FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 454 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
potwierdzenie zrobionego przegladu a dalsza jazda 
[powiadom znajomego]    
Autor "potwierdzenie zrobionego przegladu a dalsza jazda"   

rocky121
 Wysłana - 22 maj 2012 12:50        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam. Posiadam samochód, ktory nie jest zarejstrowany na mnie, tzn jezdze na umowie kupna, niedawno musialem zrobic przeglad, a ze jest na obcych rejstracjach, to ponoc diagnosta nie moze wbic do dowodu przegladu, i wystawil zaswiadczenie, ktore jest wazne miesiac i mam sobie z nim jechac do WK tego miasta, w którym jest zarejstrowany samochod zeby mi wbili to do dowodu. nie jest to bardzo blisko, i nie wiem czy musze to zrobic, czy moge nadal jezdzic z tym kwitem. Prosze o odpowiedz :)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

potwierdzenie zrobionego przegladu a dalsza jazda

Warto przeczytać: Debata Tusk vs Cimoszewicz | "Co z tą Polską?": TUSK vs CIMOSZEWICZ | W jaki sposób PO ma zamiar odzysakc pieniądza za kampanie? | Kim jest Donald Tusk ? CV i ankieta | Ksiązki o tematyce ekonomicznej-biznesowej | NEPOTYZM- KAMPANIA WYBORCZA 2005 | Donald Tusk - odmienne spojrzenie | Mniejszości narodowe | a taki pomysł ... | Prawybory w Bochni - wyniki | Czy cos mi grozi?? | Refundacja pigułek ...2 | Brudnej kampanii ciąg dalszy.. | UWAGA - SZYBKO REAGOWAC ! | Prawo narkotykowe w Europie... | Frekwencja wyborcza | koczelada | pafiel_008 | skowyr | s600 | luckyfreak | g shock | Werner | kawały o polakach | xnxx | prawko | wołomin | granit | kupi e | ochrona | przemyt ludzi | teściowa | family | lwicunia | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.