FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 20740 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
poważne pytanie....do ludzi znających sie w temacie 
[powiadom znajomego]    
Autor "poważne pytanie....do ludzi znających sie w temacie"   

tommy098
 Wysłana - 24 wrzesień 2004 21:54      [zgłoszenie naruszenia]

jesli chcesz ja piescic w rekawicach bokserskich to chyba lewy prosty bedzie najlepszy

WNUCZKU PYSZNY DŹEMIK !!!!!!
TO Z BIEDRONKI DZIADKU
PRZYSIĄGŁBYM ŻE Z TRUSKAWEK !!

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 24 wrzesień 2004 22:26      [zgłoszenie naruszenia]

hehe, karz jej zrobic test najlepiej

macpryw
 Wysłana - 24 wrzesień 2004 23:10      [zgłoszenie naruszenia]

ten dział jest najsmieszniejszy chyba w całym necie....
wstydze sie przed samym soba ze tu zagladam...

"lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć"

Dj_Smalec
 Wysłana - 24 wrzesień 2004 23:25      [zgłoszenie naruszenia]

macpryw popieram Przebija nawet starą Szatnie

NASTY Sanchez mierzący 7 Cm...

Znawca -

Rebid
 Wysłana - 24 wrzesień 2004 23:57      [zgłoszenie naruszenia]

Chlopie nie dygaj..
1) nie wlozyles jej paluchow gleboko.. sam tak napisales..a one radaru nie maja zeby sie same pokierowac dopoki sie nie dostana glebiej..
2) myles rece.. nawet jakby cos zostalo.. choc watpliwe.. to srodowisko pochwy by je pozabijalo
3) a na dodatek wszytsko to musialo by sie zbiec z jej owulacja i innymi ******lami.. czyli musialbys miec zajeebisteego pecha..

Czyli nie ma bata.. Przynajmniej ja zawsze sobie tak humor poprawiam

Cytat:"Moge miec kazda.. tylko zalezy ile ona wypije.." :]

Moja wakacyjna forma => [http://www.sfd.pl/temat151351/] :] Wlazic i oceniac :]

Raptor10
 Wysłana - 25 wrzesień 2004 09:34      [zgłoszenie naruszenia]

dzieki za wasze odpowiedzi oby sie potwierdzilo to co mowicie , co do mojej dziewczyna ma 19 lat , fakt extremalnie duza dawka hormonow to jest ale jest to pierwszy i ostatni raz , ja naprawde wole wydać 60 zł teraz niż pożniej mialbym wydawać dużo wiecej, choćby na wózek dzieciecy heh, najgorsze jest tylko te czekanie bo ona ma roznie z tymi okresami sakacze jej i to mocno. I teraz od kąd wzieła te tabletki ma bole brzucha, mdlosci ale mowi ze da sie wytrzymac ale to podobno normalne po tym leku bo przeciesz objawy ciazy sa dopiero po kilku tygodniach najwczesniej a nie po 3 dniach co nie ? :) jestem troche spokojniejszy ale bede w pelni spokojny gdy juz dojdzie do tego oczekiwanego okresu.

jeszcze jedno pytanie te tabletki jaki maja czas dzialania ,tzn czy po [przyjeciu tych tabletek one w organizmie dzialaja przez kilka godzin czy moze nawet pare jak to jest ?

_SFD JUJITSU TEAM_

Specjalista -

norez
 Wysłana - 26 wrzesień 2004 00:59      [zgłoszenie naruszenia]

ej , czlowieku .. wiem ze jestes w szoku , ale mysl racjonalnie.. po primo nie ma taie opcji zebys ja zaplodnil palcem , nawet jak bys go wlozyl , bo myles rece , a jak pisajes tylko troche upaprales rece a zeby doslo do teko musi sie zlozyc bardzo wiele czynnikow chociazby jak owulacja i pewna /duza/ ilosc zdrowych sprawnych plemnikow.., po secundo wypadalo by aby tabletka wczesnoporonna byla podawana pod opieka lekarza.. zreszta on by cie wysmial pewnie jak bys mu powiedzial jaki masz problem :).. ale spoko.. rozumiem twoj bol bo sam o malo pare razy nie zostalem ojcem.. np: peknita guma.. stosunek (za pozno) przerywany, pomylka w braniu tabletek itd.. tak ze rzecywiscie ktos kto zalicza wpadke moze sie czuc zaszczycony wielkim szczesliwym trafem. az czasem sie dziwie jak to jestt rudno jak sie chce miec dziecko...

'o ile sie nie myle chwilowo przybieram na sile'

[http://www.insomnia.pl/temat177042/#post14] troche 'moich' fotek

JamaJczyk
 Wysłana - 26 wrzesień 2004 03:28      [zgłoszenie naruszenia]

na twoim miejscu odcialbym sobie palce a to z obawy o wlasne zycie podobno plemniki potrafia przezyc preparat plemikobujczy a jak zaczna sie mscic na nas??

Bujac To My Panowie Szlachta!!

Raptor10
 Wysłana - 26 wrzesień 2004 09:11      [zgłoszenie naruszenia]

norez po primo wole sie przejmowac przed niz przjmowac juz po fakcie po drugie tabletka w tym wypadku jest na wszelki wypadek ,pierwszy i ostatni raz bo wiem ze to nie bylo najzdrowsze rozwiazanie ale konieczne, gdyz mimo ze to malo prawdopodobne to jednak jest to mozliwe by w taki sposob doszlo do zalpodnienia a ja nie moglem pozwolic poprostu na to ze juz po fakcie jak bylo by wiadomo ze jest w ciazy żeby żałwać ze nic nie zrobilem w tym kierunku , nie chciałem rujnowac zycia ani tej dziewczynie ani samemu sobie bo ona sie wybiera na studia i ja sie wybieram .A jak wiadomo powszechnie o wpadke łatwiej niż o planowane dziecko ...wystarczy ze popatrze na znajomych dokoła i to widze.Na sam koniec dodam tylko ze zaproponowalem jej zeby wkoncu zaczela chodzic do ginekologa zeby jakby to powiedziec wyregulowac jej zegar.

_SFD JUJITSU TEAM_

Specjalista -

ziki2000
PIMP%-)
 Wysłana - 26 wrzesień 2004 10:14      [zgłoszenie naruszenia]

"nie chciałem rujnowac zycia ani tej dziewczynie ani samemu sobie bo ona sie wybiera na studia i ja sie wybieram "

to moze nie wyciagaj susiaka ze spodni?

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

poważne pytanie....do ludzi znających sie w temacie

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9