FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2632 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Budownictwo, remonty i majsterkowanie
pomocy schody zewnetrzne tanio 3 metry wy 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "pomocy schody zewnetrzne tanio 3 metry wy"   

pain1988
 Wysłana - 12 czerwiec 2015 23:36        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

w castoramie można kupic schody drewniane wewnetrzne w dobrej cenie ok 1200 zl ale chciałbym je dac na zewnątrz jako schody z tarasu na balkon 1 pietro- 3 metry wys a szerokozc tarasu to 4 metry czy można tak zrobić czy musze wydac 12 000 zl na schody zewnetrzne robione np.metalowe
[http://www.castorama.pl/produkty/wykonczenie/schody-i-balustrady/schody/drewniane/schody-drewniane-z-zabiegiem-eqg-080rc-lewe.html]
lub

[http://www.castorama.pl/produkty/wykonczenie/schody-i-balustrady/schody/krecone/schody-atrium-novo.html]

mieszkam w gdyni

djqb4
 Wysłana - 13 czerwiec 2015 01:19      [zgłoszenie naruszenia]

Schodów z drewna świerkowego bym zdecydowanie nie polecał na zewnątrz, gdyż to drewno słabo znosi warunki atmosferyczne

Ale już schody z drewna modrzewiowego jak najbardziej wchodzą w grę. Jedyny problem, w porównaniu do kupna gotowych schodów z castoramy, to fakt, że trzeba takie schody zamówić.

Progressive Trance 4 Life

Preskaler
 Wysłana - 13 czerwiec 2015 18:07      [zgłoszenie naruszenia]

Nic nie piszesz o miejscu zajmowanym przez te schody a to zdecydowanie będzie wpływać na ich koszt. Mam 12 lat schody drewniane na nośnikach metalowych na zewnątrz. Są wykonane z drewna osikowego (może być topola) i malowane przynajmniej raz na 3 lata. Trzymają się doskonale. Trepy są grube i mają wymiary 900 x 280 x 55 mm. Są wykonane z litego drewna.

djqb4
 Wysłana - 14 czerwiec 2015 12:39      [zgłoszenie naruszenia]

Żeby była jasność. Stopnice od biedy mogą być wykonane z osiki (chociaż to nie jest dobre drewno do użytku zewnętrznego) Natomiast sama konstrukcja schodów w żadnym wypadku nie może być wykonana z drewna osikowego.

pain1988
 Wysłana - 14 czerwiec 2015 22:03      [zgłoszenie naruszenia]

a te zchody co podałem w linkach

djqb4
 Wysłana - 14 czerwiec 2015 22:35      [zgłoszenie naruszenia]

W przypadku tych schodów metalowych, stopnice są wykonane z buczyny więc też średnio nadające się drewno do użytku zewnętrznego. Zwłaszcza, że w specyfikacji na stronie podano, że są to schody do użytku wewnętrznego więc drewno, z którego wykonano stopnice popęka przy pierwszych mrozach. Do schodów drewnianych odniosłem się w moim pierwszym poście. Zdecydowanie odradzam ich kupno jako schodów zewnętrznych

pain1988
 Wysłana - 17 czerwiec 2015 00:40      [zgłoszenie naruszenia]

a jakbym zrobil nad nimi zadaszenie żeby deszcz nie padal a na zime bym je rozlozyl lub czyms przykrył?
chodzi mi o te drewniane za 1300 zl bo na inne mnie nie stac

pain1988
 Wysłana - 24 czerwiec 2015 22:15      [zgłoszenie naruszenia]

dzwoniłem i producent mowi ze te prozte można dac na dwór

djqb4
 Wysłana - 25 czerwiec 2015 01:33      [zgłoszenie naruszenia]

ortografia koleś bo aż mnie oczy parzą

producent powie wszystko byle by wcisnąć towar klientowi
Chłopie powiem tak: te drewniane schody za 1300, to opcja nawet wewnątrz jedynie jako schody tymczasowe albo strychowe, po których rzadko ktoś chodzi.
Na zewnątrz one ci się zniszczą stosunkowo szybko niezależnie od ich zabezpieczenia w postaci impregnatów i olejów. Coroczny demontaż ich na zimę też raczej średnio wpłynie na ich stan.
Za takie pieniądze nie da się zrobić porządnych schodów ale wybór pozostawiam tobie.

pain1988
 Wysłana - 28 czerwiec 2015 22:48      [zgłoszenie naruszenia]

to doradz cos prosze bo nie stac mnie na schody za 12 tys

to może takie
[http://www.melagu.pl/schody/schody-zewnetrzne/arke-civik-zink-schody-zewnetrzne.html]

albo te

[olx.pl/oferta/schody-metalowe-zewnetrzne-schody-techniczne-dchody-tarasowe-CID628-ID8EAtr.html]

wysokosc z tarasu na balkon to 3m 15 cm szerokosci tarasu to 4 m nailepiei zrobić weiscie zchoami po prawe zcianie balkonu iak na fotce

ieztem z troimiazta

przepraza m za ortorafie ale ieztem chory

Giddens
 Wysłana - 29 czerwiec 2015 10:59      [zgłoszenie naruszenia]

jedz na tartar kup drewno i sam wytnij i zloz schody. sasiad tak robil wyszlo w miare wizualnie, taniej niz gotowe, i napewno solidniej.

Już podałem imię Janusz
A turysta to mój zawód

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

pomocy schody zewnetrzne tanio 3 metry wy

Strony: 1 2

Warto przeczytać: | | marta wierzbicka | Spicebomb | Viktor rolf | Spice bomb | oszczepnicza arena | reporter | dowcipy | chamskie vol14 | rajton | działa wam youtube | trance | abba | kurtka skorzana | Chamskie () vol 13 Zakaz Wstępu dla osób poniżej 15 roku życia | Chamskie vol 13 Zakaz Wstępu dla osób poniżej 15 roku życia | contra | opowiadania erotyczne starsza siostra | wezly | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.