chimera-a
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 15:32       [zgłoszenie naruszenia]

Zadaj sobie pytanie jak to pan Schulz postrzega rzeczywistość, jakie zabiegi językowe stosuje itd. Swoje spostrzezenia ubierz w klarowne argumenty, popierając je odpowiednimi przykładami/cytatami z dzieł.
Ja np. wolę napisać plan wypowiedzi, później improwizuję ;P
No ale to trzeba wiedzieć o czym się mówi. Poradzisz sobie, przeczytaj jak najwięcej zdołasz o autorze i jego dziełach.

Campari? - spytał, chociaż oboje wiedzieliśmy, że to już bez sensu

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

pomocy!

Warto przeczytać: Staniław Wokulski "człowiek epoki przejściowej | Temat mtarualny, bibliografia - pomoc... | matura z polskiego - pomoc | Cesarz - opracowanie | Noce i dnie, światło i ciemność jako motywy literackie i malarskie. | Prezentacja z polaka <need help> | Bibliografia | Streszczenie/opracowanie/opis Lalki | Matura: Najpiękniejsze zakątki świata. | w potrzebie.... | [praca/rozprawka] dlaczego warto czytac lektury pozytywistyczne? | polska poezja socrealistyczna | Paaanieee Śmieeerć | Biografia pisarza a losy jego postaci... | analiza obrazu | Rozprawka pomoc | pani paulina | zapłodnił | pisior woda | pizda ogien | redx | przetakiewicz | kurs eplan | No to kolej na mnie t645655 s69html | kosteniuk prymitywne tatuaze | mięśnie | grimm | peklowanie mokre | ankieta masturbacja | ankieta masturbacja 2017 rok | Pompowanie Cipki zdjęcia | z dupki | ryan newman xxx | uniwersytet warszawski | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.