FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 20710 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
poważne pytanie....do ludzi znających sie w temacie 
[powiadom znajomego]    
Autor "poważne pytanie....do ludzi znających sie w temacie"   

Jonks
 Wysłana - 29 wrzesień 2004 10:59      [zgłoszenie naruszenia]

eyden sog bo ten kolo juz bylk smieszny mowi ze haskie opinie ale jak ludzie mowia powaznei a on ciagle swoje to nic dziwnego ze pozenij juz szydza bo kazdy ma jakas granice po przekroczeniu ktorej drazni ich nie przysfajanie wiedzy przez innych ale wwidze ze ten co zarzuca innym brak doroslego podejsica sam nie dorosl do pewnych spraw . Dziekuje

SORRY ZA LITEROWY ALE NIGDY MI SIE NIE CHCE ICH POPRAWIAC :)

[http://www.sfd.pl/temat134812/]

Specjalista -

Eyden
 Wysłana - 29 wrzesień 2004 11:59      [zgłoszenie naruszenia]

Jonks nie ma za co - odbijam - po prostu z poczucia niestosowności musiałem napisać swoje zdanie, a temat przerobiłem na własnej skórze i nie spanikowałem wtedy, tylko zabrałem dziewczynę odrazu do lekarza, bo to ona zasiała panikę, zaprowadziłem do lekarza, wszedłem z nią do gabinetu i ja rozmawiałem z lekarzem, dziewczyna się zawstydziła więc ja opisałem cały problem, pogadaliśmy z lekarzem (kobietą) i już niegdy nie mieliśmy tym podobnych problemów, po prostu trzeba spokojnie podejść do sprawy, moja dziewczyna była mi wdzięczna za tą wizytę, podejrzewam że do dzisiaj jest...
i właśnie tutaj Raptor chciałem zwrócić Twoją uwagę - powinniście pójść razem do ginekologa - możesz z nią wejść, to nie jest żaden problem, porozmawiacie z lekarzem i potem jeśli lekarz będzie chciał zbadać Twoją dziewczynę to wtedy Cię wyprosi...
Przede wszystkim duży komfort psychiczny da pewnie Twojej dziewczynie ginekolog-kobieta więc takiej szukajcie, niech zapyta koleżanek do kogo chodzą i idźcie prywatnie (ostatnio koleżanka poszła państwowo i mówi, że straszna zołza była)... to chyba tyle...

eyden.

Raptor10
 Wysłana - 29 wrzesień 2004 13:21      [zgłoszenie naruszenia]

zanim załtwiłem jej recepte chciałem iśc z nią do lekarza dla mnie nie było problemem rozmowa o tym ,ale ona nie chciała o nim slyszeć, a na siłe to ciężko bo ona pracuje i nie widuje sie z nią w godzinach takich abym mogł ja sam wyciągnąć musiała by brać wolne a to tylko od niej zależy, sama wybrała pigułke.To tyle.

_SFD JUJITSU TEAM_

Specjalista -

Eyden
 Wysłana - 29 wrzesień 2004 17:10      [zgłoszenie naruszenia]

Raptor10 no to Ci nie zazdroszczę, upór wziął u niej górę nad zdrowym rozsądkiem...

eyden.

QuaTro
 Wysłana - 29 wrzesień 2004 21:47      [zgłoszenie naruszenia]

Nie czytalem wszystkiego ale:
1) Postinor jest na recepte wiec lekarz musial brac w tym udzial
2) Postinor zazywa sie w dwoch etapach, tabletka w cigau 72h i pozniej nastpena chyba po 12h
3) Plemniki niszczy sie wlasnie goraca woda z mydlem. Jesli masz cos na lapach idziesz myjesz dokladnie rece i po klopocie.
4) Spanikowales za bardzo, teraz na twopjej dziewczynie bedzie sie to odbijalo do jakichs 3 miesiecy...

Narazie mały ciałem, lecz wielki duchem %-)

Raptor10
 Wysłana - 29 wrzesień 2004 22:15      [zgłoszenie naruszenia]

1.) Zgadza sie
2.) Zagadza sie tak tez zrobila
3.) i tu był ból bo obawiam sie ze zrobiłem to nie dokładnie.
4.) Pewnie masz racje ale niemoglismy pozwolić na jakiekolwiek ryzyko
a co do sutkow ubocznych narazie nie zaobserwowałem.

Quatro takie odpowiedzy cenie, tobie i kazdemu kto odpowiedział konkretnie i poważnie podszedł do tematu sog.

_SFD JUJITSU TEAM_

Specjalista -

QuaTro
 Wysłana - 29 wrzesień 2004 23:01      [zgłoszenie naruszenia]

Eyden
 Wysłana - 30 wrzesień 2004 00:20      [zgłoszenie naruszenia]

Tomec widzę podchwyciłeś temat, bo żeś się ostatnio naczytał

eyden.

QuaTro
 Wysłana - 30 wrzesień 2004 11:16      [zgłoszenie naruszenia]

Heheh Camil, mialem raz przypal z Postinorem to wiem. Durex pekl podczas dni plodnych...

Zmieniony przez - QuaTro w dniu 2004-09-30 11:17:24

Eyden
 Wysłana - 30 wrzesień 2004 11:40      [zgłoszenie naruszenia]

Ty mnie nie strasz Tomec bo ja zawsze i tylko używam Durexów Extra Safe kupowanych w Aptece...

eyden.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 9 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

poważne pytanie....do ludzi znających sie w temacie

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9