FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 20820 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
poważne pytanie....do ludzi znających sie w temacie 
[powiadom znajomego]    
Autor "poważne pytanie....do ludzi znających sie w temacie"   

Raptor10
 Wysłana - 26 wrzesień 2004 11:03      [zgłoszenie naruszenia]

widze ze cie to bawi ...nie twoj problem to sie wymądrzasz, tą sytuacje zrozumią tylko osoby które to przeszły.Mimo wszystko nie życze ci tego o ile jeszcze nie byłes w takeij sytuacji a jak byłeś to nie należysz chyba do rozsądnych ludzi,bo twoja wypowiedz jest pusta.

_SFD JUJITSU TEAM_

Specjalista -

JA_rosz
 Wysłana - 26 wrzesień 2004 12:26      [zgłoszenie naruszenia]

ta a jak by cos bylo to nazwijcie go mcgiver koles za mocno nadwrazliwy jestes pomysl troche o zdrowiu tej dziwczyny jak bedzesz dawal jej tabletke po kazdej takiej akcji ....... A poresta jak ktos juz napisal lepiej nie wyciagaj mauego wiecej

Jonks
 Wysłana - 26 wrzesień 2004 14:31      [zgłoszenie naruszenia]

jego wypowiedz byla pusta czlowieku dbajac o wlasna przyszlosc mogles zrujnowac jej zdrowie bo ta tabletka moze narobic wiele zlego i to jescze tak mlodej dzieczynie no ale przecei to Ty jestes najmadrzejszy

SORRY ZA LITEROWY ALE NIGDY MI SIE NIE CHCE ICH POPRAWIAC :)

[http://www.sfd.pl/temat134812/]

Specjalista -

Raptor10
 Wysłana - 27 wrzesień 2004 07:54      [zgłoszenie naruszenia]

jakabyscie byli choc troche inteligentni to byscie wiedzieli ze nim akurat zlego nie zrobilem, a co do tabletki napewno nic zlego sie jej nie stanie bo ten srodek nawet w intrukcji jest napisane ze nalezy stosowac go w naglych i niepewnych wypadkach, sporadycznie , to byl nagly i niepewny wypadek, po za tym widze co sie stało z takimi ludzmi co nie sa przewrazliwieni na tym punkcie , tacy pewniacy, co to zalowali nawet na prezerwatywy bo przeciesz wiedza kiedy wyjac i wogole a nawet ci co ich uzywali , teraz bawia swoje dzieci w wolnym czasie bo reszte spedzaja w pracy w hipermarkecie, sądzicie ze zle postapilem tak ?? ja i moja dziewczyna sadzimy inaczej, teksty typu nie wyciagaj wiecej małego świadczą że nie jestescie najinteligentniejsi.
A finał tej historii juz nastąpił i jest pozytywny :)

_SFD JUJITSU TEAM_

Specjalista -

Jonks
 Wysłana - 27 wrzesień 2004 12:51      [zgłoszenie naruszenia]

czy to bedize final to dopiero wyjdzie pozniej ...ale gratulacje

Specjalista -

ziki2000
PIMP%-)
 Wysłana - 27 wrzesień 2004 13:08      [zgłoszenie naruszenia]

"ja i moja dziewczyna sadzimy inaczej, teksty typu nie wyciagaj wiecej małego świadczą że nie jestescie najinteligentniejsi. "

a ty nie sraj tak wiecej...i takie problemy to do lekarza a nie na forum zadajesz takie pytania...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Filek1234
 Wysłana - 27 wrzesień 2004 14:52      [zgłoszenie naruszenia]

morderstwo zabiles z premedytacja swoich ziomkow jak mozna bylo zabic plemniczki

Przyjazn najwazniejsza rzecz w zyciu
Kikaj :-)[www.polskieserce.pl]

Zawodny
 Wysłana - 27 wrzesień 2004 16:15      [zgłoszenie naruszenia]

jesli ty i ona jestescie ladni to dziecko tez bedzie ladne

wixa:-}

Znawca -

Raptor10
 Wysłana - 27 wrzesień 2004 16:56      [zgłoszenie naruszenia]

na forum zadalem pytanie bo chciałem sie dowiedziec od ludzi kompetentych, ja jej nie raz mowilem zeby szla do lekarza ale ona za cholere nie chce sie wybrac, krepuje sie ..nie wiem to nie bylo tak ze ja jej powiedzialem biez tablete i juz przez ten caly czas zanim załatwiała recepte czytaliśmy o tym i rozważalismy.
A ty Jonks co sugerujesz mowiac "czy to bedize final to dopiero wyjdzie pozniej ...ale gratulacje" ??sugerujesz że to może wpłynąć na jej zdrowie ?? przeciesz to jest tylko zwiekszona dawka hormonów bodajze mniejwiecej w tylu co dwoch zwykłych pigułkach antykoncepcyjnych. To nie jest jak ktos wczesniej zasugerował pigułka wczesnoporonna bo te stosuje sie do czterdziestego ktoregos dnia ciąży...Na tym pnkcie może jestem przeczulony to fakt ale kto nie jest, chyba tylko ci co nie podchodzą do życia poważnie.

_SFD JUJITSU TEAM_

Specjalista -

Jonks
 Wysłana - 27 wrzesień 2004 18:03      [zgłoszenie naruszenia]

chlopczyk ktory polewa se sperma rece apozneij operuje w kroku lasce pakuje w nia tabletki a pozneij pyta sie na forum czy bedzie ojcem zarzuca nam bo pewnie nie tylko mi ze mamy niepowazne podejscie do zycia... looz

Zmieniony przez - Jonks w dniu 2004-09-27 18:05:00

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

poważne pytanie....do ludzi znających sie w temacie

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9