FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1755 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
potrzebuję rady 
[powiadom znajomego]    
Autor "potrzebuję rady"   

k8g
 Wysłana - 1 listopad 2008 01:38        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

mam takie małe problemy związane z rodziną i chłopakiem.
Jestem z chłopakiem prawie rok, codziennie się spotykamy, pomimo, że Jestem w klasie maturalnej i na nic nie mam czasu. DOSŁOWNIE na nic.Planowałam jechac gdzieś na długi weekend, który się szykuje w listopadzie. Myślałam, że nie będzie z niczym problemów aż tu nagle usłyszałam "Nigdzie nie jedziesz!"-nie znam powodu. Codziennie jest inny (nie ma pogody, szkoda pieniędzy, chodzisz do szkoły tralalala) w rzeczywistości powód jest taki, że matka się zwyczajnie boi, że coś narobimy.Ona nigdy nie traktuje mnie jak małą dziewczynkę-wręcz przeciwnie. Dziwi mnie to, bo byłam już sama na wyjeździe w maju-nie było problemów. Zastanawia mnie czemu po tylu miesiącach rodzice dalej nam nie ufają. Sprawę utrudnia fakt, że moja starsza siostra w******la się do wszystkiego i namawia mamę żeby pod żadnym pozorem nie wypuszczała mnie z domu. O tacie nie wspomnę, bo mój ojciec praktycznie nie rozmawia z chłopakiem, ma wybranych ludzi-których toleruje, lub nie. Problem tkwi w tym, że nie jesteśmy w ogóle sami, często siedzimy w domu, gdzie co chwilę ktoś przychodzi i się wtrąca. Powoli mnie to wykańcza. co radzicie robić na moim miejscu? Dodam jeszcze, że wyjazd ten rozpoczyna się po dniu, w którym kończę osiemnaście lat :D

FractalSin
 Wysłana - 1 listopad 2008 01:44      [zgłoszenie naruszenia]

"Dodam jeszcze, że wyjazd ten rozpoczyna się po dniu, w którym kończę osiemnaście lat :D"

jacie kręcę, ale czad

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 1 listopad 2008 01:46      [zgłoszenie naruszenia]

Nie dziwię sie Twoim rodzicom, że nie chcą Ciebie puścić.

Zastanawia mnie czemu po tylu miesiącach rodzice dalej nam nie ufają.

Bo masz 18lat?

Sprawę utrudnia fakt, że moja starsza siostra w******la się do wszystkiego i namawia mamę żeby pod żadnym pozorem nie wypuszczała mnie z domu.

Musisz dogadać się z siostrą, dojść do porozumienia.

Problem tkwi w tym, że nie jesteśmy w ogóle sami, często siedzimy w domu, gdzie co chwilę ktoś przychodzi i się wtrąca.

Masz swój pokój ? Jest taki wynalazek jak drzwi, zamek, klucz.

w którym kończę osiemnaście lat :D

Super, do książek bo matura się zbliża.
/zdr

Zmieniony przez - MoonSp w dniu 2008-11-01 01:48:03

"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"
Moon

Ekspert -

czo.ł.gu
cgb
 Wysłana - 1 listopad 2008 01:48      [zgłoszenie naruszenia]

bo im chodzi o to żebyś na fali dzień po osiemnastce nie zapiła ryja i nie spłodziła potomka nieświadomie...

bo sam wiem że człowiek pod wpływem chwili miewa czasem momenty słabości

Wszystko można braść...

Znawca -

FractalSin
 Wysłana - 1 listopad 2008 01:49      [zgłoszenie naruszenia]

a zresztą.

Zmieniony przez - FractalSin w dniu 2008-11-01 01:50:36

fredens
 Wysłana - 1 listopad 2008 07:18      [zgłoszenie naruszenia]

k8g dziewczyny w tym wieku z reguły mają siano w głowie i wracają z 'niespodzianką'. Tym bardziej w tych czasach gdzie większość dziewczyn można wrzucić do 1 worka

Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.!;)

Ekspert -

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 1 listopad 2008 08:57      [zgłoszenie naruszenia]

Rodzice boją się,że zaliczysz wpadkę tuż przed matura
Jesteś jeszcze bardzo młoda, fakt czy masz 17 lat czy 18 i jeden dzien nic nie zmienia.
Zapewne juz sypiasz z swoim facetem więc rodzice panikują,że zostaną dziadkami.

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

Sweet69
 Wysłana - 1 listopad 2008 09:01      [zgłoszenie naruszenia]

być może i jesteś odpowiedzialna i nie wrócisz z brzuchem z wycieczki
ale jak widzisz rodziców masz nadopiekuńczych, którzy zwyczajnie nie chcą żebyś sobie spjerdoliła życie po maturze.

tak czy inaczej
pogadaj z rodzicami o seksie

Ekspert -

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 1 listopad 2008 09:04      [zgłoszenie naruszenia]

Dokałdnie.
Muszą zrozumieć, że uprawiasz seks i się zabezpieczasz więc niespodzianek nie bedzie.
Skończysz szkołę.

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

fredens
 Wysłana - 1 listopad 2008 09:19      [zgłoszenie naruszenia]

tylko jak już bedziesz rozmawiać to się nie unoś ambicją i tym jaka to nie jesteś doświadczona

Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.!;)

Ekspert -

D_A_W
 Wysłana - 1 listopad 2008 09:23      [zgłoszenie naruszenia]

jw/ oraz może po takiej rozmowie Twój tato przychylniej spojrzy na Twojego menszczyzne

No i pamiętaj o maturze.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

potrzebuję rady

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Dam soga... | dziwne zachowanie chłopaka | Problem w zwiazku | Chłopaki-pomożecie? | Monogamia człowieka to mit? | Ahh te baby | Problem starej milosci... | bogate i (atrakcyjne) kobiety? | O co Mu chodzi? | Na chłodno. | Pytanie do dziewczyn | Natrętny ex mojej dziewczyny - szybkie pytanie | Problem z wakacjami. | No i już z rana wkrętki. | Przed zaręczynami cnotka niewydymka po łatwa suczka | ech poradzcie miłość | Odeta Moro Figurska ckm | przyznali | historia pierwszego razu | erotyczne historie | mama i syn seks | wpust i wielowypust | lenovo | olbrzymi penis | kąpielówki | biała bielizna | mania | seks z mamą | sex gry | jogi | Urszula Pienkos | playboy listopad 2016 | opowiadania erotyczne mama | sex z grubaską | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.