FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1038 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
posiadanie akcji problem 
[powiadom znajomego]    
Autor "posiadanie akcji problem"   

wryluk
 Wysłana - 5 wrzesień 2010 22:49        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam wlasnie bede zakladał sprawe karna zakladowi ubezpieczen i musze wypełnic takie oswiadczenie o stanie majatku azeby mnie zwolnili z kosztow rozprawy (jakbby co) czy wpisywac ze posiadam akcji? czy sad to sprawdzi?

baruch
 Wysłana - 6 wrzesień 2010 00:23      [zgłoszenie naruszenia]

A w jaki sposób będziesz zakładał sprawę karną zakładowi ubezpieczeń? Cóż ten zakład zrobił?

brak czasu

Specjalista -

wryluk
 Wysłana - 6 wrzesień 2010 12:11      [zgłoszenie naruszenia]

jestem po wypadku i bardzo zanizaja mi kwote odszkodowania

INSOMNIA
 Wysłana - 6 wrzesień 2010 12:53      [zgłoszenie naruszenia]

A czemu karną? Nie słszałam o takim przestępstwie

A na poważnie to sprawa cywilna. Wniosek i oświadczenie o stanie majątkowym masz na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości. Możesz złożyć w SR wł. dla miejsca twojego zamieszkania Aha- nie radze podawać nieprawdy w oświadczeniu-> 1000zł grzywny plus zwrot kosztów od których byłeś zwolniony jeżeli sąd się "kapnie".
Plus możesz wnioskować o pomoc pforesjonalnego pełnomocnika, bo raczej sprawy z ubezpieczycielem sam nie wygrasz.

Ale czy to ma sens? Nie wiem. Polubownie nie dało się więcej wyciągnąć?

Zmieniony przez - kle0_ w dniu 2010-09-06 12:54:50

wryluk
 Wysłana - 6 wrzesień 2010 12:57      [zgłoszenie naruszenia]

polubownie nie dało rady wiecej juz niestety prawnik juz cos tam dziala stąd te oswiadczenie wiem ze jest ta grzywna tylko czy sady wogole to sprawdzaja wolalbym napisac ze jestem calkiem goły:)

INSOMNIA
 Wysłana - 6 wrzesień 2010 13:00      [zgłoszenie naruszenia]

A ja wolałabym miec przed domem ferrari i chate w Cancun. Da się coś z tym zrobić?

Dość durne pytanie zważywszy na to, że KTOŚ będzie te koszty musiał pokryć- myślisz, że tego nie sprwadzają i tak każdemu kto chce dają zwolnienie z kosztów?

wryluk
 Wysłana - 6 wrzesień 2010 13:11      [zgłoszenie naruszenia]

zawsze istnieje mozliwosc ze wszystkich nie sprawdzaja tylko np jakos wybiórczo. chyba masz racje bo to mi sie moze wogole nie oplacic

wryluk
 Wysłana - 6 wrzesień 2010 13:18      [zgłoszenie naruszenia]

ciekawe czy by przeszło cos takiego: nie wpisuje w tym oswiadczeniu ze mam jakies akcje, sad sprawdza informuje mnie ze oszukałem i np nalezy mi sie kara a ja mowie ze to nie moje pw tylko babci dlatego nie wpisalem ich w oswiadczeniu a ze moja babcia starsza osoba nie posiadajaca konta w banku i rachunku maklerskiego to załozyłem na siebiea to sa jej oszczednosci;)

joeletaxi
 Wysłana - 6 wrzesień 2010 13:54      [zgłoszenie naruszenia]

Poczytaj sobie o depozycie nieprawidłowym i nie kombinuj za bardzo, bo sobie problemów narobisz.

baruch
 Wysłana - 6 wrzesień 2010 16:35       [zgłoszenie naruszenia]

W karnym się nie uda, czyn nie ma znamion przestępstwa (17 kpk i 1kk). Nie mowiąc już o tym, że zakład ubezpieczeń (=osoba prawna), nie może dopuścić się czynu.

Ewidentna sprawa cywilna.

brak czasu

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

posiadanie akcji problem

Warto przeczytać: Wymiana dowodu | Prawo jazdy | Opłaty związane z allegro | Zarządzanie Nieruchomościami | Co z tą Unią? | Stanisław Tymiński - UFO wróciło :-D | giełda? | W jakim kraju jaka władza? | spadek - chcą mnie wyrolować | allegro uszkodzony towar | Co grozi? | Z góry na konto | Mbank | ALLEGRO I POLICJA?! | czy ma ktoś posadkę dla mnie?? | jak byście zinterpretowali ten przepis? | kreacja herosa | syn | budziłem się czując, że ktoś trzyma mnie za penisa | Idol Rudy się nie dostał | Mickeyjew | zuckerberger | świecące oczy | Idol Rudy się nie dostał | olciaww | mckinsey | Idol Rudy się nie dostał | toposy insomni | kurvva znowu | Aleksandra szwed w playboyu | nawiedzone miejsca | kac | zalando | cinoj | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.