FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 29921 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
potrzebuję seksu 
[powiadom znajomego]    
Autor "potrzebuję seksu"   

MonkeyBoy
 Wysłana - 15 październik 2008 23:48      [zgłoszenie naruszenia]

można im przekazać 1% podatku ?

izusia_uk
 Wysłana - 16 październik 2008 00:08      [zgłoszenie naruszenia]

a moze dziewczynie naprawde sie chce i nie ma tegoz kim zrobic w sumie nie dziwie sie bo ja ksie niechce to jest nawal kolesi a jak sie chce to nie ma zadnegoz kim mozna to zrobic.. no jedno wychodzi alebo poczekasz albo przyjmiesz propozycje kolgi.. w sumie jak proponuje ci ze wczesniej sie poznacie co ci szkodzi... wiesz to i wylocznie twoja decyzja...

Inaccessible

Esseker
 Wysłana - 16 październik 2008 00:41      [zgłoszenie naruszenia]

A co z tymi fotkami??:D

Jak na prowokacje to słaba, jeśli byłabyś taką desperatką i nimfomanką to już dawno byś dała zdjęcia i jakieś info o sobie.

~no risk no fun
no sex no child~

piotrusxtc
 Wysłana - 16 październik 2008 02:18      [zgłoszenie naruszenia]

niie znacie sie na zyciu chlopcy...

seks, alkohol, mordobicie...

kocham konie... - mechaniczne !!

Specjalista -

panna_ala
 Wysłana - 16 październik 2008 09:48      [zgłoszenie naruszenia]

hehe,a czy ja gdzieś napisałam że szukam "na gwałt"? :P
ten wątek to nie jest żadne ogłoszenie.
poza tym nie rozumiem o co wam chodzi.czy to jest takie dziwne że dziewczyna która jest od jakiegoś czasu sama ma ochotę na seks,na kontakt z facetem? to jest chyba zupełnie naturalne że brakuje mi przytulania,całowania,dotykania i całej masy innych przyjemnych rzeczy. a wy do tego dorabiacie jakieś podwójne czy też potrójne dno.
nie mam ochoty robić tego z kolegą,miałam podobne doświadczenia i stwierdzam że nie jest to nic fajnego.

leonsocio
 Wysłana - 16 październik 2008 10:06      [zgłoszenie naruszenia]

hmm, skoro masz dużą ochotę na seks, ale nie chcesz uczynić tego z kolegą to jakiej rady oczekujesz od nas?? co my mamy Ci poradzić??

panna_ala
 Wysłana - 16 październik 2008 10:23      [zgłoszenie naruszenia]

gdzie napisałam że potrzebuję rady?? :)

bitch_plz
 Wysłana - 16 październik 2008 10:31      [zgłoszenie naruszenia]

autorko po co zalozylas ten temat?

nikt nigdy nie zabroni nam jarania, a na pewno nie wy obludnicy, zaklamani alkoholicy prosto z kaplicy !

leonsocio
 Wysłana - 16 październik 2008 10:38      [zgłoszenie naruszenia]

No właśnie, dlaczego w takim razie założyłaś temat?? żeby Ci ulżyło?? bo nie rozumiem...ja też miewam dużą ochotę na seks, ale nie piszę o tym za każdym razem na forum

piotrusxtc
 Wysłana - 16 październik 2008 11:39      [zgłoszenie naruszenia]

nie jestem psychologiem ale znam sie troche na ludziach. Zalisz sie, ze masz parcie na seks ale w gruncie rzeczy tak nie jest. Jestes sama bo pewnie x czasu wstecz przejechalas sie na facecie i teraz nie potrafilabys zaufac. Uroda imo nie ma tutaj zadnego znaczenie bo jest to primo cecha wzgledla a secundo uwazam, iz absolutnie kazdy moze znalezc kogos dla siebie wiec to totalnie odpada.
Jesli czujesz, ze masz problemy i chcesz sie wyzalic, to forum nie jest najlepszym miejscem, gdyz ludzie zjada cie po 2 zdaniach. Nie wstydz sie isc do terapeuty, recze Ci, ze to zadna ujma.
A jesli masz 17-19 lat to daj sobie spokoj z pustym gadaniem i jakimikolwiek innymi krokami bo to tylko burza hormonow.

seks, alkohol, mordobicie...

kocham konie... - mechaniczne !!

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 11 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

potrzebuję seksu

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11