FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 769 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
prezentacja maturalna 
[powiadom znajomego]    
Autor "prezentacja maturalna"   

pomocAng
 Wysłana - 31 sierpień 2008 10:42        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Oferuje pomoc wszystkim osobom, które będą musiały stanąć przed komisją egzaminacyjną z ustnej matury z języka polskiego.
Ja już mam to za sobą, może nie z 100%wynikiem, ale myślę, że 80% w renomowanym warszawskim liceum to bardzo dobry wynik, patrząc na wysoki poziom wśród zdających i bardzo wymagającą komisję.
Chciałabym pomóc innym zdającym maturę, gdyż z doświadczenia wiem, iż jest to dość stresujące przeżycie nawet jak jesteś w Twoim mniemaniu idealnie przygotowany- przed komisją już nie jest tak łatwo jak się wydaje.
Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt mailowy- posiadam moim zdaniem prosty temat(różne ujęcia motywumiłości), powszechnie wybierany, chociaż przedstawienie go w interesujący i niebanalny sposób jest dosyc trudnym zadaniem.

Mam przejrzysty konspekt, pomagający w przedstawieniu tematu, zrozumiały tekst, dobrą bibliogafię, która nie jest wyssana z palca (mogę przesłać cały materiał bibliograficzny- jedynie kilkanaście stron), pytania od komisji, które mi zadano wraz z ich opracowaniem i przewidywalne pytania jakie mogłyby pojawić się u innych egzaminatorów, dodatkowe wskazówki dla zdającego, trafne cytaty oraz odpowiedzi na pytania podczas nauki tematu gdyby było coś niezrozumiałego aż do dnia egzaminu w razie potrzeby zdającego.

Jeżeli potrzebujesz pomocy- napisz- a spróbuję Ci naświetlić temat i pomóc.

O dalszych szczegółach porozmawiamy jeżeli zdcydujesz się na współpracę
alexa325@wp.pl

Leon-102
 Wysłana - 31 sierpień 2008 10:50      [zgłoszenie naruszenia]

po ile masz te prace do sprzedania?

azda
 Wysłana - 31 sierpień 2008 15:58      [zgłoszenie naruszenia]

ha a ja pomoc oferuje za darmo z jez ang
jestem na drugim roku filologia ang

Zmieniony przez - azda w dniu 2008-08-31 15:59:52

"i wez sie nie użalaj nad sobą ziomuś , nie odpierdalaj , szalalala i do przodu ":D

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 31 sierpień 2008 16:06      [zgłoszenie naruszenia]

80%-słabo przy takim temacie

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Znawca -

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 31 sierpień 2008 17:18      [zgłoszenie naruszenia]

Ja sprzedam pracę maturalną za 20zł,

miałem 100%

"Język graczy gier komputerowych"

Matura ustna jest prosta, tylko trzeba wybrać sobie odpowiedni temat. Ja mogłem prezentować w następny dzień od kiedy znałem swój temat...

Oraz po co wynik z matury ustnej, tym bardziej z polak ? PRAWIE nikt nie bierze tego pod uwagę...

Zmieniony przez - MoonSp w dniu 2008-08-31 17:20:36

"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"
Moon

gastxxx
ole !
 Wysłana - 31 sierpień 2008 21:54      [zgłoszenie naruszenia]

jezyk blogów internetowych - pomogli mi na inso wybrac pozycje do bibliografi, cos tam naskorbalem na predce i 95 %
j/w
dobry temat to podstawa
w sumie powiedzialem niewiele z tego co napisalem (a napisalem niewiele, ot 1,5 str bylo), wiekszosc taki "freestyle", jakies fragmenty blogów wydrukwoane i gitara

Zmieniony przez - gastxxx w dniu 2008-08-31 21:55:55

"No i chuj, ważne że poruchał he he kurwa razdwatrzy"

Kukułek
 Wysłana - 1 wrzesień 2008 00:18      [zgłoszenie naruszenia]

ja miałem za***istą (100%) o utopiach, ale nie na sprzedaż bo połowa z tego to była improwizacja

Neptys
 Wysłana - 3 wrzesień 2008 13:57       [zgłoszenie naruszenia]

to ja tez sie wcisne 100% mialem o yyyy... o o impresonizmie ona byla epika liryka malarstwo

Nie probuj zrozumiec...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

prezentacja maturalna

Warto przeczytać: [SPRZEDAM] Krótkie spodenki Reserved | WYPRZEDAŻ ZŁOMU! | nowe buty puma FURIO L Velcro i NIKE FINSTAR MID | [sprzedam] Washburn WI14 + Marshall MG 10 CD + Gratisy! | Sprzedam kina domowe wieże hifi nagrywarki DVD SONY PHILIPS PANASONIC | [sprzedam] SONY PSP | T-SHIRT I LOVE BAD GIRLS | Skarpety Reebok & Nike & Adidas | - PERFUMY - Gucci Pour Homme 50ml | sprzedam szpilki w stylu lady gagi. rozmiar 40 | Nakładki wybielające zęby Wrocław | nowe buty mustang i puma | PROLIMIT ASSAULT 5/3 roz. M | Sprzedam nowa nokie 6720 oraz ipod touch 2g 8gb | Acer Aspire 5738G | monety vol2 i ty możesz zarobić ! | aparat | aparat ortodontyczny | inso | singli | myczkins | alfa88 | Assassins Creed Revelations | grażyna | kamerki | na zatkany nos | e papieros | Penis uwięziony | chodzisz do koA]cioA,a | arci | wujek mielona | mielona | piaskowanie | facet na sex | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.