FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 8293 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
praca magisterska 
[powiadom znajomego]    
Autor "praca magisterska"   

blefex
 Wysłana - 10 grudzień 2005 16:23        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam, temat moze głupi ale licze na jakieśwasze sugestie.Chodzi o to ze jestem na 4 roku prawa i musze juz powoli zabierac sie za pisanie magisterki .Temat musze wymyśleć sam i dopiero on podlega akceptacji.
Chciałem pisać coś o policji ale musi być to w kontekście prawa publicznego , a nie karnego, gdyz jestem na seminarium z pr.publicznego.
Mam na dzieje że osoby które znają się na tym(m.in. Donio)zasugerują jakis ciekawy temat, z dostępnymi w miare materiałami i nie wymagający zbytnio inwencji twórczej. Za wszelki odzew z góry dzieki.

Y'all didn't bring no ice?

Nowieńkij
 Wysłana - 10 grudzień 2005 19:17      [zgłoszenie naruszenia]

i nie wymagający zbytnio inwencji twórczej

Tego już nie musiałeś pisać. To jest jasne i wynika z poprzedniej części postu.

A mury uczelni, gdy krzyczeć by mogły, to skowyt ich sięgnąłby nieba.

Lecz kiedy nadejdzie godzina powstania, magnatom lud ucztę zgotuje,
muzykę piekielną zaprosi do grania, a szlachta niech wtedy tańcuje.

blefex
 Wysłana - 10 grudzień 2005 19:41      [zgłoszenie naruszenia]

wiesz nowenkij, nie bardzo rozumiem o co ci chodzi? Jeśli chcesz pokazać swoją wyższość i zapewne nieprzeciętną inteligencje i kreatywność to ci niestety nie wyszło. Każdy normalny absolwent prawa wie że pisanie pracy magisterskiej jest pracą odtwórczą i dlatego między innymi zbiera się tony literatury, i aktów prawnych(ale myśle że tego ci tłumaczyć nie musze).Jeśli twoją ambicją jest tworzyć nowe akty i teorie sprzeczne z wyznawanymi przez większość prof. to powodzenia.
dlatego niech mury uczelni krzyczą a ty nie udzielaj się wiecej w tym temacie. dziekuje

Zmieniony przez - blefex w dniu 2005-12-10 19:41:53

Nowieńkij
 Wysłana - 10 grudzień 2005 21:36      [zgłoszenie naruszenia]

Kolego, na czwartym roku prestiżowego bądź co bądź kierunku studiów jesteś i potrzebujesz, żeby ktoś Ci podrzucił TEMAT PRACY, który jak napisałeś SAM MASZ WYMYŚLIĆ.

To o czym to wg. Ciebie świadczy? O prestiżu studiów, twoim zaangażowaniu, czy zmianie czasów.

A poza tym, to tylko internet niedoszły "prawniku"

blefex
 Wysłana - 11 grudzień 2005 13:01      [zgłoszenie naruszenia]

Temat moge wymyśleć sam lub zdać sie na łaske promotora i ewentualnie zaakceptować nasunięty przez niego. Myśle że przesadzasz troche,bo jedyne na co liczyłem to lekka sugestia w którym kierunku uderzyć , a nie konkretny temat ze sporządzonym już planem, ale jak widać niektórzy czują sie "elitą" i jedyne do czego im ta internetowa elitarność i prestiż służą to bezsensowna krytyka.

Zmieniony przez - blefex w dniu 2005-12-11 13:16:13

Skjoeld H.
 Wysłana - 11 grudzień 2005 15:20      [zgłoszenie naruszenia]

blefex: jeżeli nie chcesz się wykazywać inwencją, to nie widzę nic złego w skorzystaniu z sugestii promotora. Wielu ludzi tak robi. Niekoniecznie musi podać Ci gotowy temat, może to być przecież kilka tematów do wyboru... Promotor powinien też się trochę orientować co do dostępności materiałów; piszesz pracę z jego dziedziny bądź co bądź.
Poza tym magisterka nie musi być koniecznie tylko i wyłącznie "odtwórcza". Jak to powiedział mój promotor : "praca magisterska to nie jest praca naukowa, może nawet zawierać trochę błędów. Ważne, żeby była logiczna i ładnie napisana" Możesz powysuwać jakieś tam postulaty de lege ferenda, możliwości z pewnością są.

Nowieńkij: o jakim znowu prestiżu piszesz? Podaj źródło tej informacji

Znawca -

Nowieńkij
 Wysłana - 11 grudzień 2005 15:59       [zgłoszenie naruszenia]

Skjoeld chyba lepiej mnie zrozumiał. Ale ja chciałem być nieco bardziej subtelny .

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

praca magisterska

Warto przeczytać: Zle przeprowadzona operacja | Dwie osoby w rodzinie w jednej firmie | Student-umowa zlecenie (ulgi) | Nękanie anonimami | Znaleziony telefon. | kredyt na "dowód" | Problem telefoniczny | Zaświadczenie o pracy na umowę-zlecenie | obraźliwe smsy...co można z tym zrobić? | Ostatni dzień gwarancji | Cło, vat na produkty elektroniczne z USA | Nowy dowód a NIP3 | Zmiana waluty na koncie | Czynniki wpływające na kondycję przedsiębiorstwa | Wypadek samochodowy - konsekwencje. | Pobicie, roztrzaskany nos, sprawa cywilna -Pomocy ! | alkofather | dieta | fabioo | Młodzi | bread | hell on wheels | seks po 7 latach związku | podrywacz | andrzej podrywacz | mefedron | gwiazdy nago | praca w UK | szyberdach | sąsiadka | psy | opowiadania | opowiadania erotyczne | jestes bogiem | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.