FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2098 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
prośba o radę 
[powiadom znajomego]    
Autor "prośba o radę"   

sick198666
 Wysłana - 5 listopad 2014 10:18        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam, przypadkiem znalazlem to forum i zakladam temat, moze ktos doradzi co robic, moze cos w koncu zrozumiem.

Chodzilem z dziewczyna 3 miesiace, nie bylo za***iscie, bylo srednio. Ja moze troche na sile zaangazowalem sie za bardzo (typ romantyka), za powaznie do tego wszystkiego zaczalem podchodzic i od jakiegos czasu zrobilo sie juz slabiutko (na poczatku bylo spoko). Tak w skrocie- ona wrocila do swojego ex, na ktorego zreszta narzekala bardzo do mnie jaki to on ***** i w ogole i w szczegole. Tak z tydzien po rozstaniu do niej zadzwonilem, rozmawialismy ponad godzine, zupelnie inna gadka. I tak rozmawialismy przez tydzien, dwa co drugi dzien po godzinie, dwie. Zupelnie inna gadka, na calkowitym luzie, ona tez inne zachowanie niz jak bylismy razem, po prostu sie rozumielismy teraz. Oczywiscie narzekala do mnie na swojego chlopaka. Wypila to do niej przyjechalem, przespalismy sie. Na drugi dzien ona wyrzuty sumienia. Pozniej sms zebym sie z nia nie kontaktowal wiecej. To nie bylo kontaktu 2 dni, zadzwonilem, odebrala i znowu rozmawialismy tak pare dni. Pozniej znowu zakaz rozmowy itd. Skonczylo sie na tym, ze jej powiedzialem, ze jak zrozumiesz ze z tamtym gosciem nic Ci nie wyjdzie bo jak bylas z nim kiedys rok i byl taki i taki to nie licz, ze teraz bedzie nagle inny. Powiedzialem, ze napisz mi tylko wtedy jak zrozumiesz i napisz "miales racje" . Po tygodniu w nocy napisala. Przyjechalem pogadalismy cala noc, pozniej sie przespalismy. Na drugi dzien, ze to moze jej wina jednak, ze z nim sie nie uklada bla bla bla (dzien wczesniej zupelnie co innego). Oczywiscie zakaz kontaktu. Tydzien pozniej ja troche wypilem i zadzwonilem do niej w nocy jak byla u chlopaka no i na drugi dzien miala duze pretensje i od tego czasu juz faktycznie nie gadamy na razie.
Wiem, ze to wszystko nie ma zadnego sensu, wiem ze nie ma co z nia byc nawet jakby sie moglo, ale jakos no nie wiem, moze dlatego ze dziewczyna nigdy pierwsza ze mna nie zerwala, moze dlatego ze jak sie rozstalismy to bylo zupelnie inaczej, ze wtedy dopiero zobaczylem ze jakbym mial inne podejscie, bardziej na luzie to ona tez by byla wtedy inna i moze dlatego jakos nie moge o niej zapomniec i sobie wkrecam.
Co robic, jak myslicie jak dalej potoczy sie ta sytuacja?
Z gory dzieki za kazdy wpis, pozdrowki

marian1970
 Wysłana - 5 listopad 2014 10:57      [zgłoszenie naruszenia]

"Wypila to do niej przyjechalem, przespalismy sie. "

chłopaku!super układ.
kupujesz tanie winko i to cały koszt dymania.
gratuluję.

Tex31
 Wysłana - 5 listopad 2014 12:57      [zgłoszenie naruszenia]

Stary co to jest 3 miesiące, to po pierwsze, po drugie skonczy sie to i tak niewypałem, skoro panna teraz nie jest w stanie sie zdecydować, to będzie tak długo, a bycie numerem 2 jest słabe. Jeśli podchodziłbys do tego chłodno to OK, ale jesli ci zalezy to skoncz to teraz bo bedziesz potem lizał dużo głębsze rany.

Jeszcze mi tu niegrzeczny żółwik potrzebny

Ekspert -

sick198666
 Wysłana - 5 listopad 2014 13:58      [zgłoszenie naruszenia]

no wlasnie, wlasnie. Gdybym podchodzil do tego na chlodno, nie zalezaloby mi tak to moglbym to ciagnac dalej, ale trzeba dac sobie spokoj, skasowac nr tel i nie odzywac sie i nie miec zadnej nadziei na nic. Tez nie patrze realnie tylko patrze tak jakbym chcial, zeby bylo i łudzę się

Tex31
 Wysłana - 5 listopad 2014 14:17      [zgłoszenie naruszenia]

Łudzić to się akurat mozesz bo sytuacja wygląda tak, ze nawet jesli urwiesz kontakt to ona w chwilach słabości bedzie go odnawiała, najważniejsze jest jasne postawienie sprawy, i trzymanie sie tego.

Ekspert -

sick198666
 Wysłana - 5 listopad 2014 14:38      [zgłoszenie naruszenia]

wlasnie ze mna jest tak, ze tydzien moge sie z nia nie kontaktowac, bo pracuje itd a przyjdzie weekend i mi sie przypomina po prostu i chce wiedziec co u niej slychac, uslyszec jej glos, brakuje mi jej wtedy. Po prostu nawet jak ona sie odezwie to trzeba olac, tak mi sie wydaje...no i nie czekac na to ze sie odezwie, bo to jest tak, ze jak sie pokloci z chlopakiem to szuka u mnie pocieszenia i przyjaciela wtedy

sick198666
 Wysłana - 5 listopad 2014 14:39      [zgłoszenie naruszenia]

i zrobic tak, ze jak sie odezwie ona to twardo powiedziec wtedy tak jak ona, ze to Ty sie do mnie nie odzywaj bo masz chlopaka i sie nim zajmuj

Tex31
 Wysłana - 5 listopad 2014 14:56      [zgłoszenie naruszenia]

Powiedz jej po prostu że ten typ znajomosci Cie nie interesuje, mam na mysli przyjaźń. Ja tam bym przyjaźń erotyczną przyjął bo to najlepsza i najszczersza forma znajomosci, pod warunkiem że szczerość taka występuje, i nie wchodza w grę uczucia, a juz na pewno nie płomienne uczucia. Ja mialem kiedys taka przyjaciołkę, wpadała raz na 2 tyg i to był dotad mój najlepszy układ, którego nie urwałem wraz z wejsciem w zwiazek z inna ale to dłuższa historia.
Reasumując, jesli ci na niej zalezy i wydaje ci sie że kochasz odpuść, wyjasnij jej o co ci chodzi i tyle.

Ekspert -

sick198666
 Wysłana - 5 listopad 2014 15:15      [zgłoszenie naruszenia]

pasowalby mi taki zwiazek, tylko denerwuje mnie troche niepewnosc, ze nie wiem czy sie odezwie czy nie, ze po spotkaniu zawsze jest, ze tak nie mozna, ze nie mozemy miec kontaktu. Pasuje mi taki zwiazek nawet bardziej niz jak bylismy razem. Z tym, ze to jest tak ze ona sie zaczela z nim spotykac i sama nie wiedziala czy cos z tego bedzie i stad moze jej zachowanie, a teraz widze juz ze bardziej jej na nim zalezy i mnie troche bardziej odstawila niz wczesniej, a taki zwiazek, ze wiem ze raz na tydzien czy dwa sie widzimy za***iscie by mi pasowal. Ale oczywiscie teraz jest tak, ze mam zakaz kontaktu z nia, zablokowany moj numer tel. Tez mnie troszke denerwuje to, ze jak z nim jest dobrze to ma na mnie wywalone, a jak tam sie pokloci to sobie przypomina

Fito85
NBA tajper
 Wysłana - 5 listopad 2014 15:39      [zgłoszenie naruszenia]

na zdrowy, chłopski rozum

2 ślizgacze > 1 ślizgacz = profit
+ zainteresowanie ze strony minimum 2 absztyfikantów _______________________________________________________
nie swędzi i dostaje słodkie smski=laska posikana ze szczęścia

Chociaż podymałeś i do tego w miarę ekonomicznie (pewien mankament tego rozwiązania, że pośrednio krzyżujesz szpadę z jej było-obecnym), więc aż taki stratny nie jesteś. No ale jakby nie było z tej mąki (niezbyt rozgarnięta typiara z kompleksem byłego) chleba (poważny związek) nie będzie.

Zmieniony przez - Fito85 w dniu 2014-11-05 16:10:00

Ekspert -

sick198666
 Wysłana - 7 listopad 2014 12:05      [zgłoszenie naruszenia]

Dzieki za odpowiedzi. A gdybym zalozmy chcial ja odzyskac, albo przynajmniej sie spotykac. Da sie cos zrobic? Czy po prostu nic nie odzywac sie i jak sama za teskni to napisze?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

prośba o radę

Strony: 1 2

Warto przeczytać: nie do konca komfortowa sytuacja | Problem z dziewczyna... | Życiowy problem z kobietą | Piosenka dla wszystkich strudzonych, nieszczesliwie zakochanych itpe. | jak to zacząć ? | Dziewczyna odezwała się po roku... | Czy podobam się dziewczynom ? | Powrót do dziewczyny | Jesienny spampost singli vol33 by Pitrekkk | wkurzylibyście się ? | PREZENTY | Wszyscy mówią Kocham Cię!? | Wóz czy przewóz? %-) | Kwiatki | Robi ze mnie przyjaciela? | Bardzą ją kocham pomocy :/ | takie skowyrne | adidas boat | tetra pak | egzema | discopolo | harry potter | minidv | starożytne filmy | filmy o starożytności | bmw 320 vs astra III | zawor egr | zawór egr volvo v40 | zawór egr | egr | 48227225574 | chcieć to móc | koralina | pasztetowa | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.