FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1207 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
porównanie budżetów dwóch miast 
[powiadom znajomego]    
Autor "porównanie budżetów dwóch miast"   

blublaty
 Wysłana - 24 maj 2010 10:19       

Przeniesiona przez Pan Śmierć z działu 'Nauki Humanistyczne'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Mam zrobić prezentację w power poincie z porównaniem budżetów dwóch dowolnych miast z mojego regionu. W necie szukałem ale nic nie ma na takie tematy. Czy ktoś robił już takie coś i ma dla mnie jakieś dobre rady? Samą prezentację mam już zrobioną ale muszę jeszcze do tego jakieś komentarze ułożyć.

ciś typie

Riddic
 Wysłana - 26 maj 2010 11:58      [zgłoszenie naruszenia]

wchodzisz na bip wybranych gmin i szukasz sprawozdan budzetowych. zestawiasz je ze soba porownujesz strukture wydatkow np i piszesz ze ta gmina procentowo wydaje wiecej na utrzymanie drog niz druga itd. nie rozumiem z czym masz porblem

matrix has you

blublaty
 Wysłana - 26 maj 2010 16:54      [zgłoszenie naruszenia]

super porady masz. Zadanie nie jest takie proste. Wiem że porównać trzeba jakie są wydatki na jakąś dziedzinę z wydatkami na to samo w innym mieście. Ogólnie według mnie jest to głupawe zadanie.

ciś typie

Riddic
 Wysłana - 26 maj 2010 17:27      [zgłoszenie naruszenia]

czyli skoro wiesz to założyłeś ten temat by ktoś zrobił to za Ciebie czy po co?

matrix has you

INSOMNIA
 Wysłana - 26 maj 2010 18:00      [zgłoszenie naruszenia]

Zadanie nie jest takie proste.

a to może być prostsze zadanie od tego?

Masz na tacy podane cyferki, komentarz do tego ułożyć też nie stanowi żadnego problemu... tak trudno skomentować np. dlaczego jedno miasto wydaje więcej z budżetu na sport, a inne na edukacje?

blublaty
 Wysłana - 26 maj 2010 18:08       [zgłoszenie naruszenia]

Dobra mam juz zrobione. Mądrale jedne.

ciś typie

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

porównanie budżetów dwóch miast

Warto przeczytać: korekta podatku od umów ryczałtowych? | pożyczki w rodzinie | mieszkanie pod wynajem | Akt urodzenia | KURATOR | na prawdę poważne pytanie - sprzedaż bielizny | Weksel | prawwo budowlane | plagiat | prawo rodzinne | kupno poprzez telefon, niezgodność zamówienia i zwrot. Co zrobić? | Zaświadczenie o dochodach | Służba zdrowotna - nie dla każdego obywatela? | Praca bez umowy, zwolnienie bez powodu (moze i mobbing?%) ) | Ustalenie miejsca pobytu dziecka | Zakłucanie ciszy nocnej | dziewczyny z druzyny 3 | clk w209 | brzytwa | klaudia el dursi | tankujesz | nike sweet classic | burdel jak znaleźć | avon | seks opowiesc | te tris | zdjęcia kobiet pod prysznicem | urban | Celebrity oops | biedaki | grzybki | linsday lohan | na sex foto | beach party | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.