FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 889 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
prawa autorskie 
[powiadom znajomego]    
Autor "prawa autorskie"   

sqa
 Wysłana - 30 kwiecień 2010 20:23        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Sprawa zaczęła się jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Kolega napisał do mnie czy nie narysowałbym Loga dla ich nowego zespołu. Zgodziłem się ale nie obiecywałem że zrobię to szybko ;). Z początku myślałem ze za darmo ale później powiedział "jak zrobisz to się rozliczymy", kasa potrzebna więc narysowałem, taką fajną czaszkę. Praca zajęła mi okolo 10-11 godzin ponieważ nie mam tabletu i musiałem najpierw narysować ręcznie a później na kompie obrabiać każdą część z osobna. Z kasą się dogadaliśmy, miał mi zapłacić 50 zł ( zespół liczy 4 ludzi ). Chcieli zobaczyć logo więc wysłałem im, przez przypadek wersje oryginal. Zwyczajna pomyłka ech ;/ umówiliśmy się ze dam im 2 tygodnie czasu, to są gimnazjaliści więc pomyślałem że z kasą mogą mieć krucho. Przez ten czas zdjęcie wsadzili w net chyba na mascape. Czekam już miesiąc i grosza nie widziałem, kończy się tylko na obietnicach. Dziś nawet mieliśmy się spotkać ale nikt nie przyjechał. Mógłbym każdego z osobna obić ale to są cwaniaczki więc wole nie ryzykować, bo nawet za zepchnięć ze schodów można beknąć ;) I teraz co mam zrobić ?? JEstem w kropce ;(

sqa
 Wysłana - 30 kwiecień 2010 20:39      [zgłoszenie naruszenia]

może to są śmieszne sumy ale za parę miesięcy trzeba będzie wybrać się na prawko i samochód jakiś kupić

Kaishin
 Wysłana - 30 kwiecień 2010 21:03      [zgłoszenie naruszenia]

pogadaj z ich rodzicami

Majesty

sqa
 Wysłana - 30 kwiecień 2010 22:08      [zgłoszenie naruszenia]

właśnie tez o tym myślałem ;) bede musiał się udać do szkoły aby uzyskac adres od znajomej nauczycielki

Riddic
 Wysłana - 30 kwiecień 2010 23:12      [zgłoszenie naruszenia]

nie drożej Cię wyjdą bilety autobusowe na to śledztwo niż te 50 pln?

matrix has you

sqa
 Wysłana - 1 maj 2010 00:07      [zgłoszenie naruszenia]

tu chodzi o coś innego ;] dzieci trzeba nauczyć brać konsekwencje za swe czyny ot co ;p

worldwar
 Wysłana - 1 maj 2010 01:47      [zgłoszenie naruszenia]

Ogarnij się człowieku. Pogadaj z nimi po prostu, dla 50zł nie ma sensu się pruć, bić kogoś czy w ogóle robić jakiś burdel. Pogadaj z typem, powiedz, że tak sie kurva nie robi, że poświęciłeś swój czas i umiejętności, a oni się wypinają.

I <3 D&B & green tea.
--------------------

OloKK
Dżony Dep
 Wysłana - 1 maj 2010 03:58       [zgłoszenie naruszenia]

Szanuj się. Za 50 zł to ja w życiu przeglądarki nie odpaliłem
5zł za godzinę, było nic nie brać.

Dla gówniarzy kasa może być konkretna, więc po prostu się z nimi jakoś dogadaj. Zacznij od rozmowy z nimi.

Bądź silny, o człowieku! Pożądaj, raduj się wszystkimi rzeczami
zmysłów i uniesienia: nie bój się, że jakikolwiek bóg wyprze się ciebie za to.
ZAPRASZAM: [www.olokk.pl] // [www.bng-studio.pl]
[www.facebook.com/olokk]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

prawa autorskie

Warto przeczytać: Polacy wywołali II wojnę światowa?? | Rzeczpospolita: Polacy najbiedniejsi w UE | UE - Ciekawostki, fakty, struktury | miejsce polski w swiecie | Cała prawda o: | Legalizacja związków homoseksualistów | ...."puchu marny" .... | Policja ;) | kwachu | Irak ... Daleko od Wisly ... | Zaoczne studia prawnicze | --------Miłosz---------- | Dyskusja na temat dostępu do różnych "używek" | Radio Maryja | Wycofać żołnierzy z Iraku?? | wzor umowy | hevert | vitalcomplex | samotna matka | stulej | nuru masa | krd | tajger | GRUBE | saab | zmiana hasła | kary | karyuu | feminizm konkurs | buty do garnituru | seks po 7 latach | tatuaż poznań | edyta olszówka plaayboy | parada | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.