FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1761 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
problem kumpla - co dalej? 
[powiadom znajomego]    
Autor "problem kumpla - co dalej?"   

Zawodny
 Wysłana - 22 sierpień 2009 13:06        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Dostalem od kumpla do wklejenia wiec wklejam bo ma "problem";]
Bledy ort nie sprawdzalem, wklejam tak jak dostalem na gg.

"Tak troche nie zwiazane z samym seksem ale bardziej w stylu co dalej"
bylo sie razem z babka. Mielismy juz wynajete mieszkanie itp mielismy razem mieszkac. klepnieta zgoda przez rodzicow. No i odwlailem *******ke przez ktora sie to konczy. Przeprosilem itp zaraz nastepnego dnia. Kwiaty list bla bla bla. kazdy mi mowi ze w takim miejscu w jakim my bylismy tylko zdrada jest to wstanie skonczyc a jej nie bylo.
No i jak sie rozstalismy to sie dowiedizalem ze idzi na wesele z innym (dzisiaj) Do goscia przed wyjazdem od siebie cos miala cos niby chciala miec ale on nie chcial. Kiedy on chcial to ona nie chciala i tak wyszlo ze w koncu nie byli ze soba. Przynajmniej tyle co wiem.
No i po rozstaniu co robi laska? zaprasza goscia na wesele ktoremu wczensiej po rozmowie ze mna odmowila kiedy on ja zapraszal (zgodzila sie na poczatku mimo ze bylismy razem. Wybaczylem. Teraz widze ze nie potrzebnie)
Doszlo do tego obrazanie moich rodzicow co mnie zabolalo najbardziej
Wyjezdza do siebie ponad 300 km od wawy
Zrozumialem ze bylem zapychaczem czasu kiedy chciala sie ogarnac po gosciu. W miedzy czasie niestety pewnie pojawilo sie uczucie (bylem jej pierwszym menem z kim sie kochala) ale i tak widze ze nie bylo warto i to wszystko byl pic na wode fotomontaz
Teraz pytania
olac? czy jak bede mial pewnosc ze naprawde wyjezdza a ten wyjazd jest tylko potwierdzeniem tego ze bylem zapchaj dziura (skonczyla sie rozrywka to co ja bede robic w wawie) zniszczyc ja psychicnie?
jak wyjedzie nie mam juz nic do stracenia...a pewnie przez chwile poczuje sie lepiej. Obrazania rodzinki nigdy nie wybaczam :)"

"olac i tylko wpasc po rzeczy nic nie mowiac czy wylozyc jej na lawe wszystko co mi lezy i przy okazji ja podlamac psychicznie"

Zmieniony przez - Zawodny w dniu 2009-08-22 13:06:46

wixa:-}

h1m
 Wysłana - 22 sierpień 2009 13:22      [zgłoszenie naruszenia]

Zawodny napisz jeszcze raz, bo nic nie rozumiem

Znawca -

GunGun
 Wysłana - 22 sierpień 2009 13:25      [zgłoszenie naruszenia]

miazga

jak h1m

No women no cry

100%

pepeBANv11
 Wysłana - 22 sierpień 2009 13:28      [zgłoszenie naruszenia]

olej svke

o ile dobrze ten tekst zrozumiałem

KamilBTM
 Wysłana - 22 sierpień 2009 13:47      [zgłoszenie naruszenia]

Ja bym nic nie mówił. Wpadł, spakował rzeczy i wyszedł. Laski są takie po***ane, że jak wejdziesz z nimi w gadke to na nic Twoje argumenty. Ona i tak wie swoje, przynajmniej te, którym się wydaje, że znają życie.

Zmieniony przez - KamilBTM w dniu 2009-08-22 13:49:01

Znawca -

Robson.25
 Wysłana - 22 sierpień 2009 14:18      [zgłoszenie naruszenia]

Streść mi to ktoś, bo za długie

Ekspert -

hubi23
 Wysłana - 22 sierpień 2009 14:22      [zgłoszenie naruszenia]

tego się nie da streścić, to trzeba samemu przeczytać

fenol_one
gdzie podpis? :(
 Wysłana - 22 sierpień 2009 14:51      [zgłoszenie naruszenia]

tego się nie da przeczytać

ale tak ogólnie w skrócie, to para miała wielkie plany na przyszłość, kolo zj3bał i dvpa go zostawiła, Teraz on nie wie co robić, olać starać się czy mścić

temat jak tysiące innych, wystarczy poczytać inne tematy i będzie wiadome co trzeba zrobić

Lubię swoje przeciętne życie :-)
Pan Kierownik!

Specjalista -

Robson.25
 Wysłana - 22 sierpień 2009 14:55      [zgłoszenie naruszenia]

Olej sukę

Ekspert -

Zawodny
 Wysłana - 22 sierpień 2009 15:03      [zgłoszenie naruszenia]

Nie napisze jeszcze raz bo nei znam dokladnie sytuacji.

Ja bym ja olal na jego miejscu.

wixa:-}

Robson.25
 Wysłana - 22 sierpień 2009 15:05      [zgłoszenie naruszenia]

Tak, Zawodny, olej ją

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

problem kumpla - co dalej?

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Moja dziewczyna ma ogłoszenie "poszukuje facetów na seks" | Czy to możliwe? | Co zrobic zeby dziewczyna sie zmienila ?? | Chyba problem z rutyną-szukam pomocy | Mam problem z dziewczyna | Zaczynają się schody | Co to jest niby? | Znudziła mi się dziewczyna - kryzys w związku czy szczeniacka niedorzała miłość | Pomózcie | problem z zapoznaniem | O co się założyc? | szybka odp. | Jak wyjść z twarzą z niezręcznej sytuacji? | Hmm...Co robic? | gdzie ?? co ?? | Zapoznanie nieznanej dziewczyny podczas spaceru z psem | wirus | wilder | nie wie nikt | anna matysiak | gear | zmuszanie | Crowley | gary go cinema | forumowe w 11 | auta z kratką | polo 12 q7 | leasing | bluza jakości | posumowanie 2015 | nasa | rewolwer | gracz losuje | Monty Hall | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.