FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1680 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
prawko - ile odwlekac? 
[powiadom znajomego]    
Autor "prawko - ile odwlekac?"   

m_tyran
 Wysłana - 5 marzec 2007 08:57       

Przeniesiona przez xami z działu 'Motoryzacja ARCHIWUM'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

chciałem sie dowiedziec ile mozna dac sobie czasu po niezdanym egzaminie przed przystapieniem do nastepnego. teraz nie mam na to ochoty, ale zeby pozniej sie nie okazalo ze musze ponownie kurs zaczynac.

Robson_87
 Wysłana - 5 marzec 2007 09:14      [zgłoszenie naruszenia]

jesli sie nie myle to max rok by kurs byl wazny a chyba kolo 3 miesiecy jak masz zdana teorie i nie chcesz by przepadla.

Thomy
 Wysłana - 5 marzec 2007 09:46      [zgłoszenie naruszenia]

Im szybciej tym lepiej

fck
 Wysłana - 5 marzec 2007 09:54      [zgłoszenie naruszenia]

wogole nie odwlekac!! bo wszystko zapomnisz i wtedy na 100% niezdasz.Niezrazaj sie starymi dziadami egzaminatorami pomysl jak bedzie fajnie jak bedziesz miec prawko

rEaL gAnGsTa ShIt

Oruniak
 Wysłana - 5 marzec 2007 10:30      [zgłoszenie naruszenia]

Długo...
Kumpel kiedys robił prawko, podejscie do egzaminu: nie zdał, drugi raz to samo no i 3 równiez oblany potem go wojsko sciagneło, od wojska mineły z dwa lata i w tej chwili ponownie bedzie zdawał egzamin
Warunkiem do podejscia jest wykupienie minimum 5 godzin jazd w OSK, oni wystawiaja Ci swistek zanoszisz do WORDU i przygotowujesz do egzaminu

Moim zdaniem nie ma sensu odkładac bo jedno ze pozapominasz to po drugie co chwile wprowadzaja zmiany i nowe zasady, które dla wiekszosci osób majacych juz prawko nie sa zbyt pozytywnie odbierane

Ciagnij az do skutku ... wiecej wytrwalosci

Zmieniony przez - Oruniak w dniu 2007-03-05 10:31:16

...Moim Bogiem Jest Zielony Pan...Owiniety W Biały Szal...Nie Prowadz Z Nim Gadki...Tylko Go Pal...

BiG BoSs
Rockefeller
 Wysłana - 5 marzec 2007 10:42      [zgłoszenie naruszenia]

bierz sie w garść chłopaku nie ma co odwlekać bo bedzie tak jak z moim kumplem ze wreszcie po 4 latach sie zebrał
ale on jest zwykła piczą i mówił nie potrzebne mu prawko nie obchodzi mnie ze nie masz ochoty teraz robić prawka podejrzewam ze już umoczyłes pare razy ale to nie powód żeby sie poddawać moja siostra już 5 raz bedzie podchodzic i sie nie poddaje chcesz być gorszy pod niej??

Zmieniony przez - BiG BoSs w dniu 2007-03-05 10:50:32

Gdzie zaczyna się pasja, tam kończy się ekonomia!

Znawca -

AliBabus
 Wysłana - 5 marzec 2007 10:55      [zgłoszenie naruszenia]

Mój znajomy zrobił po 7 latach od ukończenia kursu, kurs robił w technikum bo wszyscy robili cos tam zaczął zdawać ale mu nie poszło potem odkładał i odkładał i teraz jak mu żona auto kupiła zeby ja woził to się wziął i zrobił i nowego kursu nie musiał zaczynać, gdzieś parę godzinek wykrecił zdał testy i praktykę i smiga uniaczem

"Victoria" is the best team on the world!
Specjalista od dupowozów.

m_tyran
 Wysłana - 5 marzec 2007 11:19      [zgłoszenie naruszenia]

no wlasnie musze wykupic te 5h :-/. a nie wiecie panowie czy te godziny mozna odrobic w innym miescie niz tam gdzie robilem kurs? bo jestem na studiach i nie wiele mam czasu zeby dodomu jezdzic...

urban064
 Wysłana - 5 marzec 2007 11:26      [zgłoszenie naruszenia]

A wie ktos ile dokladnie mozna odwlekac egzamin?

Bo u mnie wyglada to tak: Oblalem egzamin na prawko "C" we wrzesniu 2006 i od tamtej pory nie podchodziłem do poprawki.
Wie ktoś ile taki kurs jest wazny? bo nie chce zeby to przepadlo.

Czytelnik

AliBabus
 Wysłana - 5 marzec 2007 11:30      [zgłoszenie naruszenia]

Napewno masz wazny ten kurs, wiec sie nie mart.

"Victoria" is the best team on the world!
Specjalista od dupowozów.

Kamil102
KIEP
 Wysłana - 5 marzec 2007 11:36      [zgłoszenie naruszenia]

nie odwlekaj, nie ma sensu

Prawdziwi twardziele nie jedzą miodu
Prawdziwi twardziele żują pszczoły

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

prawko - ile odwlekac?

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Tryb serwisowy ? - octavia | Pierwsze zdjecie Skody Superb | Mala zagadka ;-) | przekładka anglika A6 , jaka cena ? | Homologacja na hak | Honda Civic 1.5, 3D, 93r. Nie pali | Zostać Dealerem Samochodowym | Tablice próbne w Polsce. Może ktoś pomóc?? | Co zrobic zeby auto warczało | Lancer Ralliart | Jak wyrejestrowac samochod?? | c 230 (w202) vs audi s2 sedan | Uciety rog w malzm briefie | Audi A3 | Mocowanie Silnika | Tapetki z TIRami :) | ciacho | przystojny | jadę ci wpierdolić | wat | awatar | oferty pracy | wyjazd za granice | trójkat | testo agniecha | celeron | fake taxi | grox | dęblin | Katarzyna Glor | prese | julia kaminska ckm | śmieszne przemówienia | list | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.