FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 20815 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
poważne pytanie....do ludzi znających sie w temacie 
[powiadom znajomego]    
Autor "poważne pytanie....do ludzi znających sie w temacie"   

JA_rosz
 Wysłana - 27 wrzesień 2004 19:00      [zgłoszenie naruszenia]

" to jest tylko zwiekszona dawka hormonów " panu juz podziekujemy zapraszam na jakies forum gdze sa inteligetniejsi ludzie . A jak sie panna boji isc do ginekologa to ile ona ma lat 13-14 ??

landrynka
 Wysłana - 27 wrzesień 2004 19:31      [zgłoszenie naruszenia]

Napisze w ten sposób.Postinor Duo podaje sie kobiecie jezeli facet w niej skończył!!Jezu,przeciez podałeś jej taka dawke hormonów ze teraz sie módl zeby jej wąsy nie wyrosły ..khe khe,a poza tym myłeś rączki!Ja nie rozumiem takich ludzi ...Tj.az smieszne!

A teraz z innej beczuszki,nie martw sie i śpij spokojnie,Twoja niunia nie da Ci narazie dziecka!!!!!

Znawca -

Raptor10
 Wysłana - 27 wrzesień 2004 19:42      [zgłoszenie naruszenia]

jedyne co tobie zarzucam to szydercze podejscie do sprawy z ktorej nie powinno sie polewac ,też mnie bawiły tego typu posty dopuki sam tego nie przeszedłem na szczescie w pierwszej kolejnosci odpowiedzieli mi na to pytanie ludzie rozsądni i inteligentni gdyz wiedzą gdzie kończy sie smaczne poczucie humoru a gdzie zaczyna sie hamówa i z nimi jakoś można było porozmawiać .Szkoda ze tylko czytać niepotrafisz bo byś pewnie wyczytał że moja dziewczyna ma 19 lat.I jeszcze nie potrafisz mi odpowiedziec na zadane wczesniej pytanie , podejżewam że twoje wypowiedzi są oparte wyłącznie na tym gdzie coś kiedyś przeczytałeś i to pewnie nie do końca a teraz kozaczysz, zrozumiesz jak bedziesz kiedys w mojej sytuacji, mimo wszystko tego ci nie życze. Kończe i wiecej nic nie mówie bo to temat już zamknięty.

_SFD JUJITSU TEAM_

Specjalista -

landrynka
 Wysłana - 27 wrzesień 2004 19:46      [zgłoszenie naruszenia]

khe khe....po pierwsze jestem kobieta a nie facetem ...ale oki i tak morzna

Po druge nie szydze..

Po trzecie poczytaj troszke ksiazek jezeli chodzi o sytuacje w ktorych mozna zajsc w ciaze

Znawca -

JA_rosz
 Wysłana - 27 wrzesień 2004 19:49      [zgłoszenie naruszenia]

to bylo chyba do mnie :D dobra luz .A propo 19 lat to juzby sie przydalo przejsc do ginekologa

Jonks
 Wysłana - 27 wrzesień 2004 20:13      [zgłoszenie naruszenia]

nie to bylo do mnie koles jest smieszny i nie wie skad sie bierze szydera ciekawe ile ma lat

SORRY ZA LITEROWY ALE NIGDY MI SIE NIE CHCE ICH POPRAWIAC :)

[http://www.sfd.pl/temat134812/]

Specjalista -

Raptor10
 Wysłana - 28 wrzesień 2004 07:38      [zgłoszenie naruszenia]

Landrynka to było do Jonksa Sorki ale jak pisałem wypowiedz to jeszcze twojej nie było :P A co do mojej toeretycznej znajomosci tematu to jest spora , wiem że w cały cyklu jest kilka dni tzn 4 w ktorym komorka jajowa może zostac zapłodniona gdyż dokładnie tyle zajmje jej odtarcie do celu i jesli napotka na drodze plemniki to dochodzi do zapłodnienie.Sek w tym ze ona miala nieregularne miesiaczki skakały jej cholernie i nie mozna u niej bylo wyczuc kiedy sa te dni , wec tu byla pierwsza niepewnosc , druga to czy mozna cos zmajstrowac jesli sie nie domyło rak gdyz bylem pierwsszy raz w takiej sytuacji ,a po trzecie poza przerwatywa nie bylo innego zabezpieczenia , a jeszcze raz powiem ...ludzie o wpadke łatwiej niż planowane dziecko skąd sie biorą wpadki ?? z bagatelizowania takich spraw, może faktycznie to jest smmieszne ta cała sytuacja ale nie dla osob których dotyczyła. Jak narazie wąsy jej nie rosną zadnych dziwnych nietypowych objawównie ma.Jedynie co sie zmieniło to że poprawił nam sie humor i jestesmy spokojni.

Zmieniony przez - Raptor10 w dniu 2004-09-28 07:51:39

_SFD JUJITSU TEAM_

Specjalista -

FH
 Wysłana - 28 wrzesień 2004 23:13      [zgłoszenie naruszenia]

plemniki nawet w zwyklej spermie umierają jeżeli wyschnie po godzine na ręce by chyba wyschło więc nie dramatyzuj! pozatym mydło i ciepla woda swoje zrobiły! na 100% nic sie nie stanie!
plemnik przy głębokiej normalnej penetracji musi przebyć dłygą drogę do jajowodu zeby doszło do zaplodnienia i musi mieć dużo szczęścia. jezeli komorka jajowa bedzie zbyt mloda albo zbyt stara prawdopodobieństwo zaplodnienia jest mniejsze. dlatego sie wylicza kobietą kiedy są najbardziej podatne poczytaj. masz neta przeciez

pozdrawiam:)

Specjalista -

Eyden
 Wysłana - 29 wrzesień 2004 02:37      [zgłoszenie naruszenia]

ja p.i.e.r.d.o.l.e jak ja to czytam to mnie k.u.r.w.a szlag trafia, już pomijam to, że na zapłodnienie potrzeba szeregu zazębiających się czynników, które wszystkie chyba zostały w tym poście wymienione...
Raptor nie obraź się, ale człowieku jesteś a przynajmniej byłeś tak spanikowany, że aż k.u.r.w.a strach, jak nie wiedziałeś co robić, to było zaprowadzić laskę do ginekologa tak samo jak ja to zrobiłem będą w niemal identycznej sytuacji jak Ty, nie chcę zagłębiać się w szczegóły, bo nie wiem na jaki niesmak można sobie tutaj pozowlić, ale powiem Ci kilka rzeczy, które zresztą zostały powiedziane tutaj a mianowicie - jeśli Twoja panna w wieku 19 lat boi się iść do lekarza, to znaczy, że jeszcze nie czas dla was na "TE" sprawy, no weż się człowieku zastanów, zrobiłeś największą możliwą głupotę dając dziewczynie postinor, nie wiem dokładnie jak wyglądała ta sytuacja, ale wynika, że nawet nie konsultowałeś się za bardzo z lekarzem, widać, że jeżeli masz jakąś wiedzę na ten temat to tylko teoretyczną wyczytaną z artykółów jakichś, bo gdybyś choć trochę się znał na tych sprawach, to wiedziałbyś, że zapłodnienie w takich warunkach jak przedstawiłeś jest 10 razy mniej prawdopodobne niż trafienie 6 w totka, jak nie wiecie jak się możecie zabawiać i kiedy jest możliwe zapłodnienie to czym prędzej idźcie do ginekologa i się wypytajcie, bo po to on tam do jasnej cholery siedzi, między innymi, żeby doradzić takim zielonym ludziom jak wy co wolno a czego nie i dlaczego postinor to ostateczność a nie tabletka "w razie czego, bo mi się wydaje"....
nie obrażaj się, ale takich tym podobnych akcji jak wasza miałem niesamowicie wielei po dziś dzień ojcem nie jestem i nie panikuje! A wiesz czemu - bo byłem najpierw u lekarza zaczerpnąć stosownych porad!
Normalnie musiałem się rozpisać, bo Twój szok to normalnie było maksymalne przegięcie tutaj... nie obrażaj się, ale większość osób tutaj miała rację, a Ty zamiast posłuchać bądź co bądź bardziej doświadczonych od Ciebie - atakujesz ich, ta jak byś chciał nam wpoić, że słusznie postąpiłeś dając dziewczynie postinor - sorry ale oboje wykazaliście się wielką niewidzą i niedorosłością to "TYCH" spraw...
to chyba tyle...

eyden.

Raptor10
 Wysłana - 29 wrzesień 2004 07:48      [zgłoszenie naruszenia]

Eyden ja nigdy nie zarzuciłem komuś braku wiedzy czy czegoś podobnego lecz hamskiego podejścia i polewania z tych spraw głownie chodzi o dwie osoby reszta była spoko i wiedzą co znaczy kultura ...no widzisz mimo że ty masz krytyczną raczej co do mnie opinie to do ciebie nic nie mam ale prymitywne uwagi mnie drażnią do tego bez uzasadnień.Fakt że wtedy byłem troche w strachu szczególnie w pierwszym dniu no ale nie byłem w podobnej sytuacji i nie wiedziałem co można by przez taki coś zmajstrowac i czy wogole można,a do ginekologa to ona musi sie wybrac nie ja , i ja caly czas namawiam.Sam sie dziwie ze trzeba namawiać 19 letnia dziewczyne do tego.Jeszcze dodam tylko że ta tabletka nie może nbyć aż tak strasznie szkodliwa gdyż w podobnych sytuacjach stosuje sie rownierz przyjecie dwoch pigułek dwuskładnikowych a po dwunastu godzinach kolejnych dwoch.A wy mnie atakujecie jakbym jej jakiś arszenik podał.Dobra ja zrozumiałem że waszym zdaniem zle zrobiłem już dość dawno.
A teraz prosze o zrozumienie że ten temat juz skończony.Zamknięty .
-------------------------------------------------------------------------------

Zmieniony przez - Raptor10 w dniu 2004-09-29 07:49:35

_SFD JUJITSU TEAM_

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

poważne pytanie....do ludzi znających sie w temacie

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9