FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1522 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
pomocy sprawa komorniczo-sadowa-wyludzenie??? 
[powiadom znajomego]    
Autor "pomocy sprawa komorniczo-sadowa-wyludzenie???"   

pret77
 Wysłana - 20 czerwiec 2007 18:24        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

mam pytanie mam problemy finansowe kiedys gdy mialam prace pozaciagalam pare kredytow obecnie jestem bez pracy z malym 2 letnim dzieckiem niemam srodkow na splate mam komornikow ktorzy obecnie niemaja z czego sciagac naleznosci.ostatnio gdy bylam w kancelari komornik zapytal czy mam jakas sprawe o wyludzenie-ja nic niewiem o tym zadne pismo z sadu do mnie nie przyszlo.bo komornik dostal zapytanie z sau od jakiegos wierzyciela chyba czy sa prowadzone wobec mnie egzekucje,nic wiecej mi nie powiedziano.co mi grozi-czy skoncze w wiezieniu jaka kara mi geazi nigdy nie bylam karana co wtedy z moim dzieckiem? pomocy

Dżizus
 Wysłana - 20 czerwiec 2007 22:55      [zgłoszenie naruszenia]

ogólnie powinnaś poprosić komornika o to by okazał pismo z sądu to będziesz wiedziała o co chodzi.
Raczej jest wątpliwe żebyś miała sprawę o wyłudzenie, nie wiedząc o tym, zakładając ze mieszkasz w miejscu zameldowania.
Poza tym fakt, że wierzyciel zapytał komornika czy są prowadzone post. egzekucyjne wobec Ciebie (inne, jak mniemam) jest naturalne - wierzyciel ocenia swoje szanse na odzyskanie długu.

Zmieniony przez - Dżizus w dniu 2007-06-20 23:01:32

skumulowałem w sobie całą energię i zaj***** mu z całej siły

bramkarz jednej z łódzkich dyskotek

pret77
 Wysłana - 21 czerwiec 2007 07:41      [zgłoszenie naruszenia]

mieszkam caly czas pod tymsamym adresem. sprawa wygladala tak ze dostalam wezwanie do komornika podalam mu to co chcial wiedziec a na koniec zapytal mnie czy kest prowadzona sprawa jakas w sadzie o wyludzeniebo dostal jakies pismo.pytalam komornika o ten list powiedzial ze tez niewie o co chodzi ze dostal zapytanie z sadu o to ze czy sa prowadzone u mnie egzekucje i jak postepuja.z gory dziekuje za odp.

Dżizus
 Wysłana - 21 czerwiec 2007 10:28      [zgłoszenie naruszenia]

na mój chłopski rozum, jeżeli jest prowadzona wobec Ciebie jakaś sprawa o wyłudzenie to powinnaś dostać zawiadomienie/ wezwanie do nadesłania dowodów, odpowiedzi na pozew/ cokolwiek.

pret77
 Wysłana - 21 czerwiec 2007 15:22      [zgłoszenie naruszenia]

nic niedostalam z sadu.czyli moge byc spokojna???????

Dżizus
 Wysłana - 21 czerwiec 2007 17:33      [zgłoszenie naruszenia]

w każdym razie nie martw się na zapas - masz chyba wystarczająco dużo prawdziwych zmartwień, zeby dokładać te potencjalne.

pret77
 Wysłana - 21 czerwiec 2007 19:02      [zgłoszenie naruszenia]

dzieki za wsparcie

kanarek
 Wysłana - 22 czerwiec 2007 12:35       [zgłoszenie naruszenia]

Zadzwoń/idź do tego komornika i zapytaj konkretnie o jaką sprawę chodzi. Jeśli nie będzie chciał powiedzieć - po prostu go o to poproś przedstawiając swoją sytuację.
To tez ludzie, choć mają taką pracę, a nie inną. Doświadczenie nakazuje im być nieugiętymi jednak praktyka pokazuje, że jeśli nie masz naprawdę nic na sumieniu i nie kombinujesz to naprawdę da się dogadać w normalny sposób ...właściwie z każdym z nich.
Spróbuj, niczym nie ryzykujesz, a jakiekolwiek ciśnienia w tej sprawie mogą wpływać na Twoje i tak już pewno nadszarpnięte nerwy.
Powodzenia

Chroń swoje nerwy.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

pomocy sprawa komorniczo-sadowa-wyludzenie???

Warto przeczytać: ustawa o o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej | Gdzie mogę strzelać? : ) | AUTO I UK | SPRZEDAŁEM MOTOR co dalej bo nie pamientam ;) | forma opodatkowania | rejestracja samochodu - POMOCY | Brak zapłaty za prace | intrum iustitia | zatrzymanie na 48 | Co zrobić z oszustem który ma wszystkie moje dane osobiste? | umowa zlecenie | uczkodzilem coś firmowym samochodem, PYTANIE. | karta debetowa mbank- kiedy???? | dofinansowanie z PUP i innych źródeł | Pobicie, etc. jaki finish? Kilka pytań. | samodzielny wyjazd nieletniej do krajów ue | Buddyjska swastyka | ram jotemopv | kindyl | kiniasz | test alkoholowy | nadże | modelarstwo | drukarka laserowa | lubrykant | kiedy są wyniki z wywiadu zorganizowanego | bitcoin | pyrkon | chanel mademoiselle | metro | walka dobra ze zA,em | poradnik ss | super skurwiel | pamiA Ttniki z wakacji | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.