FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 74727 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
pompka do penisa 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "pompka do penisa"   

mihal147
 Wysłana - 13 lipiec 2007 01:09        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

kupilem se pompke na allegro jakies 3tygodnie temu,niby jest wszystko ok po sciagnieciu pompki penis robi sie duzo grubszy i troche dluzszy niz zwykle ale taki okres trwa dosc krotko i po godzinie wszystko wraca do rzeczywistych wymiarow i tu moje pytanie, po jakim czasie i czy wogole beda widoczne jakies efekty ktore utrzymaja sie na stale?? prosze o dopowiedzi osob ktore juz mialy do czynienia z tego typu urzadzeniami pozdro

ewab
 Wysłana - 13 lipiec 2007 01:12      [zgłoszenie naruszenia]

nigdyniebedzie efektów na stałe...co ty z choinki sie urwałeś

Bóg dał - Bóg wziął...a kto daje i odbiera...!

Znawca -

mmaassoonn
 Wysłana - 13 lipiec 2007 01:13      [zgłoszenie naruszenia]

A po chvj ci to.

Po pewnym czasie podobno ciała jamiste się rozszerzają, ale nie wiem, nie jestem zainteresowany powiększaniem swojego wacka.

Też ludzie ambitniejszych problemów nie macie

Zmieniony przez - mmaassoonn w dniu 2007-07-13 01:13:45

Ekspert -

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 13 lipiec 2007 01:14      [zgłoszenie naruszenia]

chcez miec na stale, pompuj co godzine, np. zamiast wypalac papierosa to sobie pompuj.

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Ekspert -

mmaassoonn
 Wysłana - 13 lipiec 2007 01:16      [zgłoszenie naruszenia]

E tam jeszcze by mu zassało i na izbę przyjęc by sie musial udać

Ekspert -

mihal147
 Wysłana - 13 lipiec 2007 01:17      [zgłoszenie naruszenia]

hehehe tak czesto chyba nie mozna ogolnie to jak mam czas pompuje 2 razy na dzien rano i przed snem,chcialbym dojsc do efektow takich jakie osiagam po sciaganiu pompki, moze dorzucic do tego jakies tabletki lub krem?? uzywal ktos ????

mmaassoonn
 Wysłana - 13 lipiec 2007 01:20      [zgłoszenie naruszenia]

To wszystko pic na wode

jak myślisz że jakieś piguły, kremy mascie czy pompki zrobią z ciebie Rocca
to jesteś w dużym błędzie

Ekspert -

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 13 lipiec 2007 01:22      [zgłoszenie naruszenia]

ja myslalem ze pompka sluzy do jednorazowego powiekszania przed stosunkiem ale co tam

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Ekspert -

mihal147
 Wysłana - 13 lipiec 2007 01:23      [zgłoszenie naruszenia]

ja wiem czy sciema??? efekt jest i to dosc znaczny ale pompki uzywam dopiero 3tygodnie, chcialbym uslyszec jakas oponie osoby ktora stosuje dluzszy okres czasu np. powyzej 3 miesiecy, po takim czasie wydaje mi sie ze efekt powinien sie utrzymac ale czy tak jest naprawde?

ewab
 Wysłana - 13 lipiec 2007 01:25      [zgłoszenie naruszenia]

michałku - dziecinko, czy o tej porze to nie powinieneś już spać...i zostaw siurdaczka w spokoju bo ci jeszcze odpadnie

.......dziecko drogie - żadna pompka, zaden krem...nawet jak sie bardzo pomodlisz do Pana Boga...nic ci penisa nie powiększy ...chyba że pójdziesz na plastyke ****ka w cenie nowej beemki...a z wypasionym BMW to nie jest ci potrzebny duży

Bóg dał - Bóg wziął...a kto daje i odbiera...!

Znawca -

mihal147
 Wysłana - 13 lipiec 2007 01:28      [zgłoszenie naruszenia]

ja pytam osoby ktore mialy do czynienia z takimi cudami a po waszych wypowiedziach smiem twierdzic ze jak narazie nie bylo takowej,a jezeli braliscie to co tobylo?? nazwa producent

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

pompka do penisa

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Warto przeczytać: ** Pigółki na potencję ** | sutki a podniecenie. | Częstotliwość stosunków | pkt. G i orgazm | Całowanie w szyje xD | Prawda o kobiecych problemach z orgazmem.... | Problem | wytrysk w srodku | zdradziliście ? | po jakim czasie zaciągnełaś/zaciągnołeś nowa partnerke/nowego partnera do łóżka? | Po jakim czasie wysychają plemniki na penisie? | Porównanie. | Za gietki penis:( | Ankieta dotycząca masturbacji dla chłopaków | Czy pierwszy raz był udany? | Pytanie do KOBIET. | kobieta bi | sggw | oral hiv | wymiana taśmy samsung sgh e250 | funkacja brzydoty | brzydota | combichrist | sciagniecie simlocka wt280i | squazi | Ślub | orman | odtwarzacz | jakiego smartfona polecacie | telefon z androidem do 300 | używane części | kurfa znowu 50 | ewka | narcyzm | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.