FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4911 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
prośba o małą pomoc 
[powiadom znajomego]    
Autor "prośba o małą pomoc"   

Smirnoff_7
 Wysłana - 1 sierpień 2006 00:05        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

elo. wiem moze były juz takie zwalone tematy ale nie moge ich teraz jaks odszukac,a potrzebuje ich na "gwołt" ;) a więc...rozmawiam sobie z panienką która mi sie podoba na GG ale tematy mi sie kończą heh ;/ wykorzystalem prawie wszystko co mi przyszło do głowy ( rozmawiamy juz 3 godz) dzisiaj to looz zakończe rozmowe ze niby ide gdzies. ale jutro co? bede to samo pisał :/ moze zapodacie jakies inteligentne teksty ..ale nie typu "jakie masz hobby, co lubisz robic" bo juz sie troche znamy i to wiem wszystko. zeby była taka luźna atmosfera. zapodam kazdemu sogi ;) pozdro i dzięki wielkie za chęci...

prezes85
 Wysłana - 1 sierpień 2006 00:07      [zgłoszenie naruszenia]

Zacznij nawijac o sensie zycia. Na 17nastki działa

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

Specjalista -

Hermin
 Wysłana - 1 sierpień 2006 00:09      [zgłoszenie naruszenia]

porozmawiajcie o elektronicznym wtrysku paliwa

brak słów...

"Szukam sposobu by kiedys poleciec jak Ikar, na skrzydlach tej wolnosci i jesli mam jak on spasc, to spadne jak on,
ale szczesliwy bo zylem naprawde"

Romerro
 Wysłana - 1 sierpień 2006 00:16      [zgłoszenie naruszenia]

ktoś tu pisał że nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu..
i miał racje

MarvBoy
 Wysłana - 1 sierpień 2006 00:19      [zgłoszenie naruszenia]

mój najdłuższy maraton na gg 16 godzin z przerwami na jedzenie jak byłem u dziadków i neta miałem tylko przez koma

3 godziny ostro masakra hehe

Ekspert -

Redred1
 Wysłana - 1 sierpień 2006 00:23      [zgłoszenie naruszenia]

******lnij sie mlotkiem w glowe a potem wypisz sobie na czole wielkimi literami : jak podrywasz panne to nie wazne jest co mowisz, tylko jak mowisz - poza tym startujac do niej przez GG od razu tracisz punkty. wyhacz ja gdzies na zywo i z nia pogadaj, innej drogi nie ma

[http://www.hadyk.pl]

[http://www.alanhadyk.pl] - webdesign , 3d , identity , logo , identyfikacja wizualna

naliii
 Wysłana - 1 sierpień 2006 00:24      [zgłoszenie naruszenia]

prezes85 -

hmm teksty... wiesz wydaje mi sie że "teksy" sa sztuczne... a tu sie chyba liczy to co naturalne, tematow jest pełno (o czym swiadczy to ze ja z moim zawsze znajdujemy temat do rozmowy) , mozesz wspomniec co akurat tego dnia robiles, moze cos ciekawego widziales, albo usłyszałeś, czasem jakas fajna wiadomosc, żart , artykuł no pełno jest tego reeety chłopie, naucz sie prowadzic dyskusje, to podstawa inteligentnego człowieka.

świat kocha tych, co smiało idą pod wiatr

Skarbowy
 Wysłana - 1 sierpień 2006 00:27      [zgłoszenie naruszenia]

A już nic.

Ciężko być zaje*istym, ale staram się to znosić z podniesionym czołem.

Znawca -

Frotek
 Wysłana - 1 sierpień 2006 00:30      [zgłoszenie naruszenia]

No stary, jak ty juz teraz masz problem i nie wiesz o czym z nia gadac to masz duuuuzy problem. A co jak bedziecie juz razem?
Nie gadaj z nia o polityce, nauce, okresach rozrodczych pingwinow, tylko gadaj o totalnych ******lach, rozmowa sama sie powinna ciagnac :P

greku_806
moto.ifd
 Wysłana - 1 sierpień 2006 00:34      [zgłoszenie naruszenia]

brak slow

Live to Ride
Ride to Live ©®

[moto.ifd.pl/] zapraszam!

Specjalista -

domen_16
 Wysłana - 1 sierpień 2006 00:47      [zgłoszenie naruszenia]

jw
a co bedzie jak sie spotkacie

...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

prośba o małą pomoc

Strony: 1 2 3 4 5 6 7

Warto przeczytać: laskotanie | antykoncepja a solarium | problem z prezerwatywą | głębokie gardło | Malutki problemik?? | zawsze sie nad tym zastanawiałem | jak ważna jest rozmowa .. | Mam 16 lat, chce poznać pewną dziewczynę - pomocy! | -->Zasady w dziale<-- | Czy godziny mają jakieś znaczenie? | Długodystansowość | uzaleznienie pomocy... | ile dni po okresie bezpłodnośc?? | Seks analny a higiena | CZy receptę na postinor musi wypisać ginekolog?? | Co to jest miłość ??..... | wrzuta adamszki | nago jpg | ankieta lekkoatletyka dla każdego | sex zdjęcia | marzec | maniak 8 | maniac 8 | sprawa jest kurewska | maniac7 | monika mrozowska nago | piaseczny | listy do m2 | jessi | odwołanie od decyzji o nieprzyzaniu stypendium rektora | opowiadania seks z psem | gola magdalena cielecka | kasia cichopek nagie zdjecia | pakt | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.