FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 693 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
potrzebne kontakty!! 
[powiadom znajomego]    
Autor "potrzebne kontakty!!"   

speedboy
 Wysłana - 4 styczeń 2006 16:39        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

witam!!
Ostatnio chodzi mi po głowie pomysł na nowy biznes tzn. rozszerzenie obecnej działalności
tzn prowadzę sklep z tel.kom oraz akcesoriami , ostatnio zaświtał mi pomysł o poszerzeniu zakresu działalności - chciałem rozpocząć skup używanych częsci komputerowych a późnej pachc je na własnym serwisie (sprawe sklepu internetowego mam już obcykaną) oraz na aukcjach allegro no i oczywiście u mnie w sklepie.
Co wy na to??
Ma ktoś może jakieś doświadczenie bądź jakieś kontakty w tej branży??
Czekam na wasze opinie!!
POZDRAWIAM !!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

potrzebne kontakty!!

Warto przeczytać: Nieoświetlony pojazd | Ekonomia - pytania | Sprawa o paserstwo | Zadanie z wymiany walut | Przewóz towarów chłodnią | metoda narzutu na koszty a metoda zysku docelowego | Pytanie o mandat | prawa autorskie na stronie | Jak pozbyć sie dziecka | Przekroczenie prędkości o 7 km/h. | Kredyt na działalność | kopiowanie filmiku yt | Oszustwo internetowe w grze | Prace społeczne | Jak rozreklamować sklep internetowy? | Zakup towaru i zwrot bez podawania przyczyny?? | strony na | kody do pilotów uniwersalnych | yrwin_18 | jak wygląda twój pulpit | omlet | Paul mccartney | aimar | kurs | ogród | deski | pułapce przyjaciela | dziewczyna kolegi | trening bez nog | viverna | cela | słodki skur | -anne21- | anne21 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.