FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7399 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
pomozcie bo zwariuje 
[powiadom znajomego]    
Autor "pomozcie bo zwariuje"   

andrew1432
 Wysłana - 1 wrzesień 2010 19:28        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam, mam problem/pytanie.
Otóż wynajmuje pewnej dziewczynie pokoj, mieszkanie jest moje, ale to akurat nie jest wazne.
Ona jest z miasta połozonego od mojego o 400 km. Kiedy zaczelismy mieszkac razem(wynająłem ze względu na $) miałem kogos ona była sama ale to tez nie jest wazne.

To co ważne zaczeło się przed wakacjami około kwietnia. Ja rozstałem się z dziewczyną natomiast ona w styczniu wrociła do dwojego byłęgo z jej miasta. Kiedy dowiedziala się że ja juz nie jestem z moją k. w luźnej rozmowie stwierdzila ze ma wyyebaqne na swojego faceta, z tym że wtedy akurat jeszcze nie bardzo mnie to interesowało.

Ale jak to bywa w takich sytuacjach zblizylismy sie troche do siebie, ona b. rzadko jezdzila do domu. Zaczęły się jakies przytulania, buziaki itd. Do wakacji tak to wygladało, siedzielismy sobie całe dnie wtuleni w siebie, lub ona na moich kolanach, delikatne pocałunki i...nic wiecej. Przyszedł koniec roku akadem. ona pojechała do domu, ale umowilismy się ze od wrzesnia znowu bedzie u mnie mieszkac. Nie powiem, zacząłem liczyc na cos wiecej, z tym ze w wakacje nasz kontakt ograniczał sie do smsów raz na tydz, ale miłych, ja nie lubie pisac za duzo bzdur ani słodzic dziewczynie, z drugiej strony wiuem ze ona tez tego nie lubi.

No i 3 dni temu wrociła, nie wiem co się dzialo u niej w wakacje, nie chce jej o to pytac, ale podejrzewam ze mimo ze tamtego faceta ma w jakis sposób w d. nie rozstała się z nim.

I teraz pytanie: co mmyslicie o pannie która ma faceta w swoim miescie, ale w stosunku do mnie zachowuje się w taki sposób jakbysmy byli parą, robi mi delikatne wyrzuty kiedy ja zartuje ze stałych zwiazków, wklada mi ręce pod koszule, glaszcze mnie po głowie, daje się całowac, wskakuje mi do łozka chce zebymn ją smyrał, przytulał ale kiedy chce złapac ja za cycka to delikatnie ale sie broni.

Mniej wicej spodziewam się co sądzicie, ale musze przeczytac kilka opinii ludzi zupelnie postronnych zeby mi sie rozjasniło w głowie, bo dostaje szajby powoli.
No i jeszcze jedno pytanie: czy moze ja jestem staroświecki, a ona po prostu jest normalna, a jej zachowanie miesci się w zwykłych ramach.

Dzieki pozdro.

faramka
 Wysłana - 1 wrzesień 2010 19:39      [zgłoszenie naruszenia]

Może chce Cię omotać, żeby nie płacić za kwaterę.

[www.bike.sandomierz.org]

Specjalista -

radek_85
 Wysłana - 1 wrzesień 2010 19:41      [zgłoszenie naruszenia]

No i jeszcze jedno pytanie: czy moze ja jestem staroświecki, a ona po prostu jest normalna, a jej zachowanie miesci się w zwykłych ramach.

przepraszam

nie, to nie jest normalne

medyk_90
 Wysłana - 1 wrzesień 2010 20:11      [zgłoszenie naruszenia]

Ale czego Ty oczekujesz związku?

Jak to to

"Nieważne jak mocno bijesz, ale jak dużo jesteś w stanie znieść i nadal iść do p

Znawca -

jasiujasiu
 Wysłana - 1 wrzesień 2010 20:22      [zgłoszenie naruszenia]

Obawiam się, że faramka może mieć rację - Twoja współlokatorka może być zwykłą szmatą

Gillette
 Wysłana - 1 wrzesień 2010 20:26      [zgłoszenie naruszenia]

mozna by rzec, ze dupą zapłaciła
ale dupa nie poszła w ruch bo nie spiłowałeś jej gwinta więc nie wiem jak to nazwać

Dlatego nic mi się nie chce, szczęście wchłaniam z powietrzem
takiego świata ja nie chcę, więc go sobie ulepszę

Znawca -

Moczykijek
 Wysłana - 1 wrzesień 2010 20:27      [zgłoszenie naruszenia]

Faramka o tym samym pomyślałem

Dla waszej wiadomości znów tu jestem %-)

Znawca -

regulator
 Wysłana - 1 wrzesień 2010 20:28      [zgłoszenie naruszenia]

Ona się raczej w normie trzyma. Dobrze spełnia swoją rolę, tzn odpycha cię i przyciąga na przemian. Według "staroświeckich" norm obyczajowych kobieta powinna opóźniać zbliżenie, żeby nie wyjść za przeproszeniem na kvrwę. Twoją rolą tutaj jest "przeć na nią", że tak napiszę. Z tego zadania wywiązujesz się raczej kiepsko. Albo żeby bardziej rzetelnie to ująć, to wywiązujesz się z tego trochę za wolno. Miej jednak na uwadze, że to są porady przez neta, a z drugiej strony może siedzieć ktokolwiek. Ja nie wiem do końca jak wygląda sytuacja.
I chyba najważniejsze moim zdaniem - czy wy w ogóle konkretnie rozmawiacie o waszym układzie?
Weź przeprowadź z nią jakąś konkretną rozmowę, a już najlepiej kilka. Jak "nie chcesz gadać", to czarno to widzę. Z twojego opisu można wyciągnąć wniosek, że ona się tobą bawi. Oczywiście pewności mieć nie mogę, skoro nawet ty masz ledwo co podejrzenia, odnośnie sytuacji panującej w waszym "związku". Może być tak, że zabierasz się do wszystkiego, jak pies do jeża po prostu.

"Na przyszłość zastanawiaj się nie tylko nad tym, czy prawdą jest to, co mówisz,
lecz czy ten, do kogo mówisz wytrzyma prawdę." Seneka Młodszy

Przemol942
 Wysłana - 1 wrzesień 2010 20:28      [zgłoszenie naruszenia]

Erg
 Wysłana - 1 wrzesień 2010 20:30      [zgłoszenie naruszenia]

zdystansuj się i spytaj o chvj jej chodzi

last man standing...

***What if your words could be judged like a crime?***

fenol_one
gdzie podpis? :(
 Wysłana - 1 wrzesień 2010 20:35      [zgłoszenie naruszenia]

a nie możesz się zapytać jej wprost, czego oczekuje że tak się zachowuje? Nie się sama określi.

Powiedz jej, że ma się zdecydować, bo Cie to męczy, albo wóz, albo przewóz. Przyprowadź do domu inną laskę i pobaraszkuj z nią i zobacz reakcję.

A jak faramka ma rację to się pilnuj, baby są bardziej przebiegłe niż się wydaje.
I niełwaduj się w PROVIDENTA

Lubię swoje przeciętne życie :-)
Pan Kierownik!

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

pomozcie bo zwariuje

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Warto przeczytać: Dystans, czas... | problem z kobieta, co mam robić? | Czemu brzydule maja chlopakow a laski nie | Dostalem w dupe | Miłość - tego chyba nie wie nikt... | dziewczyna na ulicy | Pierwszy taniec | USLANE KOLCAMI | Czy da mi szanse? | NAJLEPSZY PERZENT DLA UKOCHANIEGO...KOKSIARZA ;) | Miłość a wojsko | nowy.. | Romans | Zdrada z prostytutką, a z inna kobietą - co o tym sądzicie | Jak Ją odnaleść | BŁAGAM POMUŻCIE !!! | Dalia i Adam | Dalia i Adam Krawczyk | ciekwostkawawa | winterfresh thin ice | fałszywy | dondito | sunrise | sunrise warto | wilczyca87 | ogrzewanie na podczerwień | ogrzewanie elektryczne | Wyższa Szkołą Ubezpieczeń w Krakowie | seks w obecności kota | afrodyzjaki | kluseczka1985 | bulldog | tatralandia | mama tesciowa | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.