FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 759 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
pomysl na biznes 
[powiadom znajomego]    
Autor "pomysl na biznes"   

P4w3l
 Wysłana - 29 wrzesień 2005 09:55        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Co sadzicie o moim pomysle aby otworzyc taki punkt w wiekszym miescie w ktorym moznaa byloby: wymienic walute,oplacic rachunki, kupic i sprzedac komorke, ew. kupic wyroby jubilerskie.

curf
 Wysłana - 29 wrzesień 2005 10:14      [zgłoszenie naruszenia]

Wziąłeś pod uwagę takie aspekty?
wymienic walute - lokal na kantor musi spełniać określone warunki bezpieczeństwa
oplacic rachunki - sporo ludzi się "sparzyło" na nieuczciwych punktach
kupic i sprzedac komorke - rynek jest już ukształtowany (konkurencja)
ew. kupic wyroby jubilerskie - czy masz kwalifikacje np do wyceny pereł, brylantów?

PROSZĘ NIE ZWRACAĆ SIĘ DO MNIE MAILEM O WYKONANIE GRAFIKI :-)

Specjalista -

P4w3l
 Wysłana - 29 wrzesień 2005 10:22       [zgłoszenie naruszenia]

a) powiedzmy ze lokal bedzie odpowiednio przerobiony i podzielony aby w jednej czesci moznaby wymienic walute, oplacic rachunki,a w drugiej kupic sprzedac komorke
b) wierze w swoją uczciwość ;] ... nie bylby to maly punkt ktory mozna w jeden dzien zwinac.
c) wiem i dlatego chcialbym postawic na import taniego towaru z "Chin" i z Zachodu a co za tym idzie konkurencyjnosc cen.
d) dlatego pisze ew. bo przeciez mozna zatrudnic jubilera albo wynajac miejscowke takiej osobie...

Moglby ktos ew. oszacowac koszty takigo biznesu...

Zmieniony przez - P4w3l w dniu 2005-09-29 10:28:06

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

pomysl na biznes

Warto przeczytać: dziedziczenie kredytów | prawo jazdy | Licytacje komornicze ruchomości | prosze o szybką odpowiedź, chcą ze mnie ściągnąć hajs?? | Galerianka tfu węglanka!! | Jak ominąć znak do 2,5t jeśli na ulicy mamy firmę? | studencka karta kredytowa mbank euro<26 | pobicie pomocy | KZK GOP-potwierdzenie fałszywych danych swoim nazwiskiem | Prawa I rzędu | Kiedy można zwrócić prezent i towar do sklepu | ALIMENTY - czy muszę? | umowa zlecenie a wyzysk | kontrola konta przez US | za niewinność... | Stłuczka nie stłuczka. | odpowiedzi do multiselect | erkej | ps4 | plastyka napletka | geox | fryzjer torun | kotka | philishave nie tnie | philishave nie obcina | gore | skąd ściagacie gry | krawiec | fotka tv podobne | tsigalko | flirt | mama nago | fotki mamy | mołek | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.