FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 829 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
prezentacja z polaka !!?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "prezentacja z polaka !!??"   

Tedzik86__
 Wysłana - 28 marzec 2006 16:56       

Przeniesiona przez Fana z działu 'HYDEPARK'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

witam
macie moze podobny plan na mature ??::DZieło literackei a jego filmowa adaptacja" a moze plan ramowy?

Nicci
 Wysłana - 28 marzec 2006 17:32      [zgłoszenie naruszenia]

[prace.sciaga.pl/24338.html]

[http://www.sciagawa.pl/a/352.html]

Wiec kimze w koncu jestes?
Jam czescia tej sily, ktora wiecznie zla pragnac,
wiecznie czyni dobro
Noctua Summe Farmosa Parvula

Znawca -

Nicci
 Wysłana - 28 marzec 2006 17:32      [zgłoszenie naruszenia]

[nojasne.pl/sciaga_wypracowanie/465_Dzieloliterackieajegoadaptacja.html]

Wiec kimze w koncu jestes?
Jam czescia tej sily, ktora wiecznie zla pragnac,
wiecznie czyni dobro
Noctua Summe Farmosa Parvula

Znawca -

Tedzik86__
 Wysłana - 28 marzec 2006 20:39       [zgłoszenie naruszenia]

juz wczesniej patrzyłe mte strony tylko tej ostatniej jakaś nie zauwazyłem - nawet dobra. Ale o to chodzi ze ja tak faktycznie mam to prace juz zrobioną i wybrałem sobie takie filmy jak"Przedwiosnie","Zemsta","Pożegnanie z Maria" Problem tkwi w tym ze "kleiłem" ja i teraz nie mam planu ramowego ,wychodzi mi jakies 2-3 zdania w nim...Aha czy moze lepiej wybrac sobie jeden Film i ksiazke o tym samym tytule np."Pan Tadeusz" czy "Wesele" ?? i na nim sie opierac ??

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

prezentacja z polaka !!??

Warto przeczytać: św. Aleksy | Gospodarka 2 RP | Różne oblicza buntowników w lit XX w i współczesnych tekstach piosenek :) | Koncepcja artysty w epokach romantyzmu i mlodej polski | <pol>bohater poszukujący drogi życiowej... | Satyryczny obraz społeczeństwa polskiego. Przeanalizuj sposoby tworzenia obrazu | [pol]potrzebna pomoc z "Mistrza i Małgorzaty" | koniec i początek... | (pol) Kostium, maska przebranie. Omów kreacje bahaterów ukrywających swoją tożsamość. | Motyw snu | [pol] motyw zabawy (wesele taniec) | motyw przyjaźni | motyw zmierzchu w liryce Młodej Polski | "Zasypie wszystko, zawieje ..." | Jestem polakiem | Biografia jako klucz do poznania twórczości autora. | julia kamińska | zabawka dla mezczyzny domowej roboty | europa wschodnia | słoik w dupie | pada snieg ciesza sie | odpocząc | odpocząć | lodz | oczu | pismo o wypłatę wynagrodzenia | corrado | odwrócenie funkcji popytu | animals opowiadanie erotyczne | piersi galeria | slang mafi | pieszczenie po amfie | Rzęsa staff | chłopak mi grozi | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.