FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1613 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
problem (pobicie) 
[powiadom znajomego]    
Autor "problem (pobicie)"   

Majma
 Wysłana - 6 czerwiec 2005 23:28      [zgłoszenie naruszenia]

mlkv- jakos sie nie przyjrzalem co do Twojego nicka

POZDRAWIAM

bss
 Wysłana - 7 czerwiec 2005 16:33      [zgłoszenie naruszenia]

no wiesz, zanim zastosował "chwyt" dostał troche ;
aha , jezeli nie przyszło mi do domu żadne pismo etc. to jak mam sie dowiedzieć co sie dzieje z tą sprawą? i czy świadków zawsze sie wzywa?

mlkv
 Wysłana - 8 czerwiec 2005 01:01      [zgłoszenie naruszenia]

Przeczytaj jeszcze raz co napisałem wcześniej.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -

Michau
 Wysłana - 8 czerwiec 2005 21:09      [zgłoszenie naruszenia]

swoją drogą bss to prawdziwy z Ciebie kumpel, jesli zalozymy ze jest tak jak mowiles i ten duzy, niedobry i pijany dorosly bil twojego kolege a ty jestes jedynym swiadkiem ktory moze potwierdzic prawdziwosc zeznan kolegow to dales niezla plamę...zachowywanie milczenia mialoby sens, gdyby to bylo tak ze twoi kumple probowali pobic tego niedobrego strażnika miejskiego. A moze tak wlasnie bylo, a może byles w takim stanie ze nie za bardzo wiesz co się w okół Ciebie dzialo, powiedziales prawde ze niewiele widziales, a teraz twoi koledzy proszą zebys im jakoś dopomógł?? Hę??
Ludzie zwykle mowią ze nic nie widzieli gdy się boją, a czego ty moglbys się w tej sytuacji bac?

bss
 Wysłana - 9 czerwiec 2005 21:50       [zgłoszenie naruszenia]

wiesz mi , byłem w normalnym stanie , na codzien nie mam kontaku z policją i z szoku właściwie wszytsko pomieszałem i pokręciłem ;/ żałuje tego , ale jesli dojdzie do sprawy to myśle że będe miał szanse poprawić swój błąd ;/ aaa i nie jestem jedynym świadkiem ;]

Zmieniony przez - bss w dniu 2005-06-09 21:53:34

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

problem (pobicie)

Strony: 1 2

Warto przeczytać: HELP!!!! prosze!! co mam zrobic?? | Bushyzm... | sprowadzanie samochodów z zagranicy w 2005 r | pobicie | alimenty,słuszne czy nie | Uszkodzenie mienia | Retoryka | czy da sie to wyslac przez granice | Zamykanie firmy | Filmy o tematyce polityczno społecznej. | Import zwierzat z USA | Pisał ktos moze jakąś prace na.... | Jak napisac pozew do sadu pracy | Przewoz przez granice | Obowiązkowe szczepienie?. | Cytaty Polityków (Komentarze od 10 str.) | insomnia | laski | piękne kobiety | ole ole ole ole | cycki | dieta na masę | testowanie na ekranie | informatyk | rozrywka | Imprezy | Problemy | Zagadki | bar | big brother | reality show | amazonki | zdjęcia plaża | facebook | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.