FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1498 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
problem 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "problem"   

bolek 1
 Wysłana - 1 maj 2008 11:57        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Mam problem z moim polo okularnikiem ze na postoju przy wyłaczonym silniku kręcąc kierownicą małe ruchy słysze stuki we wspomaganiu a po zapaleniu cisza.Poradzcie czy to tak ma być czy cos jest ze wspomaganiem

tajniaczek
 Wysłana - 1 maj 2008 12:12      [zgłoszenie naruszenia]

a po co kręcic na zgaszonym... pewnie pompa wspomagania skrzypi bo nie pracuje

Każdy ma prawo do mojego zdania %-) by Tajniaczek
:>:>:>Wiem wiem sa upadki i wzloty dziewczyny to najmocniejszy narkotyk :>:>:>

sxill
 Wysłana - 11 maj 2008 22:01       [zgłoszenie naruszenia]

Jesli na odpalonym nie ma problemow, pompa nie wydaje dziwnych dzwiekow, wspomaganie nie chodzi ciezko oraz nic nie cieknie to sie nie martw.

Tomek N.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

problem

Warto przeczytać: moj skuterek | Smoła na lakierze. Problem z usunięciem. | rejstracja - tylko z tyłu? | Nie moge otworzyc drzwi,vw golf III | Felgi z Vectry B do Astry B? | Zębatki w motorze | Jammer | tłumik sie tłucze kuhwa! | Najlepsza fura jaką prowadziłem/jechałem | skad taka rejestracja ? | opinie - nissan sunny 1.6 16v hatchback n13 87r | Accord 2.2 ICTDI - pomocy! | Prosze o pomoc fachowców od samochodów i poliglotów! | Problem z PZU | Volvo s80 GAZ | problem z BMW e-36 TDS | rodzice nago wakacje | Jak odczarować kury żeby się niosły | bar iza kowalczyk | 1939 alternatywa | opowiadania erotyczne dziadek wnuczka | amatorskie sex filmy polakow | opowiadania erotyczne malolaty | ssc | 42 razy | OPOWIADANIA nastolatki | shadowline | panna z dziećmi | ryzyko | planowana wpadka | sabotaż prezerwatyw | przebjane prezerwatyw | jak uszkodzć prezerwatywe | torował | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.