FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4132 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
potrzebna pomoc z literatura przedmiotu 
[powiadom znajomego]    
Autor "potrzebna pomoc z literatura przedmiotu"   

barfin22
 Wysłana - 4 luty 2009 21:58        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

"przedstaw najciekawsze ujęcia motywu wesela"
To jest mój temat na prezentacje maturalna.
I mam z nim problem. A dokładniej z bibliografia.
Literaturę podmiotu mam a w literaturze przedmiotu tylko 2 punkty i nie wiem co można jeszcze dodać :/
Jak narazie wstawiłem tekst z czasopisma "Viktor gimnazjalista" i słownik języka polskiego (hasło wesele)
I potrzebuje jeszcze jeden punkt a nie mam wogóle pomysł z czego mozna jeszcze kożystać ;/
Jak by ktoś miał jakiś pomysł był bym bardzo wdzięczny

ubuntux
 Wysłana - 5 luty 2009 15:49      [zgłoszenie naruszenia]

pomyslalam sobie moze o jakims autorze cosko ;) moze znajdziesz ksiazke nawiazujaca do tematu, do wykorzystania ;)

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 5 luty 2009 16:01      [zgłoszenie naruszenia]

Słownik ortograficzny z tego co widzę po poście możesz śmiało wpisać

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

igielka
 Wysłana - 5 luty 2009 23:57      [zgłoszenie naruszenia]

Najlepiej przejść się do biblioteki . Znaleźć taki dział, w którym są analizy literackie, opracowania. W takich większych bibliotekach są takie ładne regały z mnóstwem pięknych książek (np. w mojej ), w której można wyszukać odpowiedniej książki pod kątem omawianej lektury/powieści czy co tam sobie wybrałeś . A taki victor gimnazjalista to słabiutko... już prędzej cogito, chociaż to podobno też nie nadaje pracy tego czegoś, co sprawia , że ta praca jest warta, tego, że się ją napisało :D.

Piszę głupoty, no po prostu musi być porządna bibliografia przedmiotu jeśli chce się dobrze zdać maturę :).

Zmieniony przez - igielka w dniu 2009-02-06 00:04:57

duodeviginti ... prawie :D

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 6 luty 2009 20:06      [zgłoszenie naruszenia]

Piszę głupoty, no po prostu musi być porządna bibliografia przedmiotu jeśli chce się dobrze zdać maturę :).

Ja miałem 20 na 20 punktów, a w literaturze przedmiotu miałem tylko słownik motywów literackich Więc chyba, żeby dobrze zdać ten ustny to trzeba fajną pracę napisać, niż szpanować książkami, z których i tak się nie korzystało

Veni, Vidi, Banni!%-)

Ekspert -

igielka
 Wysłana - 6 luty 2009 23:03      [zgłoszenie naruszenia]

No właśnie, 'fajną pracę napisać' :). Zazdroszczę umiejętności pisarskich i elokwentnych .
Wkręcają mnie w szkole, że patrzą na bibliografię przedmiotu i ona taka ważna .

duodeviginti ... prawie :D

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 6 luty 2009 23:22       [zgłoszenie naruszenia]

Jeżeli patrzą to tylko w sensie negatywnym jak ktoś powpisuje tam tzw. bryki Dla mnie to tylko świadczy o głupocie tego pomysłu na maturę ustną, bo do połowy tematów literatura przedmiotu jest zbędna i większość albo wpisuje 100 książek, których nawet nie miała w rękach, albo wpisuje jakieś takie nic nie wnoszące byle mieć coś. Jaki to ma sens-dla mnie żaden.

Veni, Vidi, Banni!%-)

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

potrzebna pomoc z literatura przedmiotu

Warto przeczytać: Prosze o szybka pomoc:(( - Dziekuje!! | Poemat Otwarty | matura ustna pomoc:) | matura ustna kilka pytan;] | Wiersze o kwiatach | Adam Mickiewicz i 3 pytanka za milion(soga%-) ) | muzyka wazne i pilne | ułańska fantazja... | Sposoby i funkcje Heroizacji | Prezentacja maturalna | Poezja miłosna - antyk | pomoc w napisaniu rozprawki | turpizm | Prezentacja maturalna | prezentacja jezym polski | Sławni dziennikarze | inżynieria bezpieczeństwa | rolling | stones | zerwanie | zerwanie teksty | teksty rozstanie | zostańmy przyjaciółmi | Totenburg tajemnicze mauzoleum w Wałbrzychu | na siłkę | nuta na silke | pruszków | mafia | kieszonkowcy | kieszonkowiec | predrag | naga | kursy | intercyza | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.