FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2466 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
prezentacje maturalne 
[powiadom znajomego]    
Autor "prezentacje maturalne"   

aasiaaa
 Wysłana - 7 wrzesień 2006 11:47        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Wraz z wrześniem nadszedł czas, w którym otrzymaliście Drodzy maturzyści swoje tematy prac. Jeśli macie problem z wyborem tematu, jeśli nie wiecie, jak się do tego zabrać, jeśli szukacie kogoś, kto wykona za Was kawał dobrej roboty, to trafiliście rewelacyjnie! Napiszę każdą maturę, każdą pracę, każde wypracowanie! Solidnie i niedrogo, a czas działa tylko na Waszą korzyść! Jestem studentką filologii polskiej, więc znam się na rzeczy. Zapraszam serdecznie! Wszystkie informacje uzyskacie pod adresem meilowym: aasiaaa@wp.pl

...prezentacje maturalne tanio i solidnie...
...aasiaaa@wp.pl...

RotWein
 Wysłana - 7 wrzesień 2006 20:40      [zgłoszenie naruszenia]

a ile kasy chcesz za nie ??

karotka2
 Wysłana - 7 wrzesień 2006 22:46      [zgłoszenie naruszenia]

a na ktorym roku jestes?

SPRZEDAM PREZENTACJE MATURALNE- wiadomość na priv

[www.pajacyk.pl]
[www.polskieserce.pl]

aasiaaa
 Wysłana - 8 wrzesień 2006 09:30      [zgłoszenie naruszenia]

jestem na IV roku

...aasiaaa@wp.pl...

karotka2
 Wysłana - 8 wrzesień 2006 10:10      [zgłoszenie naruszenia]

To sama nie mialas matury w nowym systemie..

skad mozesz wiedziec jakie sa dokladnne zasady pisania tych prac, bylas na jakims kursie?

[www.pajacyk.pl]
[www.polskieserce.pl]

aasiaaa
 Wysłana - 9 wrzesień 2006 10:26      [zgłoszenie naruszenia]

twoje stwierdzenie jest nieco absurdalne, poniewaz piszac takie slowa podwazasz kompetencje nauczycieli, ktorzy maja przynajmniej trzyletni staz pracy- nie mówiąc o tych, ktorzy pracuja od 20 lat i wiecej, jako polonisci. to, ze nie pisalam matury po reformie, nie oznacza, ze nie wiem, o co w niej chodzi. po pierwsze jest wiele ksiazek na ten temat- tzw. teoria. po drugie studia o specjalnosci nauczycielkiej przygotowuja w zakresie takich przedmiotow, jak dydaktyka i metodyka, co daje praktyczne przygotowanie do zawodu i zakresu kompetencji, ktorymi sie wlada. i na koniec, moze nie wiesz, ale istnieje cos takiego, jak praktyki oraz doswiadczenie.

...aasiaaa@wp.pl...

karotka2
 Wysłana - 9 wrzesień 2006 16:37      [zgłoszenie naruszenia]

jejku nie denerwuj sie, przeciez ja tylko chciałam zapytac skad wiesz o zasadach pisania takich prac

[www.pajacyk.pl]
[www.polskieserce.pl]

aasiaaa
 Wysłana - 21 wrzesień 2006 20:35      [zgłoszenie naruszenia]

Napiszę każdą maturę, każdą pracę, każde wypracowanie! Solidnie i niedrogo! Jestem studentką filologii polskiej, więc znam się na rzeczy. Zapraszam serdecznie! Cena pracy to 100zł za całość, czyli plan prezentacji, literaturę przedmiotu i podmiotu oraz zawartość merytoryczną. Czas realizacji waha się od 3 do 5 dni.

...aasiaaa@wp.pl...

butt3rfly
 Wysłana - 22 wrzesień 2006 00:53      [zgłoszenie naruszenia]

karotka widzi konkurencje trzeba byc glabem zeby nie zrozumiec o co chodzi w nowej maturze.. przeciez to nic trudnego, szczegolnie dla studentki filologii polskiej

Zmieniony przez - butt3rfly w dniu 2006-09-22 00:54:09

"Myślę, że jesteś niezła dupa i chcesz mnie bardzo"
dziwki już tu sąąąąąąąąąąą!!!
"metaforyczny chuj"

stroficzka
 Wysłana - 22 wrzesień 2006 09:26      [zgłoszenie naruszenia]

fakt napisac prace - to proste jak budowa cepa,kazdy moze nawet udawac studenta filologii i sobie zarobic (nic nie sugeruje) poza tym na tej filologii nie ucza niczego co jakos szczegolnie wplyneloby na walory pracy...

[wizaz.pl/akcje/vichy/glosowanie.php?id=78525] KLIKNIJ PROSZĘ :)

karotka2
 Wysłana - 22 wrzesień 2006 11:13      [zgłoszenie naruszenia]

no tak tak.. -D tylko, ze ja biore pol ceny z tego co kolezanka

[www.pajacyk.pl]
[www.polskieserce.pl]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

prezentacje maturalne

Strony: 1 2 3 4 5 6 7

Warto przeczytać: Narty + Buty + wiazania SPRZEDAM !! Okazja | Sprzedam wodę perfumowaną Emporio Armani Lei/Elle/She/Ella | Woda perfumowana Emporio Armani Lei/Elle/She/Ella | Maska Delaire'a/wyciąg doprzedni | Psychologia i życie, P.G. Zimbardo | Gitarrra do sprzedania Defil akustyk | [K] Telefon komorkowy , dawajcie propozycje. | PACO RABANNE 1 MILLION | nowe oryginalne perfumy | SPRZEDAM 3 KONTA DIABLO 2 LADDER! | [S]Torba LONSDALE LONDON . jedyna !! Oryginalna! | kupię pilarki | ptaszniki białokolanowe | [Sprzedam] Forum GSM se-c702.pl | Mieszkanie w Warszawie do wynajecia | Sprzedam ławke ze sztanga | celibat | miro handlarz | dym od sąsiada | arlak | Christina Hendricks | mama koleżanki | wzorce | z??czka | bia??? ?ko | kara mierci | jak m c d u ej | kod ogranicze nokia 6303 | nikita86 | kantor internetowy | w natarciu | youthful island | Kraków kluby | białe coś | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.