FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 544 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Języki Obce
potrzebne tlumaczenie na wloski 
[powiadom znajomego]    
Autor "potrzebne tlumaczenie na wloski"   

blagiat
 Wysłana - 10 luty 2010 16:56        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

witam,
mam taka prosbe, chce przetlumaczyc kilka demotywatorow na j wloski, - moze ktos przetlumaczyc kilka prostych zdan jakie tutaj wrzuce?? ;)

na poczatek:

1. Twoja żona - mniej wiecej tak bedzie wygladala kiedy rozbije twoj samochod
2. Kobiety - czasem faceci traca przez nie glowe.

inne wrzuce jak znajde to o co mi chodzi :)

Nie ma słabości, nie ma siły. Jest tylko wyćwiczony i niećwiczony.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

potrzebne tlumaczenie na wloski

Warto przeczytać: [ang] prośba o sprawdzenie | jak sie czyta savoir vivre?? | [niemiecki] pomozcie znaleźć na dziś | [ang] krotki list do redakcji;] | [niemiecki]ochrona środowiska | [NIEMIECKI] Dialog do przetłumaczenia | Profesor Henry.... | Angielski NIEKONWENCJONALNIE! | (ang) Sprawdzenie zadania_sogi | [ang] Pierwsze litery obrazków | [ang] instructions for life - tlumacz < | Adres po angielsku!! | [ang] phrasal verbs | [ang] Gramatyka - potrzebuje wyjasnien od osob KOMPETENTNYCH | [niemiecki] do przetłumaczenia | [wegierski] kult - tekst piosenki | myśle | myślenie | Sulbutiamina | Sulbutiamine | stare fajne symulatory | All Bandits Chwała Bohaterom | jakie getry do biegania | bieganie odzież | obraz szkoły w literaturze | fedor emelianenko | paradygmat | kurkuma | jakie cycki lubia faceci | pułapkę przyjaciela | polo 9n2 | słabe libido | motivation music | tussipect | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.