FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 917 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
pomysl jakis? 
[powiadom znajomego]    
Autor "pomysl jakis?"   

B.J
 Wysłana - 25 lipiec 2008 16:53        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam,wracam do polski za 2 tygodnie z anglii i mam pytanko.
gdy juz bede w polsce,nadal beda wplacali mi pieniadze na konto angielskie,iz dogadalem sie z pracodawca,ze biore po tym tydzien holiday(a wlasciewie bede juz w polsce).

i tera pytanie.mam dokaldnie karte hsbc solo.nie moge wybrac pieniedzy z banku(w zadnym w polsce)a prawdopodobnie nie bede juz wracal do anglii.jak je potem wybrac?pomysl jakis?

szukalem na internecie,chocby podaje ta strone:
[kartyonline.pl/arty.php?id=66]

i wszyscy maja w sumie ten sam problem

deberr
el gado
 Wysłana - 25 lipiec 2008 18:47      [zgłoszenie naruszenia]

a nie masz dostepu do bankowosci elektronicznej? w irlandii z przelewami zagranicznymi nie bylo najmniejszego problemu.

Albo dogadaj sie z kims znajomym, zostaw karte, niech wybiora kase jak dostaniesz wyplate i wtedy Ci ja przesla.

Ja jak odchodzilem z pracy w Irlandii rok temu, to do ostatniej wyplaty pracodawca doliczyl mi godziny holidaya i wyplacil wieksza o ta kwote sume.

z kazdym dnie uswiadamiam sobie jak malo jeszcze umiem

NATASZ
 Wysłana - 25 lipiec 2008 21:58      [zgłoszenie naruszenia]

jw - zrob sobie dostep do konta poprzez internet i po problemie :)

Zmieniony przez - NATASZ w dniu 2008-07-25 22:03:21

]:->

Los sprzyja odważnym

B.J
 Wysłana - 26 lipiec 2008 18:42      [zgłoszenie naruszenia]

ok,pojde w tym tygodniu do banku i popytam o internetowy dostep do konta

tez chcialem,zeby mi holiday's doliczyl do ostatniej wyplaty,ale odp.ze beda problemy w ksiegowosci.ze zaplaca(doliczą) mi bez problemu,ale jako nastepny tydzien pracy.

ok,dzieki za pomoc

ziemon
LADY
 Wysłana - 26 lipiec 2008 20:04      [zgłoszenie naruszenia]

HSBC jest juz w Polsce,wiec moze w oddziale zalatwisz?

[cafewitteveen.files.wordpress.com/2011/09/b5rip.jpg?w=419&h=334]

Without data you are just another person with an opinion.

Specjalista -

B.J
 Wysłana - 27 lipiec 2008 02:39       [zgłoszenie naruszenia]

tez myslalem o tym,jednak czytalem na necie wypowiedzi i prawdopodobnie polskie hsbc nie ma nic wspolnego z angielskim hsbc....

np.jedna z odpowiedzi w linku,ktorym podalem w 1-szym poscie:

jescze cos. Zeby bylo smieszniej znalazlam na necie placowke hsbc polska w Wawie. Zadzwonilam zeby sie zapytac o co chodzi i wiecie co mi odpowiedziala mila pani? Ze oni z tym bankiem nie maja nic wspolnego i zebym sobie do Anglii dzwonila!!! Paranoja!!! A niby nazwa taka sama...i jak tu nie zwariowac???

ale podpisala sie "blondi",wiec chyba sam bede musial sprobowac...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

pomysl jakis?

Warto przeczytać: pytanko | Pomozcie !!! Umowa - zlecenie | Obrona koneczna | Czy należy mi się odszkodowanie? | umowa z wydawnictwem pomocy!!!!! | kredyt (?) | Umowa realna | Program rozwoju kraju 2005-2007 | Co zony co meza ... | Dlugi meza ... | Jest mi gorzej to plac .. | wykroczenia? | nieWPROST :P | Działalnośc bez składek ZUS | EU jako jedyny słuszny cel?( post musztadowy po kiepskim obiedzie) | jakie przedmioty zdawac na maturze? | raty payu | raty | estring91 | sex z kuzynka | matematyka finansowa i ubezpieczeniowa | zywa ?okurva | Tw?j idea? sylwetki | Idol Rudy si? nie dosta? | Idol Rudy si? nie dosta? | turystaaa- | turystaaa | bv vb vc | upał | xxx320 | gole | ogurczak | nrg | marlena73 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.