FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 884 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
praca maturalna. 
[powiadom znajomego]    
Autor "praca maturalna."   

M4SA
 Wysłana - 26 wrzesień 2010 20:31        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Zabieram się powoli za napisanie pracy maturalnej. Temat, który najbardziej mi się podoba to : ''Odwieczna walka dobra ze złem, omów problem na przykładzie wybranych tekstów literackich."" Jako że uwielbiam fantastykę polską i zagraniczną, często w takich utworach jest poruszany ten problem. Lecz zastanawiam się, czy pisanie pracy pod takie tytuły jak : Władca Pierścieni, Gwiezdne Wojny , książki Sapkowskiego nie będzie przegięciem?. Także pytam Was : znacie jakieś tytuły w których jest poruszany ten problem, a nie jest to w 100% fantastyka?

SlashSlash
 Wysłana - 26 wrzesień 2010 21:01      [zgłoszenie naruszenia]

Trzeba było wybrać taki temat jak ja, czyli "Inspiracje kulturowe i religijne w literaturze Tolkiena. Rozważ problem, odwołując się do przykładów" to byś mógł o WP pisać

Paczek_90
 Wysłana - 26 wrzesień 2010 21:15      [zgłoszenie naruszenia]

To jakie książki wykorzystasz w pracy maturalnej to twoja decyzja-ważne, żeby było na temat Tym bardziej, ze lubisz ten gatunek..
Normalne książki:Biblia, Antygona, Konrad Wallenrod, Medaliony, Ludzie bezdomni, Dżuma, Początek, Zbrodnia i kara, Dziady cz.III, Inny świat, Granica

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 27 wrzesień 2010 11:50      [zgłoszenie naruszenia]

Właściwie jakiej książki byś nie wziął to będzie tam ten motyw, mniej lub bardziej wyeksponowany

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

M4SA
 Wysłana - 27 wrzesień 2010 17:00      [zgłoszenie naruszenia]

paczek_90 sog, właśnie o to mi chodziło . Myślę, że wybranie 2-3 lektur i 3 książek typowo fantasy będzie trafnym wyborem

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 27 wrzesień 2010 17:40       [zgłoszenie naruszenia]

Za dużo-4 optymalnie, 5 maksimum- przy dosyć dużej objętości tematycznej tych książek nie zdążysz wszystkiego omówić w 15 minut.

No chyba, że po łebkach to wszystko zrobisz to wtedy bierz nawet 10, ale ogólnie moja rada, żeby brać mniej a dobrze opracować.

Zmieniony przez - Pan Śmierć w dniu 2010-09-27 17:41:55

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

praca maturalna.

Warto przeczytać: [pol] OSKARŻENIE | [his] Kryzys państwa piastowskiego po śmierci Mieszka II | [pol]"Lalka" i "Dżuma" - opracowanie ostatnich scen | [his] Powstanie Listopadowe | [pol} odprawa poslow greckich | [pol] "Moby Dick" - streszczenie/opracowanie | [pol] jakie książki pasują?? | Artysta jako nietypowy bohater literacki- POMOC | [pol] miłość przekleństwo czy błogosławieństwo? | [pol] meta...?? | [pol]Jan Chryzostom Pasek "Pamiętniki" | PLIZZ!!! jak z prezentacją multimedialną | [pol] matura 2006 __ sogi | [pol] części zdania, rozbiór zdania | [pol]"Makbet" - metamorfoza bohaterów | [konkurs] opowiadanie z gazetki szkolnej :) | mazury noclegi polecane | pokrewieństwo | lord koks | gameboy | dragon ball | białystok | test ciążowy | wykop | wykop zboże | reese | kajdanki | chętna napalona | kartografia | upadek | poszukuje pewnej osoby | avensis | toyota | toyota avensis | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.