FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1109 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
pozdrowienie Sieg hail 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "pozdrowienie Sieg hail"   

kaki8
 Wysłana - 1 wrzesień 2009 21:12        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Czy za dodanie zdjecia na nasza klase z podniesiona reka w gescie pozdrowienia :P i podpisie sieg hail moga byc jakies konsekwencje ??

QbaV
 Wysłana - 1 wrzesień 2009 21:19      [zgłoszenie naruszenia]

Prawne owszem.
Przede wszystkim jednak powinien być tęgi wpjerdol od mamy i konfiskata pokemonów.

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 1 wrzesień 2009 21:20      [zgłoszenie naruszenia]

Zawsze możesz powiedzieć że zamawiałeś piwo

kaki8
 Wysłana - 1 wrzesień 2009 21:33      [zgłoszenie naruszenia]

bez podpisu sieg hail mozna powiedziec, ze sie wskazywalo na slonce w jakims tam rzymskim pozdrowieniu :)
ale zdjecie jest na tle krzyza celtyckiego z jednoznacznym podpisem
Nie o mnie tu mowa:D

spy.pl
 Wysłana - 1 wrzesień 2009 21:35      [zgłoszenie naruszenia]

idz sie leczyc i poczytaj troche historii, i to jeszcze w taki dzien robic z siebie ..

kaki8
 Wysłana - 1 wrzesień 2009 21:41      [zgłoszenie naruszenia]

czy napisalem, ze to ja dodalem takie zdjecie:P
wiem, ze w miejscu publicznym jest zakazane, ale czy za dodanie takiego zdjecia na nk tez mozna miec problemy? niby grono zamkniete:P

mlkv
 Wysłana - 1 wrzesień 2009 21:44       [zgłoszenie naruszenia]

Mój śp. Dziadek zabił w trakcie II ŚW w sumie trochę ponad 40 szwabskich żołnierzy, żandarmów, volksdeutschów i ****i-kolaborantów narodowości Polskiej. Poza tym jedną czy dwie kurvy narodowości Polskiej które szkopom dawały dupy żeby w życiu było łatwiej.

W świetle powyższego weź swoje pozdrowienie i zapakuj sobie głęboko w dupsko, a po poradę prawną z nimi związaną udaj się do hifiarzy na dworzec, może ci coś podpowiedzą jak im poobciągasz.

Nacjonalizm = Tak.

Faszyzm = Nie.

Temat zamykam.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia Temat zamknięty

pozdrowienie Sieg hail

Warto przeczytać: Owce | trzeba miec koniecznie dowód na wybory? | pobicie | Gielda | i kto moze swietowac? | mandat za bluzgi, jak uniknac kary? | Który podatek? | Studia dzienne i praca | Wybory 2005 - obstawiamy | POLSKA - KATASTROFA 2005-2007 | dofinansowanie z UE | Prawa zdającego | Kredyt studencki. | kupno samochodu przez upowaznienie? | kodeks pracy-wypowiedzenie | Czy policja może przeszukiwać | rezygnacja z telefonu komórkowego | obrona | wychodzimy z biedy | gpw | opowieA]ci o duA ym penisie | zdjęcia użytkowników | pauula22 | whitney houston | houston | namiot | zywa okurva trib | na kase | mixer | selena gomez | danielloo | filmiki dla A , Ac .punA ,A 1,w | waginna papina | Sezon | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.