FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 994 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
portal muzyczny - aspekt prawny plikow mp3 
[powiadom znajomego]    
Autor "portal muzyczny - aspekt prawny plikow mp3"   

knap
 Wysłana - 20 kwiecień 2009 21:59        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

przymierzam sie do stworzenia portalu internetowego, z ktorego bedzie mozna sciagnac pliki muzyczne mp3 ale nie w sposob bezposredni z mojego serwera, ale poprzez wrzuta.pl. po prostu kazdy link z wrzuty mozna przerobic tak, ze po wejsciu w niego nie otwiera nam sie okno z utworem do przesluchania, a odrazu zaczyna nam sie pobierac plik. wg mnie jest to lepszy pomysl niz wrzucanie plikow na sendspace itp. bo na wrzucie nie ma takich ograniczen czasowych. no ale tutaj nasuwa sie pytanie, czy moge przez takie cos miec problemy? przeciez teoretycznie ja tylko 'linkuje' do wrzuty, a pliki tam sa uploadowane przez uzytkownikow

roberto 55
Outsider
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 09:20      [zgłoszenie naruszenia]

Ostatnio o tym w radiu było i chcą gościa przymknąć, i chyba 11 mln przy***ać.

"A teraz pytanie z dziedziny savoir vivre'u - kiedy Cię mijam,
mam się odwrócić dupą czy jajami?"

knap
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 10:49      [zgłoszenie naruszenia]

wtf

a co dokladnie koles robil? a czy jak bede na stronie mial linki do plikow na jakims sendspace albo speedyshare to takie same problemy? przeciez tyle takich stron jest..

roberto 55
Outsider
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 11:05      [zgłoszenie naruszenia]

Nie słyszałem całości.
Było o przechowywaniu plików nie bezpośrednio na swoim serwerze, aczkolwiek chodziło o rozpowszechnianie mp3 poprzez inne serwery i przez użytkowników. Właściciel forum nie chce odpowiadać za to co robią userzy na jego forum. Trochę dziwne, ale tak wyszło z tego co gadali.

"A teraz pytanie z dziedziny savoir vivre'u - kiedy Cię mijam,
mam się odwrócić dupą czy jajami?"

funkadelic
 Wysłana - 21 kwiecień 2009 16:08       [zgłoszenie naruszenia]

Ja bym sobie odpuścił taką "działalność", wystarczy że piratebay ostatnio przegrał proces.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

portal muzyczny - aspekt prawny plikow mp3

Warto przeczytać: | | don quitex | McEcoAkaOrd | kości biodrowe | biodra | dni niepłodne | nauczyciele | sudafed | joanna mrotek | sandra lewandowska | sex torrent | torrent | jakie kechy powinien posiadac dobry przelozony | sałatka | prostytuki warszawa | Emmaer | tynkarz | zabawy z siostra | skojarzenia | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.