FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2050 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
problem 
[powiadom znajomego]    
Autor "problem"   

EricCartman
 Wysłana - 16 lipiec 2010 19:06        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam wszystkich, chcialem sie was poradzic bo kompletnie nie wiem co robic. Otoz, poznalem panne tydzien temu na portalu fotka.pl. pierwsze 2 dni utrzymywalismy kontakt przez sms i od czasu do czasu dzwonilismy do siebie. Doszlo do spotkania. Rozmawialo sie nam dobrze chociarz ona byla taka troche cicha i zamknieta w sobie. Ale mi pasuje taka panne ktora ma w sobie jakas tajemnice . Pierwsze spotkanie przebieglo pomyslnie odprowadzilem ja na przystanek i umowilismy sie na nastepne. 2-gie zas spotkanie bylo troche dretwe, ja ciagle nawijalem szukalem z nia tematu a ona tylko odpowiadala i od czasu do czasu cos mowila wiecej. Po spotkaniu wogule nie pisala nie odzywala sie do mnie. Zadzwonilem zapytalem sie czy to koniec naszych spotkan itd. Powiedziala mi ze jestem za***istym chlopakiem ale to nie dla niej, cos tam ze nie pasujemy do siebie. Zapytalem czy sie spotkamy jutro powiedziala ze nie ma czasu bo ma jakies inne sprawy. Napisalem pozniej smsa do niej w****iony ze jak nie chce to nie. I tak ja olewam od 2 dni. I teraz nie wiem czy czekac na jej ruch czy sprubowac jeszcze zapytac o spotkanie:). Wsumie narazie honor zachowalem, powiedziala nie to olalem, powiedzialem ok spoko, trudno. I nie wiem czy jak teraz do niej napisze, czy nie wezmie tego za nazucanie sie i strace w jej oczach atrakcyjnosc:). Nie wiem jak postapic z picza, ogolnie za***i**sta dupa i troche szkoda mi konczyc to tak po prostu. I na koniec napisze ze nie wiem czego ona chce. Jeszcze wczoraj pytala sie mnie czy pojde z nia na studniowke i na jakis wyjazd pod domki. Nie czaje panny zachowanie. Dzieki z gory za rady. Cya.

zuoooo
 Wysłana - 16 lipiec 2010 19:11      [zgłoszenie naruszenia]

muszisz do niej dotrzec, zagadaj, niekoniecznie ciagle o kolejnym spotkaniu, niech Ci powie wszystko co i jak, żebyś wiedział na czym stoisz.

Demonologia skvrwysynu!

Specjalista -

bluem
 Wysłana - 16 lipiec 2010 19:28      [zgłoszenie naruszenia]

Nie narzucaj się bo będziesz przegrany... jeśli nie napisze to znaczy, że i tak z tego nic nie będzie... a jeśli ty napiszesz pierwszy to pomyśli, że będziesz na każde jej zawołanie... NIE DAJ SIĘ :)

Pracoholik
DOBRY FACET
 Wysłana - 16 lipiec 2010 19:31      [zgłoszenie naruszenia]

skoro ona na drugim spotkaniu sie zachowywala jak sztywniak,potem Ci powiedziala co mysli,teraz olewa wiec napewno raczej sie nie odezwie
Daj sobie z nia spokoj

zaaaałatwie Cie %-)
by Max Payne 1

Znawca -

Asperger
 Wysłana - 16 lipiec 2010 19:38      [zgłoszenie naruszenia]

"Powiedziala mi ze jestem za***istym chlopakiem ale to nie dla niej, cos tam ze nie pasujemy do siebie"
[http://www.insomnia.pl/Zbiór_tekstów_w_stylu_zostańmy_przyjaciółmi_%25_-t604839.html]

powiedziała ci nie. tylko innymi słowami. Daj sobie spokój i szukaj innej.

Specjalista -

EricCartman
 Wysłana - 16 lipiec 2010 19:45      [zgłoszenie naruszenia]

Dzieki za rady ale cos wam powiem. Jak rozumiec takie jej zachowanie, ze zaprosila mnie na studniowke na wyjazd pod domki a nastepnego dnia pisze mi esa, ze myslala, ze cos z tego bedzie, miala taka nadzieje. Tepa svcz. Wlasnie to mi caly czas nie daje spokoju

Goddes
 Wysłana - 16 lipiec 2010 19:49      [zgłoszenie naruszenia]

tępakiem jesteś TY AUTORZE :)
laska Ci delikatnie sygnał mniej więcej o treści "spier.dalaj" a Ty się jeszcze zastanawiasz...

baruch
 Wysłana - 16 lipiec 2010 19:49      [zgłoszenie naruszenia]

Nie analizuj tego, co powiedziała wcześniej. To teraz bez znaczenia. Stwierdziła, że jednak nie chce się spotykać i rozwijać znajomości. Ot, wszystko.

brak czasu

Ekspert -

EricCartman
 Wysłana - 16 lipiec 2010 19:50      [zgłoszenie naruszenia]

Moze i macie racje;). Oleje to chyba najlepsze wyjscie. Zachowam przynajmniej honor;).

baruch
 Wysłana - 16 lipiec 2010 19:52      [zgłoszenie naruszenia]

Za mocne słowa ("honor") jak na taki (nawet nie przedwstępny)etap znajomości.

swoją drogą mógłbyś się postarać o więcej mówiącą nazwę tematu

brak czasu

Ekspert -

Fresja
 Wysłana - 16 lipiec 2010 20:06      [zgłoszenie naruszenia]

powiedziała NIE,
na ogół NIE znaczy NIE,
czyli NIE,
w prostszym tego słowo znaczeniu NIE,
innymi słowy NIE chce się z Tobą spotykać

NIE, NIE, NIE....
olej

paznokciami wbijam się głęboko...

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

problem

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Letni spampost singli. vol. 15 | I zrozum tu dziewoje :D | Co z nim jest nie tak? | Mam niebanalny problem z dziewczyną.............. | w dolku! doradzcie cos | Mam problem... | Nie wiem co dalej | Jak Go zdobyć? | Odjechane spotkanie we dwoje | "Z ładnej miski się nie najesz"? | RoczeK | Ciekawostka | jak sie zachować? | Indywidualiści i miłość | co to mogło oznazać? | Jak namówić dziewczyne żeby mi pozwoliła zrobić prawko na motocylk? | odtwarzanie filmów | internet | zdradaa | red0210 | środek masy ściętego stożka | focus only silver | sympatia | syria | sciagniecie simlocka siemens cf62 | junkiejew | pierwsza randka | całować się | xox9292 | wargi sromowe | karinasabat | Ashantee | prostytutki | nju dżerzi | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.