FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 14342 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
praca licencjacka 
[powiadom znajomego]    
Autor "praca licencjacka"   

INSOMNIA
 Wysłana - 10 październik 2003 15:56        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

ZA BARDZO NIEDUŁUGO ZACZYNAM PISAĆ PRACĘ LICENCJACKĄ, NIE Z TEGO PRZEDMIOTU, Z KTÓREGO BYM CHCIAŁA( TE CHARPAGANY ZE SZKOŁY OD 6 RANO OKUPOWAŁY BRAMY UCZELNI, A NIEKTÓRZY NAWET NOCOWALI W SAMOCHODACH..!),CHCIAŁAM Z PRAWA KARNEGO,CYWILNEGO, ALBO PRAWA PRACY...
LOS CHCIAŁ, ŻE BYŁAM DOPIERO 201 NA LIŚCIE(PRZYCHODZĄC GODZINĘ PRZED CZASEM!!) I DOSTAŁO MI SIĘ PRAWO HANDLOWE I GOSPODARCZE, WZGLĘDNIE NIERUCHOMOŚCI.
MACIE JAKIŚ POMYSŁ NA CIEKAWY TEMAT Z TYCH DZIEDZIN PRAWA??
PROSZĘ WAS O RADĘ.

P R A C A, S Y S T E M A T Y C Z N O Ś Ć, C I E R P L I W O Ś Ć

tommy098
 Wysłana - 10 październik 2003 21:34      [zgłoszenie naruszenia]

Najczęściej powstające spólki handlowe w ubiegłym dziesięcioleciu. Przyczyny, największe sukcesy i porażki spólek (giełda jako przykład, afery spółkowe, media itd)

Amazone
 Wysłana - 11 październik 2003 06:49      [zgłoszenie naruszenia]

> PRAWO HANDLOWE I GOSPODARCZE, WZGLĘDNIE NIERUCHOMOŚCI

Przecież to cudne dziedziny! Hmm mnie ostatnio mocno intrygował art. 26 par. 4 ksh, problem naprawdę ciekawy i godny uwagi... Przede wszystkim w zakresie przejścia praw i obowiązków sc na nową sj, czy jest to nowy podmiot, czy też kontynuacja starego? Jakie są zasady odpowiedzialności za zobowiązania powstałe przed zmianą? Czy odpowiadają wszyscy wspólnicy, czy sj w ogóle odpowiada, jeśli tak to czy odpowiedzialność wspólników jest subsydiarna... Problemy można mnożyć, a dobrego opracowania nie ma

Mogę Ci zresztą wskazać tysiące dobrych tematów z handlowego, nieruchomości mnie nigdy specjalnie nie pociągały (jak w tym dowcipie: mówił, że ma małą nieruchomość ) ale i tu znajdzie się niejeden ładny problem (ciekawe są zwłaszcza te dotyczące zmiany użytkowania wieczystego we własność :))

Niestety nie mam pojęcia jaki jest/ma być poziom takiej pracy, "w które dno" można się zagłębić, czy ma to być praca badawcza, czy tylko odtwórcza... Bo jeśli ma to być jakieś 40 stron na jakiś przekrojowy temat, to nie ma się nawet nad czym zastanawiać, wszystko będzie tylko biciem piany - jaki by to nie był temat, 5 dni czytania, 2 dni pisania i z głowy.

Pozdrawiam
Amazone

---------------------------------------------------------------------------------------
kawoszka ===== modka działu fitness =====
================= zamiast dawać mi soga kliknij: [http://www.pajacyk.pl]

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 11 październik 2003 12:49      [zgłoszenie naruszenia]

O TYM PRZEKSZTAŁCENIU KTOŚ JUŻ PISZE.
TO RACZEJ NIE MA BYĆ PRACA BADAWCZA ALE NA CONAJMNIEJ 80 STRON.PROMOTORKA ZAPROPONOWAŁA KILKA TEMATÓW, NAWET NIEKTÓRE CIEKAWE, ALE TRUDNO SIĘ BYŁO DOPCHAĆ:)

AMAZONE WIDZĘ, ŻE JESTEŚ ZORIENTOWANA, NAPISZ PROSZĘ, CZY NP. ROLNICTWO,LEŚNICTWO MOŻNA BY W RAMACH TEGO PRAWA GOSPODARCZEGO UWZGLĘDNIĆ.
MAM JESZCZE MAŁĄ WIEDZĘ Z TEGO ZAKRESU, WIĘC PROSZĘ NIE ŚMIEJ SIĘ, ŻE ZADAJĘ TAAKIE PYTANIA..

BO WIDZISZ DLA CIEBIE TO 5 DNI CZYTANIA I 2 DNI PISANIA, A DLA MNIE ZAPEWNE 5 I DWA, ALE MIESIĄCE!!!!

Amazone
 Wysłana - 13 październik 2003 12:47      [zgłoszenie naruszenia]

CZY NP. ROLNICTWO,LEŚNICTWO MOŻNA BY W RAMACH TEGO PRAWA GOSPODARCZEGO UWZGLĘDNIĆ.

Jasne Zastanowię się nad czymś ciekawym Czy jest coś, co Cię specjalnie interesuje?

MAM JESZCZE MAŁĄ WIEDZĘ Z TEGO ZAKRESU, WIĘC PROSZĘ NIE ŚMIEJ SIĘ, ŻE ZADAJĘ TAAKIE PYTANIA..

No wiesz... absolutnie nie widzę w tym nic śmiesznego, a Twoje pytanie jest bardzo ciekawe

Na 80 stron można już napisać naprawdę dobrą pracę Taką, do której trzeba się dobrze przygotować i być z niej potem dumnym I zdecydowanie na kilka miesięcy przygotowań - pomijając już etap wyboru tematu przygotowanie bibliografii, planu, zebranie materiałów może Ci zająć trochę czasu Pomyślę i się odezwę

---------------------------------------------------------------------------------------

Znawca -

Tommygun
 Wysłana - 13 październik 2003 14:21      [zgłoszenie naruszenia]

a może coś dość łatwego - wybór najlepszej formy prawnej dla danego podmiotu gopodarczego (praca - wprowadzenie, przegląg poszczególnych form prawnych, wszystkie za i przeciw danej formy prawnej dla konkretnej firmy, podsumowanie z uzasadnieniem +konsekwencje gospodarczo-podatkowe dokonanego wyboru) i po sprawie, 80 stron lekką ręką z tego wyjdzie

a tak w ogóle to potrzebny jest tu specjalista a nie jakiś tam inżynier

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 18 październik 2003 15:32      [zgłoszenie naruszenia]

AMAZONE, WPADŁO CI COŚ MOŻE DO GŁOWY??BO JA DALEJ NIC..

Amazone
 Wysłana - 23 październik 2003 19:43      [zgłoszenie naruszenia]

Jakoś nie mam weny do ciekawych tematów na pograniczu gospodarczego i rolnego :-/ A może by tak rzeczywiście zastanowić się nad tematem zaproponowanym przez Tommygun i połączyć to z Twoimi zainteresowaniami - praca na temat możliwych form prawnych prowadzenia działalności rolnej mogłaby być ciekawa... Jednoosobowa działalność (rolnicza oczywiście ), spółdzielnie czy spółki? Co do leślictwa, jest ono jeszcze dość mocno znacjonalizowane i trdno znaleźć coś w tym zakresie połączonym z prawem gospodarczym - chyba żeby pisac o Przedsiębiorstwo Lasy Państwowe

Znawca -

Amazone
 Wysłana - 23 październik 2003 19:44      [zgłoszenie naruszenia]

No a z nieruchomości aktualnie bajeczny temat - nabywanie nieruchomości rolnych sama bym pewnie o tym chciała pisać

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 24 październik 2003 19:48      [zgłoszenie naruszenia]

DZIĘKI ZA WSKAZÓWKI!NABYWANIE NIER ROL- TO MOŻE BYĆ CAŁKIEM CIEKAWE!!PROMOTORKA ZAPROPONOWAŁA MI COŚ TAKIEGO:OBRÓT NIERUCHOMOŚCIAMI ROLNYMI SKARBU PAŃSTWA-SZUKAŁAM CZEGOŚ NA TEN TEMAT, I NIE ZA BARDZO JESTEM "ZA", WYDAJE MI SIĘ TO BARDZO NUDNE!
JESZCZE RAZ "DZIĘKI"

Marian.B.
 Wysłana - 28 październik 2003 09:06       [zgłoszenie naruszenia]

Nudne?? Za***istee!! Ale rzeczywiście do takiego tematu z materiałąmi chyba jest nie najlepiej....

You are not a Warrior, You are a Beginner!!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

praca licencjacka

Warto przeczytać: Nocna zmiana | Kwota wolna od podatku | refundacja leczenia stomatologicznego przez NFZ - pismo | Fałszywki w PRL-u (do poczytania) | KONSTYTUCJA UE! | innowacje...... :/ | Bialorus ... | Bezrobocie proste jak drut ?? | Klamstwo powtorzone tysiac razy ... | Największe bolączki społeczno-ekonomiczne... | lepper vs gietych -Co z ta Polska czwartek polsat 21:50 | Żyrinowski - droga smoka... | Nazisci w Polsce | mieszkanie | Pismo do US-kto chetny? | Prawko | Rozk ad normalny liczby sygna w o awarii docieraj cych do punkt w kontrolnych w stacjach diagnostycznych urz dzenia elektroniczne | beidziol | joanna krupa kulturystka | punkt g filmik | ibiza party | ma chłopaka | zxp1 | solariom | projektowaie korków piłkarskich | Fast Furious 6 | aaaaaaaaaaaaaaaaaa | _en_ | bia ko | Pan-Śmierć | Pan | Baron | Smierc | Pan Śmierć | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.