FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3753 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Praca
praca w kine 
[powiadom znajomego]    
Autor "praca w kine"   

revivee
 Wysłana - 7 maj 2008 16:23        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Konkretnie chodzi o stawki,ile wynosza( w Wawie)? Pracowal ktos z was w kinie, jesli tak to mile widziane opinie.

Zmieniony przez - revivee w dniu 2008-05-07 16:28:00

TankAbbot
 Wysłana - 7 maj 2008 17:49      [zgłoszenie naruszenia]

oo ciekawy pomysł?

I jakie uprawnienia trzeba mieć żeby w kinie pracować? Ciekawa opcja hehe

prezes87
 Wysłana - 24 sierpień 2008 21:24      [zgłoszenie naruszenia]

aby pracować w kinie trzeba ukończyć tygodniowy kurs kinooperatorski, zarobki z tego co wiem a małym kinie 500 zł, w większym może do 1500

Umiesz liczyć? Licz na siebie

gonzalez
 Wysłana - 24 sierpień 2008 23:16      [zgłoszenie naruszenia]

w Gdansku stawki sa bardzo male- okolo 6 zl, mowimy tu o pracy w kinie jako kasjer, osoba sprzatajaca, stojaca na bramce przed sala. Obowiazki pracownikow kin są bardzo rozległe.

:)

edit:

Aha i kurs operatorki o którym mówisz dotyczy chyba tylko ludzi pracujących w kinach na wyższych stanowiskach

Zmieniony przez - gonzalez w dniu 2008-08-24 23:21:58

smutasny
 Wysłana - 25 sierpień 2008 01:45      [zgłoszenie naruszenia]

Ja pracuję w silverscreen.
Mam 7zł/h 4 bilety w tygodniu + pokaz pracowniczy przed premierą.
Piwo za 2zł, Średni popcorn i srednia cole za 3.5zł
U mnie odbywają się czesto imprezy pracownicze. Ludzie sa serio spoko. Grafik elastyczny. Jestem bardzo zadowolony ;)

Znawca -

xxBARANxx
 Wysłana - 25 sierpień 2008 13:56      [zgłoszenie naruszenia]

Znam nauczyciela co pracował wcześniej w kinie.Tzn w ośrodku kultury ale w kinie chyba też.

Zmieniony przez - xxBARANxx w dniu 2008-08-25 13:57:40

maciekk_dg
 Wysłana - 25 sierpień 2008 14:14      [zgłoszenie naruszenia]

ale Ci co w projektornii siedzą to każdy film sobie obejrzą, co nie?

piecius
 Wysłana - 26 sierpień 2008 20:16      [zgłoszenie naruszenia]

Ja pracowałem w Heliosie, robota spoko, obowiązki te same, kasowanie biletów,sprzedawanie biletów, jazda wózkami ze smieciami, odpowiedzialności praktycznie zero(oprócz stania na kasach). Najwiekszy plus: elastyczny grafik, zarobki marne. Miałem 5.50 brutto na start, na reke wychodzilo cos 4.9 hehe, Życie:) Ogólnie wydaje mi sie ze pracujący student może znależć ciekawsze zajecia niz kino.
Co do kinooperatorki to ogladaja wszystkie:P Tylko ze maja tam taki za******l ze niekiedy wogóle ich nie widzą,ale to zależy ile jest sal do obsługi. Zarobki tez marne,u nas miał cos około 1500 za cały etat.(na rękę)
Pozdrawiam
Piotr
Pozdrawiam Piotr

prezes85
 Wysłana - 26 sierpień 2008 22:53       [zgłoszenie naruszenia]

pozdrawiam piotr

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

praca w kine

Warto przeczytać: Diagnostyka samochodowa | MASAŻYSTA | praca Przedstawiciel Handlowy branża motoryzacja | Status studenta a praca | Praca jako operator wózka widłowego | PRACA NIEMCY ROZLICZENIE | Liceum mat-fiz czy technikum budowlane | staż z biura pracy | Młodszy ratownik wopr vs operator wozka widlowego (kurs) | niemcy chcą zatrudniać polaków | Mapa Wynagrodzeń Polaków | Jak zostac Trenerem fitness itd | Praca w Niemczech | Studia zaoczne, a staż/praca w tym kierunku | Prośba o pomoc w napisaniu dobrego C.V | Zwolnienie dyscyplinarne.. | jak postępować z kobietami poradnik dla desperata | automaty | nago zdjęcia | świadectwo pracy | dukana | zakopane | mama z synem | nago w domu | paranoik | kontra | pierwszy seks | morning glory | afenis | szambo u szwagra | chrapanie | psycholog | tanie bilety lotnicze | włamanie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.