FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 742 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
potrzebne kontakty!! 
[powiadom znajomego]    
Autor "potrzebne kontakty!!"   

speedboy
 Wysłana - 4 styczeń 2006 16:39        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

witam!!
Ostatnio chodzi mi po głowie pomysł na nowy biznes tzn. rozszerzenie obecnej działalności
tzn prowadzę sklep z tel.kom oraz akcesoriami , ostatnio zaświtał mi pomysł o poszerzeniu zakresu działalności - chciałem rozpocząć skup używanych częsci komputerowych a późnej pachc je na własnym serwisie (sprawe sklepu internetowego mam już obcykaną) oraz na aukcjach allegro no i oczywiście u mnie w sklepie.
Co wy na to??
Ma ktoś może jakieś doświadczenie bądź jakieś kontakty w tej branży??
Czekam na wasze opinie!!
POZDRAWIAM !!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

potrzebne kontakty!!

Warto przeczytać: DnB NORD | wynajem samochodu zastępczego na czas naprawy własnego auta | Pewna sprawa | faktura Vat dla obecnego pracodawcy | Dane osobowe GIODO | posiadam mieszkanko i... ? | Księga Wieczysta problem | Wielki rachunek u dentysty | wnioskowanie statystyczne zadanie | nietypowe inwestycje | zentrada i inne hurtownie | UP wyrejestrowanie sie podjecie pracy | Kradzież i konsekwencje za to! | Zwalczanie nieucczciwej konkurencji, prosze o pomoc!! | Kredyt dla młodej osoby. | Dodatek do emerytury z tytułu choroby zawodowej | fotki | chyba jej nie podniecam | ignore48 | ślubu | brak oplaty OC | goła | spłoną wozy TVN | wnb | samsung | booster | booster567 | serek | wymarzone mieszkanie | płaszcz | ściągnąć | kowbojki | skyrim | Truskaffkowa_Ja | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.