FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1935 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
prośba o pomoc ważne 
[powiadom znajomego]    
Autor "prośba o pomoc ważne"   

gothic666
Elfen Lied
 Wysłana - 1 listopad 2008 07:20        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam, z góry zaznaczam że prosiłbym Was o odpowiedzi na temat i pomocne, nagrodze sogami
Sprawa ma się tak, dwa- trzy miesiące temu poznałem super dziewczyne, byliśmy razem, było za***iście cud miód i orzeszki. Od jakiegoś miesiąca zaczęło się tak jakby sypać. Ona ciągle mi mówiła że ma mało czasu, próby nauka, ciągle zmęczona była, ale wiadome ja też chciałem ją widywać, jakoś to było że widzieliśmy się raz-dwa w tygodniu. Zaczęło się od tego jak ona przestała chcieć przebywać ze mną sam na sam, jakby się czegoś obawiała, nie chciała się no całować itd. Choć na początku z tym było ok, gdy wczoraj pisaliśmy ona stwierdziła że nie chce mnie ranić, że nie chce żebym się męczył z nią bo ona nie znajdzie więcej czasu, bo nie ma jak, odnośnie drugiej części bardziej sekualnej powiedziała że ma od jakiegoś czasu wstręt i bariery bo ciągle się jej przypomina były który ją zranił... No i skończyło się tak że się ehh no rozstaliśmy
Dodam że bardzo dziewczyne szanuje i ją kocham cały czas
nie wiem co robić mam mętlik w głowie, dam sogi za jakieś rady i porady sam jestem już na skraju wykończenia. Proszę o pomoc...

<3<3 Revy <3<3

Znawca -

fredens
 Wysłana - 1 listopad 2008 07:32      [zgłoszenie naruszenia]

Widać rozmowa nie pomogła. Pewnie ma kogoś innego na oku, ale żeby po 3 miesiącach 'bardzo kochać' - chyba przesadzasz
i raczej musisz się pogodzić z myślą, że to koniec. Tematów też było trochę to poczytaj inne.

Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.!;)

Ekspert -

Koczelada
 Wysłana - 1 listopad 2008 08:11      [zgłoszenie naruszenia]

Myślę, że brak czasu to wymówka i próba usprawiedliwienia samej siebie. Być może jesteś fajny chłopak, ale ona zaczęła się dusić w takim związku i "delikatnie" chce Cie odsunąć na bok.

Sweet69
 Wysłana - 1 listopad 2008 08:53      [zgłoszenie naruszenia]

pierwsze jej zafascynowanie/ciekawość opadły i teraz średnio jej się podobasz

Ekspert -

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 1 listopad 2008 08:55      [zgłoszenie naruszenia]

Jak wyżej.
Fascynacyja się skońćzyła a nie pojawiło się nic wiecej, więc cię zbyła.

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

gothic666
Elfen Lied
 Wysłana - 1 listopad 2008 10:12      [zgłoszenie naruszenia]

i co teraz zrobić :F
sogi dla wszystkich

<3<3 Revy <3<3

Znawca -

INS4N3
 Wysłana - 1 listopad 2008 10:14      [zgłoszenie naruszenia]

może po prostu znalazła innego? znudziłeś jej sie?

wystrzegaj sie nienawiści - źle wpływa na myślenie

Znawca -

Sonrisa
 Wysłana - 1 listopad 2008 10:46      [zgłoszenie naruszenia]

i co teraz zrobić

chyba najlepiej odpuścić.

Gimme fuel. Gimme fire. Gimme that which I desire ^^

monija
 Wysłana - 1 listopad 2008 10:53      [zgłoszenie naruszenia]

A może ona obawia się tego, że ją zranisz i nie chce cierpieć...wytłumacz jej, że ją kochasz i, że nie jesteś taki jak tamten jej były żeby Cie do niego nie porównywała.
W jednym artykule było napisane, że większość związków kończy się po 3 miesiącach bo ludzie bardziej się poznają i stwierdzają, że do siebie nie pasują. Może tak było z Wami?
A co do tego, że po 3 miesiącach nie można kogoś pokochać bo wg. mnie bzdura...

MoonSp
EQUILIBRIUM
 Wysłana - 1 listopad 2008 10:57      [zgłoszenie naruszenia]

Ona ciągle mi mówiła że ma mało czasu, próby nauka, ciągle zmęczona była, ale wiadome ja też chciałem ją widywać, jakoś to było że widzieliśmy się raz-dwa w tygodniu.

Mam mało czasu, muszę sie uczyć, jestem zmęczona.
( Nie zależy mi już na Tobie. Nie chcę znaleźć czasu, chodź bym go znalazła, po prostu to jest najprostsza wymówka, który Ty kupisz bez problemu. No, ale jeśli już nalegasz to od niechcenia możemy się spotkać te 1-2 razy w tygodniu, ale na niczym więcej mi już nie zależy. )

Zaczęło się od tego jak ona przestała chcieć przebywać ze mną sam na sam, jakby się czegoś obawiała, nie chciała się no całować itd. Choć na początku z tym było ok, gdy wczoraj pisaliśmy ona stwierdziła że nie chce mnie ranić, że nie chce żebym się męczył z nią bo ona nie znajdzie więcej czasu, bo nie ma jak,

Nie chce Cie ranić, nie chce żebyś się męczył
( Patrz jaką fajną wymówkę znalazłam i do tego wychodzi, że jestem altruistką, patrz jak mi na Tobie zależy [w dupie Ciebie mam]. )

Ogólnie to proste "psychologiczne" zagrywki. Dopatruj się co jej słowa NA PRAWDĘ znaczą. Po prostu ona ubiera je w "ładne szaty", a ty "zaćmiony miłością" myślisz, że to prawda.

odnośnie drugiej części bardziej sekualnej powiedziała że ma od jakiegoś czasu wstręt i bariery bo ciągle się jej przypomina były który ją zranił

Wiesz, przypomina mi sie mój były.
( Nie chcę być z Tobą bliżej... a czekaj wymyślę sobie byłego, dobry tekst, na pewno wciągnie i nie będzie się do mnie więcej czepiał, bo jak to się czepiań WIELKIEJ ZRANIONEJ KOBIETY PO PRZEJŚCIACH? [Ty: Nie będę ją więcej o to pytał, działał... ONA TAKA ZRANIONA...!!]

... No i skończyło się tak że się ehh no rozstaliśmy
Dodam że bardzo dziewczyne szanuje i ją kocham cały czas
nie wiem co robić mam mętlik w głowie

Pogódź się z tym, że to już koniec. Miej honor i dumę i nie płaszcz się przed nią, nie lataj. Najlepiej zajmij się "sobą", swoimi hobby, zacznij umawiać się z innymi kobietami. Nie myśl o niej, nie zamartwiaj się, ten rozdział jest już zamknięty i jakiekolwiek rozpaczliwe próby, aby ona wróciła pójdą na marne, a tylko Ty wyjdziesz na idiotę.
Wyciągnij z tego wnioski i idź na przód, nawet jeśli jest to droga pod górkę. Głowa do góry.
/pzdr

"Atak kosmitów to nic w porównaniu z atakiem głupoty"
Moon

Ekspert -

gothic666
Elfen Lied
 Wysłana - 1 listopad 2008 11:03      [zgłoszenie naruszenia]

Moon masz racje, wielkie dzięki stary, i całej reszcie !
najbardziej mi pomogla wypowiedź Moon'a, troszke mi sie rozjasnilo dzieki Tobie. Po prostu było minęło ;)
sogi lecą

<3<3 Revy <3<3

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

prośba o pomoc ważne

Strony: 1 2

Warto przeczytać: chłopak i zazdrość | Jak duzo wolnosci mozesz dac partnerowi? | Czy dziecko przeskadza ? | Pomysl na prezent dla kobiety | Jak powiedzieć dziewczyne... | Rozglądanie się na ulicy za innymi laskami? | Mam Już dosyć !?! | Zostać - źle. Odejść - źle. Czyli jak tu wyjść z klasą i szacunkiem... | Jak zdradziła to się w końcu wyda - skąd takie przeświadczenie ? | Zachowanie kobiet gdy widzą przystojnego mężczyznę | pierwsza milosc :P | wyrywanie nieznajomych dziewczyn na impreze:) | Summer Love | problem | Pracoholizm i związek | Miłość kontra męska duma | 66prezent | chamskie vol4 | adres testoviron | kle0_ | agent bolek | lech wałęsa | livejasmin | Bling | gatekeeper87allegro@wppl | materiały niemetalowe | materiał niemetalowe | zmazy | attitude | atittude | code | Porterowka | Porterówka | prakseda | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.