FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 8864 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
poradnia małżeńska łódz. kogo polecacie 
[powiadom znajomego]    
Autor "poradnia małżeńska łódz. kogo polecacie"   

mareklekaw
 Wysłana - 27 wrzesień 2010 21:13        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam

Poszukuje poradni małzeńskiej w której bede mół się udać z zona (1,5 roczny staż i 2 letnie dziecko )aby sprobować ocalić związek . Stan związku oceniam jako agonalny , zona stwierdizła iż juz mnie prawie nie kocha i jestem obcy facet. Jest zimna i obojętna. Na dodatek mnie unika. Ale zgodziąła sie na wizyte. Myslicie ze ktoś możę to wskrzesić i nam pomóc. ? macie jakieś doświadczenia w tym temacie?

pafiel_007
B O M B E K
 Wysłana - 27 wrzesień 2010 21:16      [zgłoszenie naruszenia]

a co tu wksrzesac?
nie pasujecie do siebie i tyle
nie ma po co sie meczyc
co z tego ze ktos to wskrzesi, ze bedziecie sie starac skoro za miesiac znowu bedzie to samo
nie mozna cale zycie udawac
rozejdzcie sie jak najszybciej poki dziecko nie wie co sie dzieje, bedzie dla dziecka tak lepiej

Zapraszam do gotowania [http://www.insomnia.pl/-t670340.html]
Sprzedam MSI Dominator GT70 [http://www.insomnia.pl/-t685017.html]

Ekspert -

Robson.25
 Wysłana - 27 wrzesień 2010 21:23      [zgłoszenie naruszenia]

Jw

Od siebie podam tylko przykład: Wyobraź sobie sytuację, że jesteście po takiej 'kuracji'. Nie wiem czy wiesz, jak kobieta potrafi być sztuczna, jeśli próbuje przekonać sama siebie do czegoś. W tym przypadku do związku z Tobą.
Wytrzymasz taką sytuację? Sztuczne uśmiechy i, jak ja to nazywam, nieme docinki- one nie zapominają.
Będzie lepiej dla Ciebie i dla niej jak się rozejdziecie. Dziecko jest jeszcze małe i kiedyś Cię wysłucha i zrozumie

Ekspert -

mareklekaw
 Wysłana - 27 wrzesień 2010 21:28      [zgłoszenie naruszenia]

No wlasnie . Było tak ze 8 lat za mna biegała i było fajnie a potem pipa po slubie od 3 mcy dramat. Ona wie ze moge jej duzo zaoferowac finansowo , teraz chce auto aby dziecko do niani wozic. Nie wiem czy jej zalezy czy nie zalezy.Chyba bedzie moze faktycznie lepiej to skoczyc , a moze po rozwodzie nasze strosunki sie polepsza. Ja juz nie wiem co myslec tu chodzi o mojego synka , nie chce aby jakiś inny goguś go wychowywał a ja mieszkam 200 km dalej i nie bede mógł go codziennie widywac wiec tego sie boje.

Angel...
 Wysłana - 27 wrzesień 2010 21:31      [zgłoszenie naruszenia]

Moim zdaniem, lepiej sie rozstac w dobrych relacjach z przeswiadczeniem "nie wyszlo, nie pasujemy do siebie", niz z jeszcze wieksza niechecia, po obdarciu sie z pewnych spraw u psychologa.

Ekspert -

PanMarcin2
 Wysłana - 27 wrzesień 2010 21:31      [zgłoszenie naruszenia]

możesz pójść do poradni mlkv - on nie dość że ci poradzi żebyś ją kopnął w dupe i żadnej kasy nie dawał to jeszcze coś prawnie doradzi

mareklekaw
 Wysłana - 27 wrzesień 2010 21:34      [zgłoszenie naruszenia]

Pytałem czy jest szansa aby ktos 3 nam pomógł jakiś psycholog, skoro my nie potrafimy ze soba rozmawiać. Ale chyba miłości nie da się wskrzesic . Pan Bog raz tylko wskrzesił trupa.

Robson.25
 Wysłana - 27 wrzesień 2010 21:34      [zgłoszenie naruszenia]

Długo byliście razem przed ślubem?
"Finansowo" to może być słowo klucz tej historii.
Równie dobrze może być tak, że skoro nie miałeś dla niej czasu to i seksem mógł być problem. Teraz może sobie jakiego znalazła, więc od Ciebie będzie chciała wyciągnąć jak najwięcej + alimenty.
Według mnie do dopiero początek historii.
Chyba, że jestem w błędzie..

Pan Bog raz tylko wskrzesił trupa.
A Frankenstein kilka razy

Angel, nie wiem jak Ty ale ja wolałbym mieć czystą sytuację niż żyć w zakłamaniu. Więc w tym przypadku psycholog jak najbardziej ok.

Zmieniony przez - Robson.25 w dniu 2010-09-27 21:36:33

Ekspert -

mareklekaw
 Wysłana - 27 wrzesień 2010 21:40      [zgłoszenie naruszenia]

temat opisany tutaj

[http://www.insomnia.pl/prosba__da_sie_to_poskladac_czy_nie_-t645817.html]

zmienil osie od czasu tyle ze ona udaje miła ale unika powaznych tematów jak wody swieconej i zgodzila sie na wizyte w poradni malzeneskiej .

Angel...
 Wysłana - 27 wrzesień 2010 21:41      [zgłoszenie naruszenia]

Ja mam specyficzne zdanie, jezeli chodzi o psychologow, ktore przez wiekszosc ludzi jest uwazane za niesluszne. Ja nawet sama uwazam, ze nie ma to zdanie zastosowania w niektorych przypadkach

Takze pod tym wzgledem, moge byc nieobiektywna.

Ale... ale...
wiem, ze pewnych rzeczy lepiej nie wiedziec. W zyciu nie chodzi o to, zeby isc na latwizne, ale niepotrzebnie sobie komplikowac zycia tez nie ma co. Uwazam, ze gdyby byl cien szansy na poprawe, szczerosc i jasnosc sytuacji jest porzadana. W przypadku gdzie wyglada to na rownie pochyla, osobiscie nie widze przydatnosci w tym.

Ekspert -

Robson.25
 Wysłana - 27 wrzesień 2010 21:53      [zgłoszenie naruszenia]

Według mnie nie wszystko stracone. Nie słuchaj tego co gada tylko ją obserwuj. Baby są emocjonalne bardzo i nie myślą logicznie. Skoro zgodziła się na wizytę to raczej jej zależy i chce to ratować.

Ty też nie rób z siebie niemoty i nie lataj za nią, bo masz luźno koło dupy, że stracisz dziecko. Pokaż jej zmianę ale stopniowo, np. Kup kwiaty i idź na telewizję jak będziesz w domu. Jak do niej dotrze to sama przyjdzie i pogada. Mam nadzieję, że rozumiesz o co mi chodzi, bo nie chce mi się rozpisywać...
I poszukaj roboty na miejscu, bo to Was wykończy.

I rzeczywiście idźcie do tej poradni, tu potrzebna jest osoba z zewnątrz

A Angel za taki tekst ma u mnie bana
Jak uważasz, że nie ma zastosowania w niektórych przypadkach to sprecyzuj w jakich i go nie stosuj!

Zmieniony przez - Robson.25 w dniu 2010-09-27 21:56:55

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

poradnia małżeńska łódz. kogo polecacie

Strony: 1 2 3 4 5 6 7

Warto przeczytać: Potrzebna opinia innych. | Niespodzianka dla dziewczyny ? | Ona i ta druga - rozkminy... | stracona milosc?olewa mnie czy sprawdza? co robic w takiej sytuacji? | ex robi podchody | Psychotest | czas minal | Dam soga... | dziwne zachowanie chłopaka | Problem w zwiazku | Chłopaki-pomożecie? | Monogamia człowieka to mit? | Ahh te baby | Problem starej milosci... | bogate i (atrakcyjne) kobiety? | O co Mu chodzi? | tzw Rafal | a pvp | chlorek magnezu | ilew | rejestracja samochodu przez osoby trzecie | opowiadania erotyczne nastolatki | stypendium | switch | przesyłka za stanów | torrentów | tomek turbox | f30 | co ostatnio czytasz | mefistofeles | sex tape | sex zdjecia | autodata | łęczna | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.