FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1937 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
praca proseminaryjna 
[powiadom znajomego]    
Autor "praca proseminaryjna"   

blefex
 Wysłana - 9 marzec 2005 00:06        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam mam taką sprawe ze zadeklarowałem sie ze napisze prace dotyczącą prawa celnego(jakikolwiek temat z tego zakresu) i nie zabardzo jeszcze sie orientuje w tym wiec jesli na forum ktos jest bardziej obiegany w tym temacie to prosze o propozycje jakis ciekawych tematów ,jakis plan. dzieki

Y'all didn't bring no ice?

Michau
 Wysłana - 9 marzec 2005 09:58      [zgłoszenie naruszenia]

Od 1 maja 2004 roku polskie prawo celne jest prawem celnym Unii Europejskiej :) Wiec de facto piszesz prace z prawa wspólnotowego.

Tommygun
 Wysłana - 9 marzec 2005 12:55       [zgłoszenie naruszenia]

wejdź na stronę służby celnej (np. przez [www.mf.gov.pl]) masz tam sporo broszur i informacji - wybierz coś

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

praca proseminaryjna

Warto przeczytać: zaświadczenie o niekaralnosci | WEZWANIE NA POLICJE | Problem z podziałem majatku,potrzebna pomoc | Fundusze unijne | Reklamacja tynku akrylowego | Leasing - jak to dziala ? | Podejrzany | Dowod a wku | Allegro - rezygnacja z zakupu | grozby karalne?? | Bezrobotny | Polbank | Sklep sportowy | Jak założyć polski związek ? | czy moge podac sam nr konta | Blad w mandacie od PKP | wymowa napisana po angielska czasownik?w nieregularnych | wymowa angielska czasownik?w nieregularnych | rudzi | wzór o nie rozliczaniu sie | vengin | bas91 | Dalin | nie podniecam jej | pstroki | automapa | chamsko | barry | se6astian | zapach | telefon do 400 zł | dziennik politologa | Gazybajewa | maicraft | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.