FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3148 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
porównanie dostawczych 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "porównanie dostawczych"   

bać-pol
 Wysłana - 21 październik 2007 22:33        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

mam pytanie mój ojciec planuje kupno samochodu dostawczego mam nadziej że w sprawie dostawczych też mi ktoś coś doradzi a więc waha się pomiędzy trzema modelami a mianowicie citroen jumper fiat ducato oraz peugeot boxer który wg osób które się orientują w temacie jest godne polecenia i dlaczego?z góry dzieki za odp

Bogactwo jest produktem pracy

Batman..
 Wysłana - 21 październik 2007 22:39      [zgłoszenie naruszenia]

To są bliźniacze konstrukcje. Ja miałem doczynienia z ducato z tych co wymieniłeś. Bardzo pozytywne doświadczenia. Ja bym pod uwage wziął jeszcze VW LT/Transportera, Forda Transita i Iveco Daily. Z naciskiem na autko koncerny VW. Ceanw syoka ale awaryjność i wytrzymałość to wynagradzają.

Moderator w Motoryzacji!!

Znawca -

bartus_
 Wysłana - 21 październik 2007 23:13      [zgłoszenie naruszenia]

nowe czy używane?

te 3 co wymieniłeś to jak batman napisał jest jedno auto różniące sie znaczkami.

...::: BMW - Freude am Fahren :::...

Specjalista -

wujek-czes
 Wysłana - 22 październik 2007 09:19      [zgłoszenie naruszenia]

jak wyzej zalezy czy nowe czy uzywane ale te trzy pozycje to jedno i to samo
jesli nowe to jakos tam daja rade ale raczej nie z ciezkimi ladunkami a sa napewno tansze
ogolnie jako uzytkownik sprinterow lt-kow i transitow nie ladowal bym sie w wymienione przez ciebie pozycje

zcytom158
 Wysłana - 22 październik 2007 09:31      [zgłoszenie naruszenia]

znajomy ma ducato 2,8 nie nazeka zadowolony mowi ze dobry busik tylko jednak wolal by mniejszy silnik bo spalanie..
jesli chodzi o transita to mam dobre zdanie byl u mnie w rodzinie (2,5D średni) przez 7lat i doslownie NIC sie w nim nie psuło NIC i wymienialo sie aby zuzywajace czesci, jedyne co to troche ruda wyskakiwała na nadkolach ale mysle ze w tych wyzej wymienionych jest podobnie

kamilr9
Thug Life
 Wysłana - 22 październik 2007 12:38      [zgłoszenie naruszenia]

Polecam nowe ducato Albo coś od Volkswagena : [http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T281638]

RENAULT MASTER
[moto.allegro.pl/item258548453_renault_master_ii_maxi_maxi_2_5dci_polska_salon_.html]

W ostateczności Skoda Roomster Van czyli praktikk albo Kangoo ale to już mniejsze auta

Postawili mi fałszywe drogowskazy
Wykopali w poprzek drogi wielki dół
Los pokonał w czas moich bohaterów
Zagubiłem się

bać-pol
 Wysłana - 22 październik 2007 14:48       [zgłoszenie naruszenia]

a sory zapomniałem dodać jaka cena tak do 30tys oczywiście używane najlepiej po 2001 no własnie da się zauważyć że są prawie identyczne a jakościowo ostatnio słyszałem bardzo kiepskie opinie o citorenie który jakościowo wg was najlepszy czy podobny komfort jazdy?

Bogactwo jest produktem pracy

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

porównanie dostawczych

Warto przeczytać: Jak Zniszczyć Paliwożerny Samochód | WILGOĆ | kategoria c+e | Audi 100 C4 - niedzialajacy nadmuch na szybe | skrzynia automat - pytanie ;) | skrzynia padła ? | AC kiedy traci się zniżki? | Alfa Romeo 156 co myślicie jakieś opinie ?? | Klima nie działa | Kolizja drogowa... | koobrzeg maly zlocik;p | Mokro pod nogami w oplu astra1,pomocy!!! | OC | Nawigacja | Mycie skutera | zmiana 50 na 80 | Rocco Siffredi | Rocco | acta | avee | imprezy uA ywki seks | ostrovit isolate | hpv | ola szwed | instruktaż | aleksandra woźniak | ola szwed playboy | zdjęcia | nagie | windows cd key | tatoo | geronimo | golenie | golić | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.