FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2384 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
prezentacje maturalne 2009 
[powiadom znajomego]    
Autor "prezentacje maturalne 2009"   

vvia
 Wysłana - 4 wrzesień 2008 13:05       

Przeniesiona przez Pan Śmierć z działu 'Nauki Humanistyczne'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Jestem w stanie stworzyć kompletną prezentację z bibliografią (zawiera literaturę podmiotu i przedmiotu), planem ramowym i ewentualnymi materiałami pomocniczymi. Jestem kompetentną osobą z wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie (nauczyciel języka polskiego i wiedzy o kulturze). Ty podajesz termin w jakim chcesz odebrać pracę - drogą elektroniczną lub za pośrednictwem poczty na płycie CD. W cenę wliczone są ewentualne poprawki. Współpracuję z maturzystami już 5 rok, zdobyłam przez ten czas ich zaufanie. Każdego roku jestem polecana przez tych, którzy maturę mają już za sobą. Zapraszam.
Cena: od 80 zł (w zależności od tematu).
gg 5138862

prezentacje_maturalne@vp.pl

INSOMNIA
 Wysłana - 4 wrzesień 2008 13:34      [zgłoszenie naruszenia]

Zły dział.
Od takich ofert jest Targowisko.

marta2905
 Wysłana - 9 wrzesień 2009 15:25       [zgłoszenie naruszenia]

Studentka filologii polskiej napisze wypracowania na każdy temat (zakresz szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum - c.20zł.) a takze prezentacje maturalne (prezentacja+ bibliografia + plan ramowy wypowiedzi + ewentualne poprawki) --> c. 125zł. Mam do sprzedania także 3 prezentacje maturalne (z planem ramowym i bibliografią) na następujące tematy: 1) Przedstaw różne koncepcje piękna ludzkiego ciała w literaturze i sztuce; 2)Biblia jako źródło inspiracji dla twórców kultury. Omów zagadnienie na wybranych przykładach z literatury i malarstwa, rzeźby i filmy; 3) Język zakochanych. Omów zjawisko na wybranych utworach literackich; (wszystkie prace ocenione zostały na 100%). -> cena 100zł. (gg 7207740, lub e-mail marta2905@tlen.pl)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

prezentacje maturalne 2009

Warto przeczytać: kupie golarke elektryczną | KUPIĘ TONFE | Sprzedam lub zamienie Radio PANASONIC CQ-C1103NE | Prezentacja maturalna z języka polskiego | [K] puste tonery | [s] Zestaw bezprzedodowy | [S]Opel Vectra 2.0 DTI kombi pelna opcja | Nokia 6630 | kupie telefon do 500zł | Aparat cyfrowy HP 635 | biało-różowa sukienka QUELLE | [S] Deska LongBoard !!! Najtaniej! | [S] Kółka Do Rolek ! | nokia 3510i TANIO | Piec-centralne ogrzewanie | Dyski twarde 10-80GB atrakcyjne ceny!!! | pierwsza milosc 1794 | remont żaba | obcy | danny dumps | jpeg | honda jazz | informatyka | fce | fapowanie | zdjęcia dziewczyn | zdjęcia lasek | seks zdjęcia | nurkowanie | alcovit | najlepsza wkręta roku | linux | stronki xxx | sylwia nowak | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.