FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2880 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
poważna sprawa 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "poważna sprawa"   

lexuslook
 Wysłana - 29 czerwiec 2011 08:53        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam wszystkich, potrzebuje pilnej rady bo mam mętlik w glowie...
tak z rana rzucam bardzo poważnym tematem, ponieważ przez ta całą sytuacje nie moglem spac pół nocy

Dziewczyna na ktorej mi zależy rozstała sie z chlopakiem- czekalem na ten moment rok, mamy bardzo dobry kontakt, ale no właśnie jest jedno ale... mianowicie po kilku dniach od rozstania zwiazała się ze swoim kolegą z roku z ktorym była od początku studiow w brdzo bliskich kolezenskich relacjach, twierdzi ze juz oficjalnie sa parą, a mimo to i tak sie z nia widuje co kilka dni na chocby spacerkach we 2, Przez najblizszy tydzien bede z nia w zasadzie 24h (nie pytajcie dlaczego)...
Powiedzcie mi co mam przez to rozumiec:
a) czy powiedziala to zeby zmusic mnie do dzialania i dac mi do zrozumienia ze biore sie za nia jak pies do jeża
b) czy moze zwiazala sie z tym kolega po to aby zapelnic luke po rozstaniu
Doradzcie co mam robic... czy walczyc o nia przez ten tydzien i liczyc na to ze cos zaiskrzy z jej strony, czy może przyjac do wiadomosci ze skoro zwiazala sie z kolega a nie ze mna to znaczy ze nie jest mna zainteresowana
Jeśli radzicie walczyc to powiedzcie co robic zeby ta walka byla skuteczna
Temat jest na poważnie...

Zmieniony przez - lexuslook w dniu 2011-06-29 08:55:16

life is brutal and full of zasadzkas...

Neptas
 Wysłana - 29 czerwiec 2011 09:09      [zgłoszenie naruszenia]

zwiazała się ze swoim kolegą z roku z ktorym była od początku studiow w brdzo bliskich kolezenskich relacjach
Obawiam się, że z tym kolegą była w nieco bliższych relacjach i nieco wcześniej niż to opisuje Rozstała się z poprzednim chłopakiem, bo zachciało jej się spróbować z tym nowym z roku, jak ją odpowiednio zbajerujesz to pewnie i jego zostawi dla Ciebie. Ale nie zdziw się jak za kilka tygodni zachce jej się wrócić do któregoś z nich, albo pozna nowego itd.

Lunar
 Wysłana - 29 czerwiec 2011 09:10      [zgłoszenie naruszenia]

na podstawie swoich obserwacji i doswiadczeń to totalnie jak neptas

"Pieprzyć to ja się chcę z tysiącem kobiet, ale kochać tylko z tobą."
[www.alterkino.org] - kino ludzi myślących

Ekspert -

lexuslook
 Wysłana - 29 czerwiec 2011 09:27      [zgłoszenie naruszenia]

Panowie w woli sprostowania, ze swoim facetem byla 3 lata, a tego kolege z roku zna 2 lata... wiem jak wyglada sytuacja bo sam mialem takie swietne relacje z kilkoma kolezankami z roku( rozumielismy sie bez slow), a mimo to do niczego nie dochodzilo... bo mialy facetow
P.S sa para od tygodnia, wiec sprawa naprawde swieza!
Naprawde myslalem ze jak zerwie z chlopakiem to przez jakis czas bedzie sama i wtedy bede mogl dzialac, a takiego obrotu spraw ze po kilku dniach zwiaze sie z kims innym to sie w najgorszych koszmarach nie spodziewalem

Zmieniony przez - lexuslook w dniu 2011-06-29 09:29:16

xxx320
BUKA
 Wysłana - 29 czerwiec 2011 09:34      [zgłoszenie naruszenia]

No widać ona miała świetniejsze relacje z tym kumplem, niż Ty ze swoimi koleżankami.

Możesz spróbować bo w zasadzie nie masz nic do stracenia, i tak z nią nie jesteś i tak. Ale raczej nic z tego, bo skoro po tygodniu "związała" się z innym gościem, to raczej nie było to spontaniczne i w celu zapchania luki, tylko przemyślane od dłuższego czasu działanie. Po prostu zerwała z gościem dla tego 2giego.

i jak masz w podpisie:

Niestety.

Zmieniony przez - xxx320 w dniu 2011-06-29 09:34:49

Ojajebie!

Taki problem to NOŁPROBLEM!

Specjalista -

pyskatyALI
 Wysłana - 29 czerwiec 2011 09:40      [zgłoszenie naruszenia]

jak będziesz z nią 24h to spróbuj coś zagaić. I tak jej nie masz, a co szkodzi spróbować. Przynajmniej będziesz wiedział, że próbowałeś ale nie wyszło, a tak to będziesz sobie czekał i czekał.

lexuslook
 Wysłana - 29 czerwiec 2011 09:42      [zgłoszenie naruszenia]

tez tak mysle ze do stracenia nie mam nic... moge jedynie zyskac (co po waszych opiniach widze ze zyskac moge mala puszczalska...)
Powiedzcie mi jak mam dzialac zeby bylo skutecznie
przez najblizszy tydzien bedziemy ze soba 24 godziny na dobe, mawet bedziemy razem mieszkac...
p.s chyba nie dodalem waznej rzeczy- ona od wielkanocy byla zareczona ze swoim bylym chlopakiem!

Neptas
 Wysłana - 29 czerwiec 2011 09:43      [zgłoszenie naruszenia]

lexus: to że Ty nie dałeś rady doprowadzić znajomości z koleżankami ze szkoły do odpowiedniego finału, to nie znaczy, że inni nie poradzą sobie z tym tematem z Twoją niedoszłą dziewczyną
Próbuj, nic nie tracisz, ale narobiłeś sobie już kisiel z mózgu i za każdym razem będziesz się zastanawiał czy ten koleżka który do niej dzwoni albo wysyła sms'a jest tylko koleżką, czy łączą ich jakieś oralne relacje za Twoimi plecami
Widzę to tak: będziesz z nią, będziesz się starał z całych sił być dla niej najlepszy, żeby nie zwracała uwagi na innych i żeby Cie nie zostawiła, a efekt będzie taki, że będziesz na każde jej zawołanie i zrobisz z niej rozpieszczoną k(r)órewnę

Z tymi zaręczynami to dołożyłeś do pieca Powiem Ci z własnego doświadczenia, że też kiedyś panna zerwała dla mnie zaręczyny ze swoim narzeczonym... i po kilku miesiącach do niego wróciła zapłakana jak ją pognałem Dziewczyna która się zaręcza a po krótkim czasie zrywa tą - jakby nie patrzeć - dość poważną deklarację, jest co najmniej niestabilna

Zmieniony przez - Neptas w dniu 2011-06-29 09:45:30

JaneP
 Wysłana - 29 czerwiec 2011 09:45      [zgłoszenie naruszenia]

ona od wielkanocy byla zareczona ze swoim bylym chlopakiem!

ja bym sobie odpuściła natychmiast tą dziewczynę

jest co najmniej niestabilna
ona jest niepoważna
mam nadzieję lexuslook, że nie uroisz sobie, że ona wierna będzie

Zmieniony przez - JaneP w dniu 2011-06-29 09:47:30

Specjalista -

agentdubel
 Wysłana - 29 czerwiec 2011 10:01      [zgłoszenie naruszenia]

Przystawiając się do niej tylko połechtasz jej ego bo poczuje się aż nadto atrakcyjna i paniusi trochę w głowie siądzie świadomość, że może mieć każdego.
Poza tym i tak cię będzie gryźć, że skoro zostawiła tamtego dla nowego i nowego dla ciebie to pewnie i ciebie taki los przy niej spotka.

Tak zwany skok z kwiatka na kwiatek.

Poza tym należy pewnie do tej grupy, która myśli, że pierścionek zaręczynowy to tylko błyszczący dodatek do pochwalenia się przed koleżankami, a nie, że jest to pewnego rodzaju zobowiązanie.

Odpuść sobie ją.

Aha, jesteś tak nakręcony na nią, że i tak pewnie byś to spalił bo za bardzo chcesz .

q2w lubi ssać (:

Specjalista -

Neptas
 Wysłana - 29 czerwiec 2011 10:05      [zgłoszenie naruszenia]

JaneP: takie dziewczyny też są potrzebne, nie oszukujmy się

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

poważna sprawa

Strony: 1 2 3 4 5 6 7

Warto przeczytać: | | randka | wiolus | warthunder | skaza białkowa | skaza | sponsorkipl | sponsorki | hitch | super | odkurzacz | hot dog | gingula | exstaza | szoowar | wiagra | wesolych swiat | wesołych świąt | opowiadania z moralem | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.