FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1382 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
praca licencjacka 
[powiadom znajomego]    
Autor "praca licencjacka"   

Kriszo85
 Wysłana - 9 kwiecień 2007 12:48        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Przymierzam sie do pisania pracy licencjackiej.Chwilowo zastanawiam sie o czym pisać.Chciałbym aby temat był ciekawy jak również mnie interesował,aby móc to pisać z chęcią.Jestem kierunek zarządzanie i marketing.
Chciałbym pisać o nowoczesności w firmie.O nowych technikach zarządzania,doborze pracowników, motywacji czy organizacji w firmie.Chiałbym stworzyć taki obraz nowoczesnej firmy.Napewno jest dużo stron internetowych,a tej tematyce.
Co o tym sądzicie?? Uważacie ze to temat trudny i brak literatury?? Za każdą sensowną odpowiedz Dziękuję

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 9 kwiecień 2007 13:09      [zgłoszenie naruszenia]

Takie rozmowy to raczej z promotorem
a poza tym 90% literatury to powinny chyba być ksiązkowej i czasopism branżowych.
Mój promotor niechętnie patrzy na strony internetowe chyba,że to wydania papierowych publikacji.

Zmieniony przez - Miareczka w dniu 2007-04-09 13:10:15

stateczna żona swojego męża%-)

grrruby
 Wysłana - 9 kwiecień 2007 22:44       [zgłoszenie naruszenia]

moja matka z marketingu i zarządzanie prace licencjacką pisała z "patologie społeczne wśród nieletnich" a ojciec będąc na statystyce pisał z "przestępstwa przeciwko seksualności i obyczajowości w polskim prawie karnym"
na serio

praca licencjacka to powinno być głównie z książek itd, bo przecież jeszcze na dobra sprawę jesteś NIKIM (zresztą tak samo jak ja) żeby pisać własne przemyślenia

Zmieniony przez - grrruby w dniu 2007-04-09 22:46:01

Contra spem sperare audeo

przyszły tatuś %-)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

praca licencjacka

Warto przeczytać: | | Vierrier89 | trojkat | trójkąt | Whisper | problemy z podrywaniem kobiet | podrywanie kobiet | Varrier | strzegomskie | lisolek | piA mak | verr | wynajem domu bez drugiee_na_przystago wspolwlasciciela | crack do dsj3 p26.htack do dsj3 | crack do dsj3 p25.html | dziewczyny z st trinain | facebook hack | motyw śmierci w literaturze | śmierć w litetaturze | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.