FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 11575 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
problem .... 17 LAT ......14cm 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "problem .... 17 LAT ......14cm"   

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 14 październik 2006 14:14      [zgłoszenie naruszenia]

Większośc zakończeń nerwowych jest ok 6-8 cm w głąb pochwy
więć nawet 10 cm można dać sobie radę.

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

onatttz
 Wysłana - 14 październik 2006 14:14      [zgłoszenie naruszenia]

Jak się jest dobrym w seksie, to można nawet dużo zwojować 10-cioma centymetrami.

mozna nawet nie miec chvja jak sie jest dobry.

A poza tym taką operację sobie można w dupę wsadzić, bo gdzieś słyszałem, że powiększa się max. 2.5 cm, a i tak wtedy nie uzyskuje się już takiej sztywności przy zwodzie.

zle slyszales.

ale 14 cm to nie jest tragedia

zalezy jakie ma kobieta wymagania. i jakie porownanie...jak poprzedni jej partnerzy mieli "wielkichvje" ta jak sie jakas 14 trafi to wybacz

A w tym momencie dokładnie doznań seksualnych kobiety, która spotyka się z mężczyzną o 14-cm penisie.

w porownianiu z doznaniami kobiety ktora spotyka sie mezczyzna o 20-cm penisie?
zakladajac umiejetnosci jednego i drugiego na tym samym poziomie...nie mowie , ze przy 14 nie jest fajnie moze i jest

onatttz
 Wysłana - 14 październik 2006 14:17      [zgłoszenie naruszenia]

..."mamo/tato, muszę z Tobą porozmawiać, mam małego penisa i boję się, ze nie zadowolę partnerki, czy możesz po wypłacie sypnąć mi xxx zł na operację?"

ejeje w cenie nowego rowera sredniej klasy...
no jak ma biednych starych to juz coz...niech walczy z tym co ma

calkowicie rozumiem , ze was zadowoli i 12 cm jak same piszecie...ale uwierzcie nie kazde tak maja

Zmieniony przez - onatttz w dniu 2006-10-14 14:20:49

Kinia69
 Wysłana - 14 październik 2006 14:27      [zgłoszenie naruszenia]

uuuu wspolczuje heh masz chyba duzego pecha:P

WiemTo
 Wysłana - 14 październik 2006 14:33      [zgłoszenie naruszenia]

O widze ze Kinia lubi duzego bolca;-

Brothers! Sisters! One day we will be free!

Specjalista -

Whiteaida
 Wysłana - 14 październik 2006 14:35      [zgłoszenie naruszenia]

zalezy jakie ma kobieta wymagania. i jakie porownanie...jak poprzedni jej partnerzy mieli "wielkichvje" ta jak sie jakas 14 trafi to wybacz <-- jeśli chodzi o bzykanie się jak dzikie króliki z byle kim i byle gdzie to peewnie, ma to wielkie znaczenie. Takie panie zapraszam na nagrania filmów typu XXX, tam zawsze panowie mają 20cm penisy. A Ty myślisz, że większość facetów imponuje wielkością? Rzadziej się trafiają duże penisy niż normalnej wielkości, więc mniejsze prawdopodobieństwo, że kobieta będzie bardzo zawiedziona na 14 centymetrach. Poza tym punkt G znajduje się mniej-więcej 4-6cm wgłąb pochwy z tego co pamiętam (mogę się pomylić o cm w tą czy w tą, nie chce mi się teraz szukać. Ale na pewno nie 20cm wgłąb.)

Wybacz, ale nie znam rodziców, którzy daliby "rownowartośc średniej klasy roweru" synowi, który uważa, że ma za małego penisa. I tu nie chodzi o budżet domowy tylko o zdrowy rozsądek. A jeśli masz za dużo pieniędzy to refunduj taką wygodę tym, którym to proponujesz jako ich jedyną szansę

I nie "nie każde" tylko "nie wszystkie"....

Zmieniony przez - Whiteaida w dniu 2006-10-14 14:36:28

Don't touch too much...

Znawca -

Nitroo.
 Wysłana - 14 październik 2006 14:49      [zgłoszenie naruszenia]

Stary nie pękaj,niby masz trochę kosę,ale jak będziesz twardy ogier i będziesz potrafił bzykać się długo to kobiety będą cię wielbiły.Znajdziesz sobie jakąś malutką kobietkę i będziesz wielki.A co z tego,że ktoś ma kolosa 34 jak wytrzyma 5 minut i spalony
to jest załamka bo panna nawet nie zdąrzy się rozgrzać.Więc niczym się nie przejmuj stary...

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 14 październik 2006 14:55      [zgłoszenie naruszenia]

onattzz oczywiescie wie lepiej niz kobiety co jest dla nich dobre a co nie pozatym masz racje, sa kobiety dla ktorych to jest za malo, ale zastanow sie, czy to problem tego faceta czy jej ? predzej taka baba powinna zrobic operacje pomniejszania***** niz on powiekszania ch.uja, bo jesli cos co jest normalne jej nie wystarcza, to znaczy ze ona jest nienormalna. Dziwi mnie ze facet ma takie podejscie, ktore mniej wiecej glosi, ze to zawsze faceci maja za malego. A przeciez kobiety tez maja wielkie dziury i jest to ich problem a nie facetow ktorzy maja te mniej niz 15. Zimne kłody zawze zwalaja wine na rozmiar faceta, a ognista kobieta z temperamentem i normalna ***** zadowoli sie kazdym sprzetem nie mniejszym niz 10-12 cm. Bo wiadomo, jak baba rozwali tylko nogi i czeka tylko na inicjatywe faceta to nawet 18 cm bedzie jej malo, a sa i takie, ktore 18 cm nazywaja malymi penisami, bo tylko 20+ je zaspokaja. A boja sie spojrzec prawdzie w oczy i przyznac "jestem zimna kłoda i mam wiadro miedzy nogami".

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Ekspert -

Whiteaida
 Wysłana - 14 październik 2006 15:00      [zgłoszenie naruszenia]

Klejcun, szkoda, że ja tego tak bezpośrednio nie potrafiłam napisać

Zgadzam się co do tego, że niezadowolona może być ta, co "szybko dojrzała"-stuka się od 12 roku życia, od 14 roku zycia jest już nazywana mistrzynią...

Nic dodać, nic ująć. Może Ty mu przygadasz do rozumu, bo ja za młoda stażem jestem

Don't touch too much...

Znawca -

onatttz
 Wysłana - 14 październik 2006 15:06      [zgłoszenie naruszenia]

Wybacz, ale nie znam rodziców, którzy daliby "rownowartośc średniej klasy roweru" synowi, który uważa, że ma za małego penisa.

wybaczam
wsrod wiekszosci moich znajomych w wieku 18+ rodzice przestaja pytac na co wydaje pieniadze
a jezeli pytaja to nie dostaja odpowiedzi. a jak nie daja kasy to sobie sami zarabiaja koledzy tudziez kolezanki

White...jak trafisz kiedys na obcykanego w te klocki 20 cm to zrozumiesz co ja do ciebie mowie
na razie widze cieszysz sie tym co masz

klecjun nawet masz sporo racji w tym co napisales

Zmieniony przez - onatttz w dniu 2006-10-14 15:08:01

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 7 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

problem .... 17 LAT ......14cm

Strony: 1 2 3 4 5 6 7