FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1417 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
problem 
[powiadom znajomego]    
Autor "problem"   

Lizbo
 Wysłana - 2 kwiecień 2011 13:56        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

mam komputer do zformatowania, ale po wlozeniu plytki z xp i wczytaniu wszystkiego mam blue screen z bledem " stop: 0x0000007b (0xf797a524, 0xc0000034, 0x00000000, 0x00000000)" komputr ma odlaczona karte graficzna wiec w windowsa nie wejde. czy jak kupie nowy dysk to bedzie ok? myslalem tez nad wrzuceniem pliku formatujacego dysk tak zeby odpalic go podczas startu systemu tak jak instalacje windowsa, i potem bledu powinno nie byc. za pomoc dam 10 sogow bo jestem zdesperowany

zbys
Elektronika
 Wysłana - 2 kwiecień 2011 21:45      [zgłoszenie naruszenia]

Nie rozumiem, skoro masz odlaczona karte graficzna, to na czym wyswietla ci sie blue screen? Ogolnie bledy takiego typu bardziej wskazuja na uszkodzona pamiec, niz dysk twardy.

Lepsze jest wrogiem dobrego!

Kościół NIE jest po to by pomagać biednym - jest po to aby pomagać w ich zbawieniu!

Ekspert -

zuoooo
 Wysłana - 2 kwiecień 2011 21:57      [zgłoszenie naruszenia]

moze odpalił na zintegrowanej?

Demonologia skvrwysynu!

Specjalista -

zbys
Elektronika
 Wysłana - 2 kwiecień 2011 22:10      [zgłoszenie naruszenia]

Ale co to ma wspolnego z windowsem. winde mozna tez miec na zintegrowanej...

Lepsze jest wrogiem dobrego!

Kościół NIE jest po to by pomagać biednym - jest po to aby pomagać w ich zbawieniu!

Ekspert -

zuoooo
 Wysłana - 2 kwiecień 2011 22:21      [zgłoszenie naruszenia]

Nie rozumiem, skoro masz odlaczona karte graficzna, to na czym wyswietla ci sie blue screen?

moze na zintegrowanej, bo nie wiem jakby o zrobił na odłączej grafice

Demonologia skvrwysynu!

Specjalista -

Lizbo
 Wysłana - 2 kwiecień 2011 22:24      [zgłoszenie naruszenia]

az do wczytania windy jest obraz. zintegrowanej nie ma chyba. karte wylaczylem przez glupote nie moglem zainstalowac sterow i radeon x800gt byl opisany jako vgasave. blad wychodzi podczas instalacji dokladnie kiedy inst. rusza po rozruchu (po zaladowaniu sterow?) sorry za skladnie pisze z ps

raddi
 Wysłana - 3 kwiecień 2011 09:25      [zgłoszenie naruszenia]

ja mialem podobny problem tylko ze instalowalem xp na kompie z dyskiem SATA.przy wyborze partycji blue screen.poniewarz xp nie ma sterow do sata.

Lizbo
 Wysłana - 3 kwiecień 2011 10:42      [zgłoszenie naruszenia]

raddi chyba to jest to samo. od razu byl "windowz" wgrany a w biosie w1 zakladce pisze sata1,2,3,4 dzis pozycze dysk od kumpla nie sata bo xp mial caly czas. to jest sata bo ma ten przewod czerwony

Zmieniony przez - Lizbo w dniu 2011-04-03 11:51:47 ***** nie mam wejscia ata. moze inny win?ale jaki 7? kazdy bedzie chcial stery?

Zmieniony przez - Lizbo w dniu 2011-04-03 12:33:32

raddi
 Wysłana - 3 kwiecień 2011 12:37      [zgłoszenie naruszenia]

win vista i 7 ma stery w instalce i bedzie dzialac.a xp mozna przerobic bo ja ost przerabialem.

Lizbo
 Wysłana - 3 kwiecień 2011 13:05      [zgłoszenie naruszenia]

czyli 7 bezproblemowo sie zainst.? nie trzeba zadnych sterow? pozatym stacji dyskietek i 2 dvd nie mam wiec wkladam 7 wystarczy?

Akacjowy
 Wysłana - 3 kwiecień 2011 13:32      [zgłoszenie naruszenia]

Xp już od service packa 1 albo 2 ma obsługę sata,więc możesz skombinować instalkę z tymi packami i będzie działać,albo ustaw w biosie wszystkie dyski jako IDE , wyłacz AHCI i też powinno ruszyć.
I owszem 7ka też ma stery.

przecież nie śpię...

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

problem

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Problem z dzwiekiem | Aparat cyfrowy za 2 flaszki | zakup dysku przenośnego | zewnętrzna karta dźwiękowa - laptop | Jakie sterowniki do karty dźwiękowej ? | internet wi-fi | Nokia N85 i nawigacja | Karta telewizyjna | Dziwne przegrzewanie sie procka | Problem z routerem. | trwały nośnik danych | Samsung Avilla vs Sony Ericson Yari Który wybrać? | giełda z elektroniką a Berlinie | messenger windows live | Jak sciagnac simlocka | Pytanie o tytuł gry | marina | dziewczyny wolne | kasia | słodki | muzyka do treningu | DOC | 2,5 Dimetoksy 4 chloroamfetamina | 4 aco dmt | nagie dziewczyny | dziewczyny | girl | 66procent | 66 procent | wsowl 2013 | wsowl | pierwsza praca | lodzo | karima adebibe | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.