FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2299 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
prezes pod prysznicem 
[powiadom znajomego]    
Autor "prezes pod prysznicem"   

komitywa
 Wysłana - 15 lipiec 2005 15:11        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

no właśnie... jak w temacie: jak sprawdza się przezerwatywa podczas stosunku pod prysznicem? czy może gorzej działać lub być bardziej podatna na uszkodzenie? myślę, że nie powinno tak być ponieważ wewnątrz kobiety też zazwyczaj jest mokro, ale mimo wszystko wolę spytać dla pewności?

This is what I love. I can't stop lovin' it - gettin' wasted on parties from 9 to 7 in the morning.
I live for the music, rollin' blunts, feelin' high, gettin' loaded or take some pills and go to Lala Land.
Spendin' all my money on dope and extreme high-price tickets, but in the end it's all worth it :)

korian
 Wysłana - 15 lipiec 2005 15:34      [zgłoszenie naruszenia]

woda ma inne własności niż soki kobiety. nie próbowałem pod prysznicem więc ci nie powiem. zobacz czy nie pisze na ulotce. pozdrawiam.

Ekspert -

Cronos
 Wysłana - 15 lipiec 2005 15:55      [zgłoszenie naruszenia]

Z tego co wiem to woda może mieć negatywny wpływ na gumkę, na jej wytrzymałość.

Kiedy rozum śpi budzą się Kaczory..

czanymotyl
 Wysłana - 15 lipiec 2005 17:12      [zgłoszenie naruszenia]

w wodzie prezerwatywa sie nie ześlignie, lecz podczas kontaku z mydłem, lub inną substancją "poślizgowa" moze uleć ześlizgnięciu, na ulotce nic nie jest napisane (własnie patrzełym-ulotka durexa), tazke polecam uważać podczas kąpieli

Zmieniony przez - czanymotyl w dniu 2005-07-15 17:13:25

%-)

Specjalista -

komitywa
 Wysłana - 15 lipiec 2005 17:22      [zgłoszenie naruszenia]

dzięki, może uratowaliście mi życie
a tak na poważnie to też uważam, że pod prysznicem róznie może być z kondonem, łapcie po SOGu (chcecie to odbijcie)

This is what I love. I can't stop lovin' it - gettin' wasted on parties from 9 to 7 in the morning.
I live for the music, rollin' blunts, feelin' high, gettin' loaded or take some pills and go to Lala Land.
Spendin' all my money on dope and extreme high-price tickets, but in the end it's all worth it :)

Andromedaa
 Wysłana - 15 lipiec 2005 22:25      [zgłoszenie naruszenia]

Chyba był już podobny post ??

Ekspert -

komitywa
 Wysłana - 15 lipiec 2005 23:15       [zgłoszenie naruszenia]

możliwe, że był - ja go nie widziałem, a nawet nie wiem co wpisać w wyszukiwarce żeby go znalazło

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

prezes pod prysznicem