FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy郵enia seks

∑ temat zosta odczytany 2946 razy ¬

ZAREJESTRUJ SI I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU B犵ZIESZ M笉 ZOBACZY WYPOWIEDZI SPECJALIST紟 I WYㄐCZY REKLAMY

ROZRYWKA | Mi這嗆
powiedzcie o co chodzi w mi這軼i...;) 
[powiadom znajomego]    
Autor "powiedzcie o co chodzi w mi這軼i...;)"   

agamis
 Wys豉na - 12 marzec 2010 02:18        | zg這 naruszenie regulaminu

Sprawd swoje BMI

tak sie zastanawiam o co chodzi w mi這軼i?i generalnie jak mozna by zdefiniowac to s這wo?prawdziwa mi這嗆 zdarza sie raz? powiedzcie co o tym myslicie

agamis
 Wys豉na - 12 marzec 2010 02:33      [zg這szenie naruszenia]

no panie i panowie naprawde nie macie nic do powiedzenia o milosci?! nie wierze przeciez tylu tu sceptyk闚 ale napewno tez i optymist闚

N_A_S88x
 Wys豉na - 12 marzec 2010 02:34      [zg這szenie naruszenia]

generalnie w mi這軼i chodzi o to ze 豉to jest si wpierd_lic w b這to

N_A_S88x - Nag造 Atak Spawacza 88 - liczba/rok x-tajemniczo嗆

agamis
 Wys豉na - 12 marzec 2010 02:37      [zg這szenie naruszenia]

to chyba zalezy czy Ty kogos czy ktos Ciebie

N_A_S88x
 Wys豉na - 12 marzec 2010 02:41      [zg這szenie naruszenia]

mi這嗆 to bzdura istnieje w bajkach i tanich lekturach . a tak z strony naukowej to hormon produkowany w uk豉dzie nerwowym o nazwie seretonina odpowiadaj帷y za na這gi mi這嗆 to nic innego jak na堯g , uzale積ienie od drugiej osoby . Tak jak z fajkami

agamis
 Wys豉na - 12 marzec 2010 02:51      [zg這szenie naruszenia]

nalog powiadasz?!cos w tym musi byc ;)

agamis
 Wys豉na - 12 marzec 2010 02:53      [zg這szenie naruszenia]

tylko por闚nanie do fajek kiepskie bez drugiej osoby jestem sobie w stanie wyobrazic dzien ale bez papierosa to kiepsko

agamis
 Wys豉na - 12 marzec 2010 03:00      [zg這szenie naruszenia]

tak generalnie to nie o to mi do konca chodzilo. Ciekawa jestem ilu z Was wierzy w milosc taka na dobre i zle?

N_A_S88x
 Wys豉na - 12 marzec 2010 03:06      [zg這szenie naruszenia]

1 dzie bez fajki = 1 tydzie bez drugiej po堯wki :D

agamis
 Wys豉na - 12 marzec 2010 03:17      [zg這szenie naruszenia]

;) tych co byli zakochani (albo tak im sie wydawalo), tych co s zakochani obecnie i tych co jeszcze tego uczucia nie znaja zapraszam do dyskusji. Chociaz mysle ze to temat na inna godzine bo teraz to juz troche pozno sie zrobilo :)

agamis
 Wys豉na - 12 marzec 2010 03:43      [zg這szenie naruszenia]

Dobra jak nie o milosci z definicji to bedzie teraz o milosci z praktyki. Jest problem : jest panna ma faceta, ktorego kocha bo daje jej poczucie bezpieczenstwa, dba o nia (ona zreszta o niego tez,zeby nie bylo! pranie prasowanie gotowanie sex itp)jest im naprawde dobrze ze soba! ale jest jeszcze ktos o kim ona nie potrafi przestac myslec! co robic?zostawic wszystko tak jak jest i ciagle zastanawiac sie co by bylo gdyby... czy jednak warto zaryzykowac i postawic wszystko na jedna karte?

[Powiadom mnie, je郵i kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | nast瘼n

Wybierz stron:  
Przegl康 tygodnia

powiedzcie o co chodzi w mi這軼i...;)

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczyta: jak ja poderwac | Co zrobic aby wszytsko sie u這篡這. | ja jakis dziwny jestem chyba %-) | chvjowa sprawa | Poczuj to dziwko. | Jestem z dziewczyn ju 6 miesi璚y, dlaczego nic do niej nie czuje? | inicjatywa | sex z ex =) | Zerwac.. | Co dalej robi pomocy | mam problem pomocy | Co robic?? | pomocy ;( | dlaczego trafiles na inso dzial milosc | Panowie mam problem | POCIESZALNIA | rozstanie | jak wygl .damy | bizpis | say i love you | ewcia | poradnia zdrowia psychicznego | czarne rytymt do kosza | 10000 auto | auto do 10000 | jakie auto do 10000 | auto za 10 ty | auto do 10 ty | luhan | policja gdynia | wzor listu motywacyjnego na roznoszenie ulotek | PUA | httpwwwyoutubecomwatchv=4n1e74zz044 | tetris | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.