FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1327 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
pomocy ! szybka sprawa WYPOWIEDZENIE UMOWY 30 dniowe OC 
[powiadom znajomego]    
Autor "pomocy ! szybka sprawa WYPOWIEDZENIE UMOWY 30 dniowe OC"   

lolo.1990
 Wysłana - 11 styczeń 2011 18:14       

Przeniesiona przez Banan z działu 'HYDEPARK'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam mam czas do 14 stycznia na wypowiedzenie umowy , wysłałem już dokument niby było wszystko ok ale kurde dzwoni babka że to zły artykuł podałem podałem jakiś 27 bo takowy znalazłem formularz na necie .

Jest możliwość wypowiedzenie umowy drogą mailową i się zastanawiam jak napisać to wypowiedzenie ???
wiem że muszą być moje dane i podpis

radek_85
 Wysłana - 11 styczeń 2011 18:33      [zgłoszenie naruszenia]

[motofinanse.pl/wzory/wypowiedzenie_OC.pdf]
[http://www.teida.pl/media/documents/Wypowiedzenie_umowy_OC_przez_nabywc%C4%99_Teida.pdf]
[http://www.teida.pl/media/documents/Wypowiedzenie_umowy_OC_Teida.pdf]
przez internet to lipa troche, wydrukuj pismo, wypełnij, podpisz się, zeskanuj albo zrób zdjęcie, wyslij mejlem, a jutro również listownie

Zmieniony przez - radek_85 w dniu 2011-01-11 18:34:27

pitbull91
 Wysłana - 11 styczeń 2011 18:38       [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli masz możliwość to najlepiej się udać do przedstawiciela twojej firmy ubezpieczeniowej i tam zgłosić wypowiedzenie, w większym mieście nie powinno być z tym problemu

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

pomocy ! szybka sprawa WYPOWIEDZENIE UMOWY 30 dniowe OC

Warto przeczytać: BMW 3 e36 ocynk | BMW e39 525 tds | Centralny zamek doatkowy kanał | Tańsze samochody od 2010 r. | papiery do Anglika | Czy to proba kradziezy? | Amerykańskie | Muzeum Motoryzacji Warszawa | Moto po zachodzie vol. 13 | Objawy zerwania rozrządu | Citroen Xantia 1.8 | Antyradar czy CB radio? | Summer Car Party III | Ogar 200 czy normalny skuter | CZ 175 z silnikiem od LADY 1.3 | Aktualne wieści ze świata motoryzacji.. | penilarge | tor | matlab | mat lab | monika mrozowska | regulator | morandi | wojsko | agnieszka szulim | breaking bad | joanna kulig | tulisa | seks warszawa | dupa jasiu | playboy polska | staż pracy | daddy dj | bohen | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.