FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 685 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
praca licencjacka z Mastertona? 
[powiadom znajomego]    
Autor "praca licencjacka z Mastertona?"   

wyploszka
 Wysłana - 22 październik 2010 13:16        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam. jestem nowa na forum znalazłam je przez przypadek szukając inspiracji odnośnie pracy licencjackiej. wstępnie promotor właściwie sam skonstruował mi temat - Koncepcja zła w horrorach G. Mastertona. ogólnie dość sporo przeczytałam jego powieści- 17 jak na razie. niestety mam problem z tym co napisac w tej pracy.
to znaczy wiem, że we wstępie będę chciała wspomnieć o horrorze jako gatunku literackim, a także o samym autorze. Potem wymyśliłam, że dokonam klasyfikacji tych powiedzmy postaci zła- czyli skąd czerpał inspirację, jakie są przejawy zła w powieści itd ( chodzi o to, że częśc demonów ma swoje "korzenie" w mitologii czy historii; część tych zabójców to bardziej współczesne postaci, szaleńcy i inni, a czasem zło koncentruje sie na jakimś przedmiocie, budynku itd). i ta klasyfikacja w moim prZekonaniu miała być główną częscią licencjatu a tymczasem promotor pyta co dalej?? jak ugryżć Mastertona? i już nie wiem co tam wstawić.... tzn. mam pomysł żeby troche zaczepić o psychologię i napisać coś o wpływie tej literatury na rozwój czytelnika, ale obawiam sie, ze promotor uzna, ze to nie ma zwiazku czy coś ...
nie lubie w takich sprawach korzystac z pomocy innych ale sama jakoś nie wiem jak sie za to wszystko zabrać

z góry dziękuję za zainteresowanie:)

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 25 październik 2010 11:40       [zgłoszenie naruszenia]

Od tego masz promotora, żeby z nim takie rzeczy konsultować.

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

praca licencjacka z Mastertona?

Warto przeczytać: [pol]PRZEDWIOŚNIE-duchowe rozterki Cezarego | [pol]Dialog pozniejszych epok z romantyzmem. | "Miasto jako przestrzeń wroga człowiekowi" | (pol) Słownik Frazeologiczny - wyraz miłość | [pol]"Ludzie bezdomni" HELP | bardzo prosze o pomoc | (pol) "Obrona Platona" Sokratesa | Interpretacja wiersza "Małe auto" Gulliamue Apollineare | Interpretacja wiersza" tyle jest we mnie bajecznej pogody" | (pol)Analiza utworów J.Tuwima | ściągi... | Pytanie z wosu | [pol] Eneida - cechy obywateli | Wiersz patriotyczny | Czy człowiekowi XXIw przypowieści podpowiadają jak powinien żyć?? | [pol]"Kamienie na szaniec" /epoka/ | cpalnia | ćpalnia | diabeł stworzony przez boga | wycieczkow | Borsuki i Melony | dormicum | moja najwieksza wpadka | pzpr | Dadan | AdrianMole | kas | hearts | chinczas | tag heuer | kocimiętka | bieluń | uczenie się | laska którą | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.