FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1917 razy ¬

ROZRYWKA | Elektronika
pozycjonowanie strony? 
[powiadom znajomego]    
Autor "pozycjonowanie strony?"   

INSOMNIA
192.168.28.*
 Wysłana - 23 wrzesień 2013 20:56        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Siema,mam takie pytanie-posiadam od jakiegoś czasu stronę internetową firmy,niestety jest ona praktycznie nie do odnalezienia w wyszukiwarkach,a już napewno nie na kilku pierwszych stronach wyszukiwania.Czy da się w jakiś nieskomplikowany sposób wypozycjonować stronę,czy muszę się z tym zwrócić do fachowców?Jaki to może być z grubsza koszt?Nie chcę płacić żadnych comiesięcznych abonamentów,zresztą widzę,że strona konkurencji wyświetla się na pierwszej stronie wyszukiwania w googlach,a jak znam właściciela tamtej firmy,to on też żadnego abonamentu za pozycjonowanie nie płaci

Zmieniony przez - Vayo w dniu 2013-09-23 20:57:55

Ignatus
 Wysłana - 23 wrzesień 2013 21:14      [zgłoszenie naruszenia]

Jeżeli nikt mu nie robi pozycjonowania to zapewne wykupił sobie

[accounts.google.com/ServiceLogin?service=adwords&continue=https://adwords.google.com/um/gaiaauth?apt%3DNone%26ltmpl%3Djfk&hl=pl_PL<mpl=jfk&passive=86400&skipvpage=true&sacu=1&sarp=1]

Pozycjonowanie strony to koszt OD 100-200zł / miesięcznie- ale bez tego nie istniejesz

bebebe

OLcia w-w
 Wysłana - 23 wrzesień 2013 23:05      [zgłoszenie naruszenia]

ja strone irmy mam pozycjonowana, i oprocz tego raz na jakis czas robilam reklame w google adwords , przez co wiadomo bylam zawsze na pierwszej pozycji w wynikach wyszukiwania na dane hasla kluczowe.

Wszystko zalezy od konkurencji w danej dziedzinie, jesli jest duza to koszty pozycjonowania jak i reklamy google adwords rosna

W google adwords- jestes z miejsca na pierwszej stronie, pierwsza lub druga pozycja,ale placisz za klikniecia, wiec nie placisz abonamentu, ale za klikalnosc. No zalezy ile chcesz na to przeznaczyc jednorazowo, zalezy jak dobierzesz hasla kluczowe.
Ja zaczynalam od samodzielnego katalogowania, ale to jest sporo roboty zeby linki bezposrednio prowadzily do strony.

Teraz widze ze rano jak pilam kawe to zalalam se klawiature i nie dziala mi literka ktora jest po E a przed G wiec jak cos pisze to bez sensu hehe

Zmieniony przez - OLcia w-w w dniu 2013-09-23 23:09:51

to je na piču .

zbys
Elektronika
 Wysłana - 25 wrzesień 2013 06:02      [zgłoszenie naruszenia]

Musisz takze zrobic cos, aby linki z innych stron prowadzily do twojej. To pomaga. Niestety takze liczy sie wiek strony. Daj sobie stronke w podpisie na roznych forach. O ile nie zabraniaja.
Sa rozne strony, gdzie za darmo mozna umiescic reklame swojej firmy. Zawsze tam dawaj link do strony.

No i oczywiscie dobrze dobieraj slowa kluczowe.

Zmieniony przez - zbys w dniu 2013-09-25 06:03:28

Lepsze jest wrogiem dobrego!

Kościół NIE jest po to by pomagać biednym - jest po to aby pomagać w ich zbawieniu!

Ekspert -

Rbk___
 Wysłana - 15 sierpień 2014 16:17      [zgłoszenie naruszenia]

Moim zdaniem, akurat Adwords jest dobre jeśli chcemy promować konkretny produkt z tego względu, że to reklama krótkoterminowa przestajesz płacić przestajesz miec efekty. Z pozycjonowaniem jest troszkę inaczej sam pozycjonuje przez Ditum już od długiego czasu witryna cały czas jest w topach, chociaż też jak kolega wyżej napisał jak jest możliwość zamieszczam gdzie się da linka do strony. Ogólnie można pozycjonować samemu, ale jak masz co robić w firmie to bym raczej na własną ręke tego nie robił bo to jest jakby nie patrzeć dość czasochłonne.

AntyKebab
 Wysłana - 18 sierpień 2014 12:57      [zgłoszenie naruszenia]

Musisz ogarnąć o co chodzi w pozycjonowaniu albo za to zapłacić. Jak chcesz za darmo to masz pierwszą opcję ( choć kosztuje to Twój czas ). Dodam, że pewne trendy się zmieniają i nie wypozycjonujesz strony na stałe raczej, tzn będziesz musiał znów nad tym usiąść.

Zmieniony przez - AntyKebab w dniu 2014-08-18 12:57:41

INSOMNIA
 Wysłana - 18 sierpień 2014 13:20      [zgłoszenie naruszenia]

Spoko już to inaczej rozwiązałem-wykupiłem pakiet na stronie z opiniami o firmach,a oni przy okazji oprocz promowania firm z dobra reputacja,pozycjonuja tez ich strony
Dzieki za rady

elgoff
 Wysłana - 18 sierpień 2014 14:23      [zgłoszenie naruszenia]

Te katalogi to jest ściema i zazwyczaj nie robią niczego, co jest warte ich opłaty abonamentowej.

o0o0o

zbys
Elektronika
 Wysłana - 19 sierpień 2014 05:42      [zgłoszenie naruszenia]

A jaka masz firme? Moze wymienimy sie linkami?

Kościół NIE jest po to by pomagać biednym - jest po to aby pomagać w ich zbawieniu!

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 19 sierpień 2014 09:29      [zgłoszenie naruszenia]

To nie moja firma,tylko ojców
Tak,czy owak wolałbym pozostać anonimowy

Zmieniony przez - Vayo w dniu 2014-08-19 09:33:53

zbys
Elektronika
 Wysłana - 20 sierpień 2014 01:40      [zgłoszenie naruszenia]

Nie ma problemu. Pozdrawiam.

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

pozycjonowanie strony?

Strony: 1 2